Açlık Otu Kullanarak İncecik Olmuş

merhaba canım bu otun başka bir ismi varmı acaba buradaki aktarlarda bu isimle bir ot yok dediler.

arkadaşlar, benim ablamın komşusu bir bayan var. geçen kış birlikte spor salonuna gitmiştik. bayağı balık etliydi arkadaş. ablam geçen bi görmüş incecik. hiçbir fazlalığı kalmamış. ısrar ettiyse de önce ne yaptığını söylememiş. sonra aktardan açlık otu diye bir ot aldığını, onu düzenli içtiğini, ve böylece tüm fazlalıklarının eridiğini söylemiş. ben netten baktım böyle bir ot ismi çıkmıyor. ama aktarda buldum ve aldım. yalnız bayağı bi karın ağrısı yapıyor belirteyim. bu otu bilen, duyan arkadaşlardan bilgi bekliyorum.

merhaba acaba bunu kullanan var mı ve kaç kşlo vermiler?
siz başladınız mı?
herhangi bir etkisini gördünüz mü?

kullananlar ölmüşşşşş
sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

bileşik yapraklı, çoğunlukla sarı çiçekli, baklaya benzeyen yassı, odunumsu ve sert meyveli bitkilerdir. Bu meyvelerinin içinde, rengi kırmızımsı tatlı tohumları bulunur.Açlık otu türleri Afrika'da çeşitli bölgelerde yetişen türleridir:

Faydaları:
Açlık hissini giderir.

sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.Vücuttaki birikmiş yağları çözerek, yeni yağ oluşumunu engeller.

Mide - Bağırsak gazlarını giderir.Bağırsak parazitlerine karşı etkilidir. laksatif özelliği olan açlık otu kabızlığı ve hazımsızlığı önler.

Böbrekteki kumların düşürülmesinde ve yüksek tansiyonda etkilidir.

Kullanımı: 10 yaprak kadar açlık otu 1 cezvede kaynatılır,öğle ve yatmadan önce bir su bardağı içilmesi tavsiye edilir

bende içiyorum .. bursada aktarlanddan aldım ben :-) bide biber hapı aldım ohh ohh incecik olcam

ya heryerde orjinal biberhapını arıorum.bende kullandım güzelde kilo verdim bi 10 kilo daha vermem lazım.biberhapını nereden buldun?bakanlık onaylı mı yoksa şu japonca yazanmı?kahverengi-yeşil kapsülmü?bana mesaj atabilirsen mail adresimi verip neredn budugunu banada söylersen cok svinirim..ahh şu kilolarrrrr:sinifsinif:

benim ark. almış kullanmış zayıflamış bununla.

bende alazaaaaam incecik olazaaam :KK70:

benim ark. almış kullanmış zayıflamış bununla.

bende alazaaaaam incecik olazaaam :KK70:

arkadaşın nerden almış sordunmu canım yada sorarmısın bende bayağıdır kilo veremiyorum yakın sayılırız bende alıyım cevap bekliyorum canımmm

ablamda zayıflamak için bitki karışımlarından içiyodu bağımlılık yaptı içmediğinde ellerinde titreme falan oluyodu bence dikkatli olunmalı

arkadaşlar ben ve annem yıllardır bu otu demleyip kabızlık çektiğimiz zaman içiyoruz ve 1 kere kullandığımızda uzun süre kabızlık sorunu yaşamıyoruz yani sinameki gibi hergün içmeye gerek yok zaten sinameki bağırsaklara zararlı fakat zayıflatma etkisini bilmiyorduk ayrıca ödemi de vücuttan attırıyor ertesi gün 1-2 kilo daha zayıf çıkıyorsunuz tartıda... Öğlen için akşama hemen tuvalete çıkarsınız günde iki tane içmeyin derim :eek:lmaz:

arkadaşlar ben ve annem yıllardır bu otu demleyip kabızlık çektiğimiz zaman içiyoruz ve 1 kere kullandığımızda uzun süre kabızlık sorunu yaşamıyoruz yani sinameki gibi hergün içmeye gerek yok zaten sinameki bağırsaklara zararlı fakat zayıflatma etkisini bilmiyorduk ayrıca ödemi de vücuttan attırıyor ertesi gün 1-2 kilo daha zayıf çıkıyorsunuz tartıda... Öğlen için akşama hemen tuvalete çıkarsınız günde iki tane içmeyin derim :eek:lmaz:

aktardan mı aldınız açlık otumu yani adı arkadaşlar bulamamışta bilgi veririseniz bizde deneyelim

benimde bir tanıdığım kullanıyor hatun baya balık etliydi bir gördüm sonra incecik böle yassı bir ot bezelye gibi duruo acaip bişi ama bulamadım nette aradım yan etkileri vardır diye ben almamıştım

bende aldım kullanıyorum tuvalete sık çıkarıyo inş. yağda yakıyodur burdaki yorumlara dayanarak aldım aktar çok satıyoz alan memnun dedi. ama ben onunla beraber çok ot kullanıyom bakalım hangisi zayıflatacak

Bazı aktarlarda bulunabiliyor, ama bana antakyadan arkadaşım gönderiyor. Deneyin bana çok yarıyor, ama sıcak suyun içine atarak değil, iyice kaynatarak yap ozaman etki gösteriyor.

ben tam anlayamadım bu zayıflama otu sınamekı ıle aynı mı yoksa farklı mı ????? bılen bırı cevaplarsa çok sevınırım..

ben tam anlayamadım bu zayıflama otu sınamekı ıle aynı mı yoksa farklı mı ????? bılen bırı cevaplarsa çok sevınırım..

benim anladığım kadarıyla ikiside bağırsakları çalıştırıyo
ama ben sinameki kullanarak zayıfalyanı hiç duymadım
bu otu kulanarak zayıflayan bi kaç kiş olmuş ondan
ilgimi çekti ama bende bulamadım aktarlardabilmiyorumkismile

X