ikiz bebek anneleri bebişleriniz kaç haftalık ve kaçar kilo doğdu?

maşallah hepinizeee:nazar:inşallah bütün arkadaşlarımda sizin haftalarınızda doğum yapıp sorunsuz geçirir..

aboooooooooooo ben buraya nasıl yazmamışımmm ayıppp banaaaaaa

bende 33+2 de doğurdummm alim 2440 gr ömerim 2310 gr doğdular ali 45 cm ömer 44 cm doğdu hiç küveze girmedik

şuan 5 aylıklarr ömer 7500 gr ali 6600 gr

yeğenlerim 33+2 haftalık doğdular kız 2200 oğlan 2400 gram ve her ikiside 48 cm di. şu anda 6.5 aylıklar ve yaklaşık 7 kg.lar. Küvözde kalmadılar.

burası bana bayağı bir moral oldu erken doğum ve küvöz paranoyası başladı bende:) hpinize maşallah allahım bizlerde kısmet etsin inşallah

laylay canım hay maşşallahhh:nazar::nazar:,
ne doğurmuşsun maşallah yaaa,darısı başımıza inşallah,bize de doktorumuz 37.haftaya gün verdi kısmetse,bize de dua et olur muuu..

dırımım besleye besleye koca koca çocuklar yaptın yavruları maşallah:nazar::nazar:

Freia canım maşallah yeğenlerine,bekarsın sanırım,darısı başına hihihihi kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
sağol maryy cnm yaa doğsunlar sende aynı olacan şunu yesinler bunu yesinler devamlı tıkmaca halindesin hehehe

sağol maryy cnm yaa doğsunlar sende aynı olacan şunu yesinler bunu yesinler devamlı tıkmaca halindesin hehehe

tıkmaca hihihihhikaydirigubbakcemile3
analarına çekerlerse önlerinden çekicez gibi geliyor bana,bırak tıkmayı:mymeka:

5 haftalık hamileyim.Doktor ikiz olduğunu söyledi.İkiz gebeliklerde bazen biri gelişemiyomuş.İnternette de riskli olduğunu söylüyo.Çok korkuyorum.Sonuna kadar ikiz gebelik devam eder mi. Bu durumla karşılaşan arkadaşlar lütfen yardım edin

5 haftalık hamileyim.Doktor ikiz olduğunu söyledi.İkiz gebeliklerde bazen biri gelişemiyomuş.İnternette de riskli olduğunu söylüyo.Çok korkuyorum.Sonuna kadar ikiz gebelik devam eder mi. Bu durumla karşılaşan arkadaşlar lütfen yardım edin

aklına olumsuz şeyler getirme canım .. hep pozitif ol Allaha emanet et bol bol dua et.. hayırlısıyla öyle bişey gelemz başına .. okuduğun bi kaç olumsuz şeyin seninde başına geleceği anlamına gelmezki.. şimdi güzelce tadını çıakr hamileliğinin.. hayırlı olsun tatlım ..

Canım herşey yaradanın verdiği müddetle alakalı biliyorsun,
Şimdiden bunu düşünüp canını sıkma,
bak hepimiz ikiz gebesiyiz,Allah izin verirse hiiç bişey olmaz,
dua et inşallah Allah gönlüne göre verir..

ınternette hep karamsar seyler yazıyor ne yazık ki.hatta hıc sorun olmasa da rısklı gebelık olarak adlandırılıyor ama arkadasların da dedıgı gıbı ınsallah hiçbirimizin basına gelmeden bebişlerimize kavusuruz. :nazar:

selam kızlar bebeklerım bugün itibariyle 29+6 kıloları biri1970gr diğeri 2130gr olmuşlar doktorum gelısımlerı çok güzel maasallah dedi

kusura bakmayın kızlar yaaa yanlıs yere doğmamıs evlatlarımın kılolarını yazmısım heyecandan olsa gerek

34+4 de 2200 ve 2300 gram olarak erkenden dünyaya geldiler minik prenseslerim. çok şükürr küveze girmedik.

su an 37+4 haftaligiz masaallah, carsamba gunu dogum var o gun 38 haftalik olmus olacagizz..Bakalim yavru bamyalar 3 gun daha sabrederlermi=)

maşallah acer cim... 38 haftayı beklesen 3.5 -4 kilo doğururdun heralde............... ben 37+2 de 2.930 ve 2.570 gr doğurdum

35+0 da 2100gr ve 2650 gr alarak doğdular... aralarındaki kilo farkı hala devam ediyor...

X