devlet hastanesınde meme kuçultme ve meme küçültme maliyeti

m.joYy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
4.654
3
kızlar bu memelerden bıktımmm:KK5:
göruntuyu gectım agrılarımdan uyku uyuyamıyorum:KK59:
belım 2 tarafllı fıtık oldu :nazar:
bu ıs ıcın ne kadar bıt butce gereklı ve devlet hastenesı karsılıyormu yardımcı olursanız cok sevınırım:KK69::KK71:

bu ıs ıcın ne kadar bıt butce gereklı ve devlet hastenesı karsılıyormu yardımcı olursanız cok sevınırım:KK69::KK71:

umarım en yakın zamanda kurtulursun :KK71:
ben senin tersine küçük olan göğüslerimi büyüttüm ama devlet hastanesinde oldum
yardımcı olmak adına bana verilen bilgileri yazmak istedim
görüştüğüm doktorlardan biri eğer küçültmek isteseydiniz heyet raporuyla bunu ücretsiz yapabiliyoruz ama büyütme operasyonlarını kesinlikle karşılamıyor demişti
seninde fıtık gibi çok ciddi bir sıkıntın var heyet raporunu alman zor olmıcaktır :KK34:
bulunduğun şehri yazarsan aynı şehirde yaşayan arkadaşlar sana yardımcı olabilir
sen önce doktoruna karar ver
devlet hastanesinde de olsa doktorunu iyi seçmen gerek ben hastanede yatarken küçülten bir hasta vardı çok memnundu ama memnun olmayan şekil bozukluğu yaşayan insanlarıda okuduk burda
inşallah yardımcı olmuştur sağlıcakla kal :KK16:

Devlet hastahanesi çok büyük sorunların varsa karşılıyor. Onun dışında 4000 ile 7000 arası fiyat istiyor doktorlar. Ben temmuzda ameliyat oluyorum. doktorum profesör olmasına rağmen 4000 lira gibi bir fiyat istedi. Kesinlikle işi ticari yapmıyor. Yaptığı işleri gösterdi yüzlerce. Gerçekten çok iyi işinde. Devlet hastahanesinde olacaksan doktorunu iyi seçmen lazım.

kızlar ıstanbuldayım ben ama ızmırde de olabılrım aılem ızmırde:KK69:
doktor konusunu arastrmadım drekt buraya konu actım:KK59:

bende meme küçültme ameliyatı olalı 5 gün oldu, düzce devlet hastanesinde oldum . hastaneden çok plastik cerrah doktoru op.dr. salih emre bey harika biri beni ameliyata ikna etti. toplam hastanedeki ameliyat masrafı, sütyen, kullanılan özel bant filan hepside 1750tl masrafım oldu. Ama degdi ve kurtuldum ne zamandır araştırıyordum.

Devlet hastahanesi çok büyük sorunların varsa karşılıyor. Onun dışında 4000 ile 7000 arası fiyat istiyor doktorlar. Ben temmuzda ameliyat oluyorum. doktorum profesör olmasına rağmen 4000 lira gibi bir fiyat istedi. Kesinlikle işi ticari yapmıyor. Yaptığı işleri gösterdi yüzlerce. Gerçekten çok iyi işinde. Devlet hastahanesinde olacaksan doktorunu iyi seçmen lazım.

doktorunuzun adı nedir acaba istanbulda mı ameliyat olucaksınız ?

İstanbul'da Prof. Dr. Fuat Yüksel. Temmuzda benim ameliyatım :KK17:

fuat beyin adını görünce yazmak istedim
ben kendisinden çok memnun kaldım burnumu yapmıştı
burnum hem sağlı açısından nefes sorunu vardı hemde kırılmış yanlış kaynamış ve ameliyattan 2 ay öncede dolap kapağı düştüğünden çatlamıştı herkes kbb uzmanı yapmalı plastik cerrah sağlık sorunlarını çözemez dedi ama fuat bey hem yanlış kaynayan kemiği hemde geceleri horlamaya benzer ses çıkartan nefesimi düzeltti minnettarım kendisine umarım sizde çok memnun kalırsınız :KK71:

fuat beyin adını görünce yazmak istedim
ben kendisinden çok memnun kaldım burnumu yapmıştı
burnum hem sağlı açısından nefes sorunu vardı hemde kırılmış yanlış kaynamış ve ameliyattan 2 ay öncede dolap kapağı düştüğünden çatlamıştı herkes kbb uzmanı yapmalı plastik cerrah sağlık sorunlarını çözemez dedi ama fuat bey hem yanlış kaynayan kemiği hemde geceleri horlamaya benzer ses çıkartan nefesimi düzeltti minnettarım kendisine umarım sizde çok memnun kalırsınız :KK71:

