sezeryanla dogum yaptim ne zaman karnim inecek yoksa boylemi kalacak lutfen yardim :(

bende doğum yapalı 24 gün oldu,sezeryanla yaptım.dr.um korse takma dedi ama 1 haftadır takıyorum 16 kg ile doğuma gitmiştim,8 kg fazlam var fakat korse takalı göbeğimin epey toplandığını düşünüyorum.kilolar içinde perş.günü dietisyene başlıyorum.bir an önce eski hale dönmeli arkadaşlar.zaman aleyhe işliyor gibi geliyor bana.önlem alınmazsa şuanki halimizin oturmasından korkuyorum:KK43:

oncelikle tebrik ederim canim anneligini .allah bebeyine guzel hayirli imanli uzun saglikli bi omur verir insallah guzelim.cok cesaretlisin ben birak korseyi bir haftalikken normel ic camasir bile giyemiyodum canim.ya korse zararli diyolar oyuzden sordum dikislerini kaynamasina izin vermiyo yaralarin gec iyilesiyo ve karnini buzuyomus ondan korkumya.:1shok:

slm arkadaslar ben sizden yardim bekliyorum lütfen bana yardimci olun 4ay önce dogum yaptim karnim 7aylik hamileler gibi duruyor lütfen yardimci olun nasil inecek ya

canım suyu kaynat hesinden bir tutam at içine bi taşm kaynasın demlensin 10 dak..sonra süzüp iç..hergün yap..bir de yattığın yerde karnını içine çekip çekip bırak bu karın kaslarını güçlendiriyomuş..dikişlere zararıda yok..moralini bozma...sonuçta bi evladımız oldu..illa deforme olcaktık..buna hazırlıklıydım ben..sende üzülme...banada herkes sezeryanda kalır dedi..kalmıyo canım..biraz uğraşınca gidiyo...seninki gazdır..karın gevşek ya şimdi..gaz tamamen şişiriyo..kocaman görünüyo karnın..ama dediğimi yap düzelicek inşallah..ben öyle yaptım çünkü..kızlar yarın kırkım çıkıyo bu arada :)

pardon ben suyu kaynatıp neyi içine atacağınızı anlamadım bende de sezeryan göbeği var da. yardımcı olursanız sevinirim

benim bebeğimde 6 aylık ilk zamanlar benimde öyleydi.ama bebeğim 3 ,3 buçuk aylıkken hiç göbeğim kalmamıştı.şuan 47 kiloyum.eski halime döndüm bile.gerçi bende bundan memnun değilim ama.merak etme göbeğin çabucak gidebilirde.herksin vücudu farklı farklı.ben hiç spor yapmadım.işthımda çok açık,birde okadar yiyorum

[mrb
Bende 8 ay once oldum ve hala sislik var agrida var biraz ve karnim da eski hakine donmedi. Doktor 1 sene surer dedi kesilenler birbirine ulasamamislar hala neyse bekliycez . Baya etkilendim bende pscholooga gidiyorum ilk cocugum ve ilk dogumdu .

X