Fissler düdüklü tencere hakkında?..

lilyum21

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2009
1.086
1
hanımlar,fisslerın düdüklü tenceresi çok kısa sürede pişiriyor diye duymuştum
yani kullananlar çok memnun
ama ben hala kararsızım hangi düdüklüğü almam konusunda
sizde fikir istiyorum
birde fisslerın 4 tane düdüklü çeşidir var
hangisi iyidir bilmiyorum
görüşlerinizi belirtirtseniz memnun olurum
:asigim:a.s.a.s.a.s.

canım ben çeyizime aldım, denedim 3 kez falan.Harika pişiriyor.kesinlikle tavsiye ederim.170 liraya e avantajda 4,5 litresini bulabilirsin.Sapı uzun olanda clipsolu olana göre aynı özellikte sadece kapanma tasarımları değişik.Hepsinde zamandan %70,enerjiden %50 tasarruf sağlama özelliği var zaten.
Bu verimi sürekli almak istiyorsan 2 senede bir kapak lastiğini değiştirmen lazım.
Biraz ıngilizcen varsa bu site de sana yardımcı olur
http://fissler.com/en/products/pressure_cookers/lines.html

ben de çeyizim için fissler düdüklü aldım. annem biliyormuş markayı, çok iyi al bunu dedi. üstelik de çok güvenilirmiş. bir ara patlatabilene ev hediye ediyoruz diyorlarmış yurtdışında kaydirigubbakcemile3

ben de kullanıyorum çok memnunum..sapsız benim..
ancak ben taa 4 yıl önce 200 milyon gibi bi rakam almıştım..4 lt
belki simdi ucuzlamıştır bilemiyorum

Canım bende buaralar ne alsam diyodum annemde fisslerin düdüklüsünü al dedi. Buaralar çıkıp bi bakıcaz. Ablam ve teyzem fissler, annemse tefal clipso kullanıyor. Ama hepsi fissler almam taraftarı.

canım ben de geçende çeyizim için almıştım.annemin dandik düdüklüsü patlayınca ben tekrar alırım diye çeyizdekini anneme verdim.fissler 6lt 170 tl ye almıştım nakitte.annem çoook çook memnun.zamandan enerjiden herbişeyden tasarruf sağlıyozemuszemusalmışken iyisi olsun fissler al derim ben.litre olarak da 6lt lik ideal bence çünkü zaten üstten bi kısmını boş bırakıyosun düdüklülerdeopuyorumnanaktan

tefalden vazgeçtin demekaklinialirimsmile
yok cnm tam vazgeçtim sayılmaz. araştırma sürecindeyim bu ikisi arasında en iyisi fissler diyorlar.bakalım..opuyorumnanaktan
ben de kullanıyorum çok memnunum..sapsız benim..
ancak ben taa 4 yıl önce 200 milyon gibi bi rakam almıştım..4 lt
belki simdi ucuzlamıştır bilemiyorum
güle güle kullanın. fiyat araştırmasına daha girmedim.
önce bi sizlere sorayım dedim.

Canım bende buaralar ne alsam diyodum annemde fisslerin düdüklüsünü al dedi. Buaralar çıkıp bi bakıcaz. Ablam ve teyzem fissler, annemse tefal clipso kullanıyor. Ama hepsi fissler almam taraftarı.
bizimde ailede tefal kullananlar fissler çok daha iyi diyor. hem daha hızlı sürede pişiriyormuş hemde alman markası iyidir mutlaka diyorlar.
canım ben de geçende çeyizim için almıştım.annemin dandik düdüklüsü patlayınca ben tekrar alırım diye çeyizdekini anneme verdim.fissler 6lt 170 tl ye almıştım nakitte.annem çoook çook memnun.zamandan enerjiden herbişeyden tasarruf sağlıyozemuszemusalmışken iyisi olsun fissler al derim ben.litre olarak da 6lt lik ideal bence çünkü zaten üstten bi kısmını boş bırakıyosun düdüklülerdeopuyorumnanaktan
canım siz hangi modelini aldınız. ben en çok modelleri arasında kararsız kaldım
canım ben çeyizime aldım, denedim 3 kez falan.Harika pişiriyor.kesinlikle tavsiye ederim.170 liraya e avantajda 4,5 litresini bulabilirsin.Sapı uzun olanda clipsolu olana göre aynı özellikte sadece kapanma tasarımları değişik.Hepsinde zamandan %70,enerjiden %50 tasarruf sağlama özelliği var zaten.
Bu verimi sürekli almak istiyorsan 2 senede bir kapak lastiğini değiştirmen lazım.
Biraz İngilizcen varsa bu site de sana yardımcı olur
http://fissler.com/en/products/pressure_cookers/lines.html
gulescim teşekkürler canm. forumda bi yerde sennde bu düdüklü hakkında bişiler yazdığını okumuştum. senin bu konuya cvp yazdığına çok sevindmç bişiler daha ormak istiyorum sana.
ben netten alışveriş yapmıyorum alırsam mağazadan alacam da şimdi 4 tane modeli kulplu olanlar bana biraz eski düdüklüleri anımsatıyo:eek: o yüzden clipsolu olanıunı beğendim. hangisi iyidir acaba?
birde sen 4,5 litresini 170 e çok iyi almışsın. iyi günlerde kullan cnaım

