klomen kullanınca adet gecikirmi

derya002

derya
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
1.827
1
45
slm kızlar bu ay klomen kullandım adetim geçeli bugün 6. günüm dün test yaptım negatif lütfen yardımcı olun klomen adeti geciktirirmi klomen kullananlar sizlerde nasıl oldu

slm bende bu ay kullandım 39 gün oldu hala bende olmadım . ben başka bir doktora sormuştum klomen regliyi düzenleyebilir demişti. bende regli olmayınca 35. gün doktora gittim gebelik görünmüyor dedi ve progestan verdi 10 gün kullan ilaç bitince 2-3 güne kadar regli olursun dedi. bence sende bi doktora görün klomen kistte yapabiliyormuş. umarım hamilesindir..

slm.cnm bende klomen kulandım ama gecikme olmadı...bir kan testi yaptır,yada dr.git

slm arkadaşlar bende klomen kullandım adetım tarıhınden 4 gun once olurdu şimdi 2 gün önce oldu normale döndü

klomen reglyi geciktirebilir erkene çkebilir ve kist oluşturabilir birçok konuda etkili bir ilaç yani kafana takma doktoruna git derim bir an önce kolay gelsin..

Bende bu ay klomen kullandım adetim 2 gün geçikmeli oldu birde 2 gün sürdü oda geldi gelmedi sonra kahverengi geldi ve bitti doktora gidicem bakalım ne diycek umarım bi sorun olmaz 2 çocuktan sonra 3.ye gebe kalamamak sizcede garip değilmi...?

ikitane çocuğum var ikinci evliğim eşimhiç çocuğu yok ve çok isdiyo ama her ay hüsran bakalım bu ay klomen kulandım adetede bir hafta var bekliyorum benimde kafam karışıyo iki çocuk yapdım ama üçüncüsü nasipmi bakalım

X