Plates Kardeşliği

Pilatese alışan bir daha bırakamıyor kesin ve net.Ebru Şallı ile evde yaparak başlaıdğım sporu şuan 2 senedir düzenli olarak yapıyorum ve vücüdum o kadar çok forma girdi ki yapmayanlar mutlaka biran evvel başlamalı.Bzi pilates acısını seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:21::KK9:

Kardeşliğe seve seve katılırım; ama Ebru Şallı demeyin bana...
Ben inanılmaz uyuz oluyorum o kadına. Birde bıdır bıdır konuşup duruyor iyice sinir ediyor beni. Ben orda masa şeklini almışım o bana oje rengi söylüyor yaa :))) Birde şu "naturel pozisyon" demesi yok mu..... Doğal de kardeşim Türkçe'nin nesi var yani?!?

:))
Ay neyse. Ben mtv pilates ten yapıyorum kızlar. Benim gibi Ebru'ya dayanamayan olursa link verebilirim. Yasak değilse eğer burdan da paylaşırım.
İki sene önce o videoyu yapmıştım ve 1 ayda 10cm incelmiştim. Bu ara yine kilo aldım o yüzden başlıyorum bugün tekrar.

Video da dört kişi var. Dördüde farklı bir zorluk derecesinde yapıyor. Zaten video başlarken sunucu ablamız açıklıyor, yeni başlayanlar beni izlesin 2. seviye şunu, 3.seviye bunu 4. seviye de diğerini diye. Sizde durumunuza göre yapıyorsunuz.

Bu arada videoyu indirmek zorunda değilsiniz youtube da mevcut ama part part yüklemişler.

Chatlakzeynep bende ebru salli ile baslamayi düşünüyorum ama su an bi kac basit hareket yapıyorum bir sure boyle devam etmeyi dusunuyorum siz ebru sallidan sonra spor salonuna mi yazildiniz?bi de sunu merak ediyorum iki senedir plates yapan birinde göbek olur mu :KK66: yoksa diyette yapiyor musunuz?

Ebru Şallı hareketleri göbek içeri diyerek yaptırıyor ya sanki ben tam olarak çekemiyorum göbeğimi çokzorlanıyorum. Sizde de bu durum oluyor mu?

kızlar merhaba bu pilates cd yada dvd nerden bulabılırım 1 ve 2 yi bende pilates yapmaya kardımde umarım işe yarar...

Ebru Şallı hareketleri göbek içeri diyerek yaptırıyor ya sanki ben tam olarak çekemiyorum göbeğimi çokzorlanıyorum. Sizde de bu durum oluyor mu?

ilk başta çekmek biraz daha zor oluyor ama çok fazla yormamak lazım kendini. zamanla kaburgalar birleştikçe karında daha iyi içeri giriyor

Chatlakzeynep bende ebru salli ile baslamayi düşünüyorum ama su an bi kac basit hareket yapıyorum bir sure boyle devam etmeyi dusunuyorum siz ebru sallidan sonra spor salonuna mi yazildiniz?bi de sunu merak ediyorum iki senedir plates yapan birinde göbek olur mu :KK66: yoksa diyette yapiyor musunuz?

basit hareketlerle başlaman iyi olmuş vücut kademeli olarak alışabiliyor spora. iki senedir pilates yapan kişide göbek olmaz. pilates yaptığı halde hala göbeği varsa hareketleri doğru yapamıyordur. ben pilatesle birlikte diyet yapmıyorum daha doğrusu hayatım boyunca hiç diyet yapmadım. ama her zaman yediğim içtiğime dikkat ederim doğal beslenmeye ve karbonhidrat tuzu az tüketmeye çalışırım.

Pilatese alışan bir daha bırakamıyor kesin ve net.Ebru Şallı ile evde yaparak başlaıdğım sporu şuan 2 senedir düzenli olarak yapıyorum ve vücüdum o kadar çok forma girdi ki yapmayanlar mutlaka biran evvel başlamalı.Bzi pilates acısını seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:21::KK9:

bende pilatesi çok seviyorum ama belimde iki adet fıtık başlangıcı olduğunu öğrendim. bir miktar ağrımda var. yapıp yapmama konusunda kararsızlığa düştüm:26::26:

basit hareketlerle başlaman iyi olmuş vücut kademeli olarak alışabiliyor spora. iki senedir pilates yapan kişide göbek olmaz. pilates yaptığı halde hala göbeği varsa hareketleri doğru yapamıyordur. ben pilatesle birlikte diyet yapmıyorum daha doğrusu hayatım boyunca hiç diyet yapmadım. ama her zaman yediğim içtiğime dikkat ederim doğal beslenmeye ve karbonhidrat tuzu az tüketmeye çalışırım.
Tesekkürler hala geçemedim zaten ama muhakkak deniycem bu sporu:)

arkadaşlar dün reklamlarda gördüm lipton hayatı hafiflet programı diye bi program yapmışlar 8 haftalık. deneyen varsa bilgi verebilir mi?

Selam kızlar,ben de bugünden itibaren pilatese başladım.

Amacım zayıflamak değil ama sıkı bir vücuda kavuşmak,karın kaslarına sahip olmak:KK55: Malum yaz geliyor.

Ebru Şallı'yı öneriyor musunuz?Ona göre cdlerini alıcam.Ya da nereleri takip ediyorsunuz?Ben internetten bir kaç sitedeki egsersizleri yaptım bugün.

Benim çok fazla göbeğim yok . Yanlarım var ve pilateste ebru şallının criscross ddediği bi hareket var. Onun işe yaradığını düşünüyorum.

Selam kızlar,ben de bugünden itibaren pilatese başladım.

Amacım zayıflamak değil ama sıkı bir vücuda kavuşmak,karın kaslarına sahip olmak:KK55: Malum yaz geliyor.

Ebru Şallı'yı öneriyor musunuz?Ona göre cdlerini alıcam.Ya da nereleri takip ediyorsunuz?Ben internetten bir kaç sitedeki egsersizleri yaptım bugün.

ebru şallının programlarının hepsini beyazgazete nin sitesinde bulabilirsin. eğer yeni başlayacaksan canım orda eylülden itibaren bütün bölümler var ilk bölümden başlarsan daha iyi olur. hadi hayırlı olsun bakalım :)

ebru şallının programlarının hepsini beyazgazete nin sitesinde bulabilirsin. eğer yeni başlayacaksan canım orda eylülden itibaren bütün bölümler var ilk bölümden başlarsan daha iyi olur. hadi hayırlı olsun bakalım :)

Teşekkürler canım tamam öyle yapayım:)

slm. Dünden beri boynumun sağ tarafı o kadar ağrıyor ki sanki birisi aşağıdan çekiyor gibi. Umarım bunun platesle bir alakası yoktur çünkü bırakmak istemiyorum.

X