Sadece Yüze Kilo Almak Mümkün mü ?

prensesin.uykusuyum

standart.
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2009
6.357
15
Çoğu insan yaşıyor sanırım bu sorunu, bende yaşıyorum.. en çok yüzümden kilo veriyorum ve yüzüme kilo almak istediğimdeyse malesef vücuduma alıyorum.. şu an 48 kiloyum 50 kilo olmak istiyorum bu kolay ama malesef yüzüm yine aynı kalacak ve ben sırf yüzümün kilo alması için yazın 55 kiloya çıktım :) Kızlar bir şekilde egzersizle , düzenli uykuyla yada yiyeceklerle bu mümkün mü ? Yöntemini bilenler paylaşsınlar lütfen.

kaydirigubbakcemile3 Biz kadınların isteği bitmez valla.
Kilon iyiyse şimdi canım çok da dert etme bence bu durumu makyajla falan halledersin

ya emin değilim bilerek yazmıyorum sadece mantıksal olarak birtakım yağlar yada maskelerle yüzü çökük olanlar dolgunlaştırıyo ya belki o şekilde bişeyle mümkün olabilir ama işe yaramı bilmem vallah

benimde kilo alınca popom büyüyo bide göbeğim çıkıyo şu anda kilo aldım ve göbeğim çıktı çok kötü bende istiyorumki bacaklarımdan falan alım yüzümden şikayetim yok ama böyle giderse bu bacaklar bu popoyla göbeği taşımaz gibi geliyo çok ince değiller ama biraz daa kalın olsalar daha güzel olucaklar sanki

evet tatlım yaa orantısız kilo almak çok kötü.. yani bende yüzümden memnunum ama çok zayıf olamıyorum mutlaka yüzüm çöküyor hem zayıf olayım hemde yüzüm biraz toplu olsun istiyorum :) bahsettiğin yağlar yada maskeler işe yarabilir ama ,nasıl bir şey ben daha önce hiç duymadım ? bilgi verirsen sevinirim

Böyle bir egzersiz varmış ama işe yarar mı bilmiyorum ..deneyen fayda gören varmı ?

adsz24ce6.jpg
adsz26vj9.jpg

Bu egzersiz yatarak ya da oturarak yapılabilir.
Ben bu egzersizi yatarak yapmaktan hoşlanıyorum çünkü
zihinsel olarak yüzümün yanlarının daha kolay genişlediğini hissediyorum.
Ağzınızı açın, ağzınızın kenarlarını arka dişlerinize doğru sıkıca kıvırın.
Üst dudağınızı üst dişlerinizin üstüne sıkıca basılı tutun.
Şimdi büyük, şişkin ve şişman yanakların dudaklarınızın kenarlarından
çıktığını hayal edin.
Bu tombul yanakların sıska bölgeyi doldurduğunu düşünün.
Parmak uçlarınızı dudaklarınızın kenarlarına yerleştirin ve yüzünüzde
küçük dairesel hareketler yapın.Bu zihnen yüzün kenarlarının genişlemesine
yardımcı olacak.Bu küçük, dairesel hareketleri yapmaya devam edin.
(Sanırım bu dairesel hareketler yüze çok baskı yapmadan krem sürer gibi yapılıyor.
Burada asıl faktör zihin ve hayalde canlandırma.)
Yüzünüzü gençleştirmek için Yüz egzersizleri
2.
Yüzünüzdeki kasların genişlediğini hissettmeye başladığınızda yavaşça
ellerinizi yüzünüzden uzaklaştırın bunu yaparken dairesel hareketleri yapmaya da
devam edin.Yüzünüzün yanlarında laktik asit yanmasını hissedince hızlı daireler yaparak
parmaklarınızla enerjiyi yoğunlaştırın.Buna 30′a sayana kadar devan edin.
Rahatlayın ve dudaklarınızı nefes vererek dışarı doğru püskürtün(puff yapar gibiYüzünüzü gençleştirmek için Yüz egzersizleri.
ıpucu

Yüz genişletici dar ve sıska yüzü düzeltmeye yardımcı olması için günde iki kere yapılmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende bilmiyorum cnm ya forumda gördüm galiba bi ara gezerken cilt bakımı bölümüne bak istersen bişeyler bula bilirsin bende bakım bulursam sölerim

Saol cnm bir araştırdım..silisyumdioksit yüze dolgunluk veriyormuş, denemek lazım

Özellikle atkuyruğu ve ısırganda bulunan silisyumdioksit, yulaf, arpa ve darıda da mevcut.

Atkuyruğu çayı:
Yarım veya bir tatlı kaşığı kurutulmuş ve ince kıyılmış bitki, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar suyla haşlanır, üstü kapalı olarak 15-20 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 2-4 bardak soğutulmadan içilir

canım aynı sorun bende de var...
56 kiloya kadar çıktım ama o da çok fazla geliyor bana ...
ben zayıflığı seven ve düşkün olan biriyim,52 kg ın üzerinde olmayı tercih etmiyorum,
şuan 48 kg ım ... 50 maxımum 52 olmak istiyorum ,hoş olamıyorum da...
kilo alınca benim direk ,yüzüm ,göğüslerim ve kalçalarıma gidiyor ,verince de aynısı oluyor...
o yüzden bunu orantılamak 50 ve 52 yi bulmak gerek ...bize kolay gelsin ...:1hug:

tamm cnm bi denemende fayda var hem içiyomussun daha iyi sende benim gibi krem sürmek egzersiz falan zor geliyosa yemek içmek daha basit geliyo bana biraz üşengecimdesositososito

ben zayıflığı seven ve düşkün olan biriyim,52 kg ın üzerinde olmayı tercih etmiyorum,
kilo alınca benim direk ,yüzüm ,göğüslerim ve kalçalarıma gidiyor ,verince de aynısı oluyor...
o yüzden bunu orantılamak 50 ve 52 yi bulmak gerek ...bize kolay gelsin ...:1hug:

ay benimde şu göbeğime kalçalarıma -tatlicadiarzu-değilde biraz göğüslerime vursaya şu kilolar ne güzel olucak

evet canım benim boyum 1.67 . 50 52 arası iyi oluyor şimdi 48 kiloyum yüzüm zayıf gözüküyor tabi .. sanki bunun biraz uyku düzeniylede alakası var ,bu aralar düzensiz uyuyorum .uykuyuda düzene sokmak gerekir.

tamm cnm bi denemende fayda var hem içiyomussun daha iyi sende benim gibi krem sürmek egzersiz falan zor geliyosa yemek içmek daha basit geliyo bana biraz üşengecimdesositososito

evet aynen banada :))) atkuyruğu çayı selülit için falanda faydalıymış bu arada ilgilenenler için söylemiş olalım ..

kız kalçalarım güzeldir fazla şişmediği sürece top gibi jennefer lopez gibisin hatun der bana sevgilim ama işte kilo alınca şişiyo dikkat çekiyo daha çok ozamn kızıyo:eek:klava: :))

hhhmmm:) ben kalçalarıma kilo almak istiyorum dedin anlamışım.. kalçalar şekilliyse sorun yok yerimseniben.. küçük göğüsüde takma bence, büyük göğüsten iyi olduğu kesin

X