ben de çeyizim için fissler düdüklü aldım. annem biliyormuş markayı, çok iyi al bunu dedi. üstelik de çok güvenilirmiş. bir ara patlatabilene ev hediye ediyoruz diyorlarmış yurtdışında kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 iyi sloganmış bu joey.
canım sen hangi modelini ve ne kadara aldın acaba?

Arkadaşlar ben de çeyizime düdüklü bakıyorum fissler düşünüyorum ama hala kararsızım. Fiyatlarını araştırdım 6 lt nette 190 lira (taksitli) peşin daha ucuz olur sanırım. 4,5 lt 170 civarı nette. ben internetten almayı düşünüyorum o yüzden mağaza fiyatından emin değilim

fissler kullananlar resim ekleyebilirmi bide fislama sesi nasil ocagin altini kisinca kesiliyomu ben acemiyim düdüklüde yardimci olurmusunuz mesela ne zaman kapatiyonuz ocagin altini yani kisiyonuz bide cam ocak kullananlar bilirsiniz hemen isi dümüyo altini kisinca onu nasil ayarlicaz patlamasim mazallah

kizlar sonunda bende fissler aldim indirimdeymis 150 eurodan 80 euroya düsmüs cok ucuza geldi tesadüfen gezerken gördüm esimde alalim dedi ama ses falan cikiyomu pisirirken nasil kullaniyonuz

ben daha dün aldim indirimdeymis bugün kullandim fissler muhtesemmis az enerjiyle cok is ve baslarda iki dakika tislama sesi geliyo sonra ses gelmiyo süper ya benim gibi acemilere kesinlikle tavsiye eederim

saol canim insallah sanaada denk gelir darisi basina

cnm merhaha bende fissler düdklü istyrm ama türkiyede pahalı diyolar sen hangi modelini aldın yazarmısın ben bi burdan arastyrm cok uygun geldi aldıgın fiyat şimdiden teşekkürler:enbuyukkk:

arkadaşlar ben de temmuzda evlenıcem bu duduklu tencereyı nereden alabilirim istanbulda yaşıyorum ama yeni geldim pek bilmiyorum bana tarif edebilir misiniz nerede bulabilirim birde inglizce sitesinde tavalar var tavsiye eder misiniz

annem fisslerin 4.5 litrelik olanını kullanıyor yıllardır (ki neredeyse herşeyi düdüklüde pişirir), hatta kayınvalidem ve görümcem de aldılar annemden görerek, hepsi de çok memnun tencerelerinden... annem de eltisinde görüp beğenip almıştı:KK1: kullanan herkes memnun yani benim bildiğim... bizimkiler bakırköydeki büyük bir züccaciye mağazasından aldılar, bulmanın çok zor olacağını sanmıyorum, kaliteli ürünler satan birçok züccaciyede vardır. ben şuan karacanın setinden çıkan büyük düdüklüyle, küçük eski model -markasını hatırlamıyorum- bir düdüklü kullanıyorum, ikisi de işimi görüyor ama karacama birşey olursa ben de fissler alıcam....

geçen hafta bende çeyizim için aldm. patlamayan tek düdüklü imişş:)) kullannanlar gayet memnun. hemde çok kolay ve kullanışlı. üstelik çok da hızlı:)))

X