Çatlaklar Doku Kremi ile Çatlaklara Kesin Kez Çözüm...

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
bende bu iki kremi kullandım bikaç ay ama soyan ilaç kahverengi lekeler yaptı hemen bıraktım 20 günde düzeldi sonrada bidaha kullanmadım

ben bu kremı yaklasık 1 haftadır kullanıyorum duzenlı olarak surudugum bölgedeki çatlaklarda kapanma oldu devam edıcem tavsıye edılır BU ARADA Bİ ARKADAŞIM ACIBADEM SÜTÜYLE ÇATLAKLARINDAN KURTULMUŞ HERGUN DÜZENLI SUREREREK İZ BİLE YOK bu kremı bitirim ona geçeçicem

canım çatlaklar ne alemde bilgi verırsenız sevıncezz vallaaaaaaa

ben çatlaklar yeni oluşduğunda kullanmıştım bu merhemi. ama gözle görülür bi değişim olmayınca bıraktım. o zamanlar kırmızılardı artık sedef rengini aldılar zaten

bende hemen gidip aldım kremden umarım işe yarar gebelikte kkullanılabilirmiş benm kırmızı kırmızı bende ara ara gelişmelerden haberdr ederim

2.gün sanki hafifleme war gibi psikolojik mi diye düüşündüm eşime sordum oda sanki hafiflemiş dedi bakalım ben tekrar yazıcam umarım ii haberler weririm

ACİL CEVAP BEKLİYORUM:KK43:

kızlar ya ben bir haftadır madecassol ve acnelys kullanıyorum ve çatlaklarıma acaip ii geldi,7-8senelik çatlaklar incecik oldular,eminim biraz daha kullansam büyük ölçüde azalacak,pek farkedilmeyecek bile.
benim çatlaklarım göğsümde,ani büyümeden oluşmuş,ama şimdi bakıyorm göğüsümde ara ara yerler kıpkırmızı olmuş ya,hemde çok tatlı kaşınıyolar,
ya bu kırmızılıklar kalırmı,kullanmaya devam etmeyi çok istiyorum ama kırmızılıklar geçmicek diye de korkuyorum....

ne yapmalıyım?????

merhabalar ben yeni üyeyim arkadaşlar,bu çatlaklardan muzdaribim sizler gibi,şimdi size bir yağ karışımı vereceğim,arkadaşlar ben 4 gündür kullanıyorum resmen azalma oldu çatlaklarda üstelik sürdüğüm yer o kadar güzel bir hal aldı ki daha 1 hafta olmadan yararını gördüm kesinlikle devam edeceğim,bacaklarımın üst tarafında bulunan çatlaklar baya azaldı ve görüntü olarak som derece güzelleşti aşağıda vereceğim yağlar yaklaşık 30 YTL civarında tutuyor ama bence değer üstelik selülütlere de çok iyi geliyor,arkadaşlar başka önemli bir nokta ise çatlak nerdeyse 20 dakika masaj yapılmalı 10 dakika akşam 10 dakika da sabah olmak üzere ,size gelişmeleri sürekli aktaracağım

kayısı yağı
jojoba yağı
çilek yağı
badem yağı
kakao yağı
havuç yağı
bu yağları karıştıralım hepsi aynı miktarda olmalı tabi ve de dairesel ve küçük hareketlerle masaj yapalım

ACİL CEVAP BEKLİYORUM:KK43:

kızlar ya ben bir haftadır madecassol ve acnelys kullanıyorum ve çatlaklarıma acaip ii geldi,7-8senelik çatlaklar incecik oldular,eminim biraz daha kullansam büyük ölçüde azalacak,pek farkedilmeyecek bile.
benim çatlaklarım göğsümde,ani büyümeden oluşmuş,ama şimdi bakıyorm göğüsümde ara ara yerler kıpkırmızı olmuş ya,hemde çok tatlı kaşınıyolar,
ya bu kırmızılıklar kalırmı,kullanmaya devam etmeyi çok istiyorum ama kırmızılıklar geçmicek diye de korkuyorum....