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :) Gerçekten zaten görüşünce ne kadar iyi bir doktor olduğunu belli ediyor. Çok güven verici. Annemde 5 yıl önce kendisine ameliyat olmuştu ve çok memnun kalmıştı. Ameliyatınızın iyi geçmesine sevindim.

umarım en yakın zamanda kurtulursun :KK71:
ben senin tersine küçük olan göğüslerimi büyüttüm ama devlet hastanesinde oldum
yardımcı olmak adına bana verilen bilgileri yazmak istedim
görüştüğüm doktorlardan biri eğer küçültmek isteseydiniz heyet raporuyla bunu ücretsiz yapabiliyoruz ama büyütme operasyonlarını kesinlikle karşılamıyor demişti
seninde fıtık gibi çok ciddi bir sıkıntın var heyet raporunu alman zor olmıcaktır :KK34:
bulunduğun şehri yazarsan aynı şehirde yaşayan arkadaşlar sana yardımcı olabilir
sen önce doktoruna karar ver
devlet hastanesinde de olsa doktorunu iyi seçmen gerek ben hastanede yatarken küçülten bir hasta vardı çok memnundu ama memnun olmayan şekil bozukluğu yaşayan insanlarıda okuduk burda
inşallah yardımcı olmuştur sağlıcakla kal :KK16:
Ya merhaba bende kucultmek istiyorum yıllardır ama korkuyorum iz kalır diye yalovada yasıyorum yardımcı olurmusunuz bana da

biz buyutmeye calisiyoz sizde kucultmeye hayat iste:))

Canım araştırma hastahanelerinde eğer belli bi ölçüdeysen ki fıtığın varsa muhtemeln ücretsiz olursun :) ben 2 gün önce oldum

Kızlar bende olmak istiyorum cok rahatsız oluyorum sırtım ve kollarım da ağrıyor hamilelik ve emzirme derken iyice sarktılarda ;( devlet hastanesi olarak belli bi beden üstünü mü ameliyat ediyorlar? Birde biraz korkuyorum şekil vs ... Szce maddi durumu hazırlayıp özelde mi olmalı birde istanbul maltepe kartal kadıkoy pendık buralarda var mı onerebılecegınız please help

Meerhaba kizlar ben 17 yasindayim ve goguslerim cok buyuk ama sonradan olusan bi buyume degil gelisme donemimden beri boyle yaklasik 4 5 senedir doktora gittim ameliyat icin yasimin kucuk oldugunu ama baen olmak istersem yapabilceklerjni soylediler ve 3000 tl maaliyeti varmis sisli etfal hastanesinde olacagim lrada olan varsa yardimci olabilirmi bana doktorlarj falan nasil tesekkurlerr

Meerhaba kizlar ben 17 yasindayim ve goguslerim cok buyuk ama sonradan olusan bi buyume degil gelisme donemimden beri boyle yaklasik 4 5 senedir doktora gittim ameliyat icin yasimin kucuk oldugunu ama baen olmak istersem yapabilceklerjni soylediler ve 3000 tl maaliyeti varmis sisli etfal hastanesinde olacagim lrada olan varsa yardimci olabilirmi bana doktorlarj falan nasil tesekkurlerr

Cano diğer sayfaya gel aradıgın tüm cevaplar orada

merhaba şuan öyle çok sırtım ağrıyor ki google da yazınca direkt her zamanki gibi kk çıktı:dondurma:
bedenime göre çok büyükler ve sarkık emzirmeden dolayı daha çok büyüdü.önceden 90 bedendi,105e çıktı
dayanamıyorum artık kökten kestirip atasım var o derece:kızgın:

Kızlar bende olmak istiyorum cok rahatsız oluyorum sırtım ve kollarım da ağrıyor hamilelik ve emzirme derken iyice sarktılarda ;( devlet hastanesi olarak belli bi beden üstünü mü ameliyat ediyorlar? Birde biraz korkuyorum şekil vs ... Szce maddi durumu hazırlayıp özelde mi olmalı birde istanbul maltepe kartal kadıkoy pendık buralarda var mı onerebılecegınız please help
Merhabalar mesajınızı gördüm uzun zaman önce yazmişsiniz merak ettim ameliyat oldunuz mu sonuçlar nasıl oldu devlette mı oldunuz ? Ben de küçültmek istiyorum ama özelde yaptıracak maddi durumum yok devlette yaptıranları araştırıyorum

X