Şampuan ve Saç Kremleri Yal salar iin ampuan nerileriniz?

Ben de hem ince hem yağlı saçlara sahibim ama çabuk yağlanmasının sebebi her gün zaten yıkadığımdan sanırım. alıştırdığımız için daha fazla yağlanıyo bi sonraki gün duş alamıycaksam falan gece yatarken pudra sürüyorum diplerine bildiğiniz bebek pudrası ıyı gelıyo. şampuanlarda pek iş yok açıkcası..

images

her yıkamada 3 kez şampuanlıyorum faydasını gördüm,2 kez şampuanlayınca daha çabuk yağlanma oluyor..
diğer şampuanlar için de öyledir..
3 gün saç yıkamamak biraz fazla,bu ancak kuru saçlar için olabilir bir durum bence..
gün aşırı yıkamak iyidir..

arkadaşlar şimdiye kadar piyasadaki tüm şampuanları kullanmışımdır bence en doğal ve saçı gürleştiren parlaklık veren şampuan tresan ısırgan otlu şampuan tek geçerim ama biraz kurutuyor saç uçlarına çok kuru saçı olanlar saç kremi kullanabilir ama en memnun kaldığım şampuan bir de düzenli kullanım şart bence..(yağlı saçlar için ideal bir şampuan)

Canım bende de aynı dert var:KK43: ince telli ve yağlı. Eğer dışarı çıkmam gerekiyorsa günlük yıkamak zorunda kalıyorum. Eğer evdeysem gün aşırı yıkıyorum. Uzunca bi süre bioxin kullandım derdime aman aman çare olmadı tabiki:KK43: Bide saç dökülmem vardı bu şampuan azda olda işe yaradı ama şimdi bıraktım dökülme gayet yoğun bi şekilde devam ediyo. Bende iyice araştırdım ve tresan şampuan almaya karar verdim. Yalnız tek sorun ben Bakü de yaşıyorum burada bulabilecekmiyim. Ayrıca saç kremi olarak da gliss in saç kremlerinden birini alıcam. Dışı siyah kurulu olan bi seti var onun saç kremi. İnşallah hepimizin saçları çok güzel olur.

Kızlar gliss in saç kremini kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Şampuan olarak tresan a karar vermiştim ama bulamadım burda:KK43: inşallah Türkiye'ye gelince alıcammmm :) öptüm hepinizi:)

mrb arkadaşlar benimde saçım yağlıydı hergün yıkıodum.sebastian mohair die yağlı saçlara için bi şampuan var bulunması biraz zor ama onu buldum ve kullandım.artık saçlarımı 3 günde 1 yıkıorum.tavsiye ederim.

Merhaba söylemiş olduğunuz sebastian mohair şampuanını internette inceliyorum ancak yağlı saçlar için olanını bulamıyorum bu konuda bana yardım ederseniz çok sevinirim.

Ben de yağlı saçlara sahibim.hergün saç yıkamaktan bir de sinüzit sahibi oldum :) yağlı saç şampuanları saç uçlarımı kurutuyor, uçlara bakım yapanlar da diplerimi yağlandırıyor.bir öyle bi böyle deneme tahtasına döndüm :) haftada 1 arındırıcı bir şampuanla, diğer günler bakım şampuanıyla yıkıyorum.çözüm oldu mu hayır.pantene aqualight ı merak etmekle birlikte, brezilya fönümü bozar diye deneyemiyorum.doğal sentez serisi sls içermiyor sanırım, onu mu denesem? Bu iki şampanı kullananlar lütfen yorum yapsınlar.

Adı doğal sentez diye sls yoktur sanmıştım ama varmış arkadaşlar, düzeltiyorum.yine de yorum bekliyorum doğal sentez ve aqualight için,brezilya fönüm bozulunca tekrarlamazsam denemek istiyorum pantene i.çünkü birsürü para vererek aldığım prof şampuanların bi farkını ve üstünlüğünü göremediğim halde yıllardır onlara para yatırmaktan çok sıkıldım.

Bir çok şampuan denemiş olarak yağlı saçlara en iyi çözüm bioblas. Bir haftadan fazla geçse bile yağlanmıyor. Ama saç kremi de kullanmalısın yağdan kurtarıyor ama bu sefer de kurutuyor.

Merhaba Arkadaşlar,
Ben de malum yağlı saçlarımdan şikayetçiyim geçtiğimiz günlerde tavsiye üzerine John Frieda marka hacim kazandıran şampuanı aldım ve 2 gün sonra iade etmek zorunda kaldım. Çünkü ciddi kaşıntıya sebep oldu. Hacim veren saç tarama spreyini kullananlardan iyi yorum aldım ancak kullanma cesareti gösteremedim şampuandan sonra. Kısaca bilgi vermek istedim. Şimdi bioblas yağlı saç için olana başladım. ciddi bir fark görürsem yazarımm

X