ne yapmalıyım?????

kaşinti bendede var ben bacaklarım için kullanyorum büyük ihtimalle cilt yenilendiği için kaşintı oluyor..cilt kendını yenileyene kadar bu kaşintıya katlanıcaz galiba:bbo:

bende öyle çatlak yok sadece sol bacağımda hafif 4-5 cm uzunluğuna çatlağım var iyi gelirmiki gerçkten denemeye değer bence.
günde kaç kere kullanıyorsun ebrucan??

kaşıntı yine o kadr önemli değil de bu kızarıklıklar nolacakkk??? geçer diye bekliyorum,azaldı gibi zaten,ama çatlaklarımın bu kadr geçtiğine hala inanamıyorummmmm:) eğr kızarıklıklar geçerse tekrar kullanmayı düşünüyorum.

ay bu benim favori ilacım..yaraları bile inanılmaz hızlandırıyor..bide oraya süreyim bari..

bende en kısa zamanda denemek istiyorum arkadaşlar benim küçüklügümden geçirdiğim bi rahatsızlık yüzünden vücudumun çeşitli bölgelerinde çatlama oldu. insanın psikolojisinide bozuyo aynaya her baktıgında umarım dediğiniz gibi bi sonuca ulaşırım.... bide bende karaciğer yetmezliği var bu ilacın bi yan etkisi olur mu? cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler....:sm_cool::sm_cool:

kızlaaarr,kızarıklıklarda azalma devam ediyo,soyulmalar da..nerdeyse eski deri bitti.küçük küçük yerler kaldı soyulmak için.bugün bayaa uğraştım onlarla.

ve çatlaklar hala süpeeeeeeeeer:))) ya,mucize gibi:)))

ama yan etkileri olabilir,kimsenin kimseye etki etmesi doğru olmaz bence,sonuçta sağlık sözkonusu.heleki bi rahatsızlık varsa kendi adıma bişey söylemek,yönlendirmek istemem.....

inşallah hepimiz kurtuluruz çatlaklardaaaan

kızlar bende kullanıyorum bu karışımı 10 gündür süprizzzzz
baya bi sıkılaşma gibi oldu benim çatlaklrım çok uzun yıllardır var ergenlik çağında oldu bide tuhaftır herkes der ya işte çatlaklarınızı kırmızıyken yok edebilrisiniz beyazladıktan onra hiç bişey çare olmazz diyosunuz ama benimkiler hiç kırmızı olmadan çatlıyo buna ne dersiniz bilmem bi hafta bakıyorum hiç bişey yok bi hafta bakıyorum hopp çırt diye yırtılı vermiş ne kırmzı ne bişe :bbo: neyse benim uzun yıllardır olan .çatlaklarıma bile ii geldiğine göre baya bi kullanırsam inşallah geçicek belki benim psikolojimi çok bozuyo en büyük korkkum çocuk doğurusam baştan aşağı yırtılmak allah korusun ama korkmuyo değilim :çok üzgünüm:

ebrucncyln sorum garip olacak ama bu ilaç kilolar yüzünden oluşan çatlaklarada iyi geliyormu kilo çatlaklarınıda geçirirmi sence .birde nekadar süre kullanmak ve günde kaç defa bu kremi sürmek gerekiyor .bilgilendirirsen sevinirim.

Evet canım bende kullanıyorum ve sonucunu görüyorum.

kaşinti bendede var ben bacaklarım için kullanyorum büyük ihtimalle cilt yenilendiği için kaşintı oluyor..cilt kendını yenileyene kadar bu kaşintıya katlanıcaz galiba:bbo:

evet doktor kaşıntının iyi olduğunu söylemişti çünkü yenileniyorya ondan dolayı imiş

X