Keten yağı ile zayıflayan var mı?

zayıflattığını duydum.hatta burda biri yazmıştı arkadaşı keten yağıyla23 günde 15 kilo vermiş.ama ne derece doğru bilemiyorum.

ben günde sabah aksam iki kasik yogur ile 3 yemek kasigi ketenyagini karistirip yiyorum.bagirsaklari calistiriyo tokluk hissi veriyo bugün 4.gün ve bende bir kilo gitti ama ac kalmadim insallah böyle devam eder

Nereden aldığını öğrenebilirmiyim?aktarlarda satılan küçük bir şişe.sevgiler

ben almanyada yasadiugim icin hemen hemen bütün büyük alisveris marketlerinde var.buradada kücük sisede satiliyo 250 ml.fiatida 2.79 eoro.ama türkiyede aktarlardan baska yerlerdede satiliyomu bilmiyorum

arkadaşlar ben bir kaç ay önce almıştım keten tohumu yağını büyük şişede.. carrefourda buldum yarım litrelik şişede 5 küsürdü fiyatı.....

arkadaşlar ben bir kaç ay önce almıştım keten tohumu yağını büyük şişede.. carrefourda buldum yarım litrelik şişede 5 küsürdü fiyatı.....

kalisim nasıl işe yaradı mı.bende ramazandan sonra başlamayı düşünüyorum .çooook kilo aldım bu sene.internette buldum ama pahalı geldi.burda tansaş var inşallah orda vardır

kalisim nasıl işe yaradı mı.bende ramazandan sonra başlamayı düşünüyorum .çooook kilo aldım bu sene.internette buldum ama pahalı geldi.burda tansaş var inşallah orda vardır

canım inan işe yaradımı soruna doğru cevap veremeyeceğim, çünkü denemedim.. bir yazıdan alıntı okumuştum, kten tohumu yağının salatalara ve mesela tost yapacağımız zaman tostu bu yağ ile tatlandırdığımızda kilo vermemiz hızlanıyormuş gibi bir alıntıydı fakat yağı alıp sadece bir kez salatama ekledim sonra araya başka şeyler girdi ve keten tohumunun zararları hakkında yazıları okuyunca kullanmaktan vazgeçtim öylece duruyor... ıtırlı acı bir tadı var, tansaşta bulabileceğini sanmıyorum ama umarım bulrsunuz.

ben kullandım ama hiç mide ağrısı bilmezdim keten yağını kullandığım sıralarda midem .çok ağrıdı, o nedenle bıraktım.en güzel kilo verme yöntemi bence akşam 6 dan sonra bişi yememek ve yatmadan 1 saat önce 2 limonu sıkıp şekersiz içip arkasından 1 litre su içmek ve uyumak, gerçekten fayda ediyor..tavsiye değil sadece kendi uygulamamı söylüyorum, çünkü bu konunun uzmanı değilim..

zayıflattığını duydum.hatta burda biri yazmıştı arkadaşı keten yağıyla23 günde 15 kilo vermiş.ama ne derece doğru bilemiyorum.

Yok canim o kadarda deil. 23 gunde 15 kilo ne demek yaa, imkani yok bole birseyin buyuk palavra sıkmıs :)

ben almanyada yasadiugim icin hemen hemen bütün büyük alisveris marketlerinde var.buradada kücük sisede satiliyo 250 ml.fiatida 2.79 eoro.ama türkiyede aktarlardan baska yerlerdede satiliyomu bilmiyorum

tuse cim..bende almanya dayim.eger aldigin yerin adini yazarsan cok sevinirim..bende daha önce keten tohumuyla kilo vermistim ama onuda yemesi cok gicik oluyo..dislerinin arasinda filan kaliyo..bu bana daha kolay gibi geldi.simdiden tesekkürler.

ben de almanyada yasiyorum ve bulmakta zorlanmiyorum, gecenlerde almistim, günde 1 yemek kasigi ya yogurtla yiyorum ya da yemegin üstüne döküyorum, tadini seviyorum ama yedikten sonra mideye bir agirlik yapiyor, hani gaz varmis gibi hafif bi mide bulantisi filan, insanin cani bisey yemek istemiyor. ama etkili olmasinin nedeni bu degil sanirim, daha önce yediginiz ne var ne yoksa afedersiniz tuvalette daha erken cikiyor, hazmi hizlandiran bir özelligi var sanirim. bakalim, daha 5 gün oldu, deneyip görücez...

ben de almanyada yasiyorum ve bulmakta zorlanmiyorum, gecenlerde almistim, günde 1 yemek kasigi ya yogurtla yiyorum ya da yemegin üstüne döküyorum, tadini seviyorum ama yedikten sonra mideye bir agirlik yapiyor, hani gaz varmis gibi hafif bi mide bulantisi filan, insanin cani bisey yemek istemiyor. ama etkili olmasinin nedeni bu degil sanirim, daha önce yediginiz ne var ne yoksa afedersiniz tuvalette daha erken cikiyor, hazmi hizlandiran bir özelligi var sanirim. bakalim, daha 5 gün oldu, deneyip görücez...

ben daha aramadim ama en azindan tam nerden alindigini verirseniz ,aramak icin ugrasmam.üstünde "leinsamen öl" mü yaziyor.yada baska bir ismi varmi?

benim aldigimin markasi: bio planete. direkt Leinöl yaziyor (aus goldener Leinsaat), 0,25 l'ligine 2,5 euro gibi bisey ödemistim sanirim. ya da 3 ama daha fazla degildi. biomarkt'ta bulmustum. gecenlerde baska bir markayi bir kaiser's'te de gördüm, rewe'de de vardi sanirim.

Arkadaşlar keten yağı ile zayıflayan varmı acaba?bilgilendirirseniz seviniriz.

ben günde sabah aksam iki kasik yogur ile 3 yemek kasigi ketenyagini karistirip yiyorum.bagirsaklari calistiriyo tokluk hissi veriyo bugün 4.gün ve bende bir kilo gitti ama ac kalmadim insallah böyle devam eder

s.a cnm biraz acarmsın konuyu nasıl kilo verdin ketentohumunu yemeklerden sonramı yemeklerden öncemi yedin..:KK43:

bende keten yagini ictim .bugün istah kestigi muhakkak deneyelim görelimm.bi bunu denemdiydim bakalimm ne olacak

keten yagini üc gündür iciyorum.mide siskinligime iyi geldi. vucüt siskininligini de aldi.mükemmel deneyin.derimmm

X