Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

arkadaşlar ikinci harc ücretini yatırmayanlar ilk sınava girebiliyor mu?yiğenim açıköğretim okuyor 2.taksiti yatıramamış sizce sınava girme hakkı var mı?daha önce sınava girelebileceğini duymuştum üzülmemesi gerektiğini söyledim ama emin değilim...

Sınava girebilir.Daha sonra faiziyle borcunu ödemek zorunda kalır.

evet canım ben de oraya girince aynı şey oluyor.Bu sene bize her türlü zorluğu sundular sağolsunlar:kızgın:.ben 4.sınıfım 11 ders var 2si uygulama dersi.artık yardımcı da üretmiyorlar.kitaplardaki konular çok uzun ne yapacaz yaaaa.hayırlısyıla bitirsek şu okuluCADIARZU

evet yaa ...ben açıköğretimi hem bana uygun olduğu için hemde kendim çalışabilirim diye tercih ettim kitaptan çalıştıktan sonra alıştırma yapıyım diyorum.ama istediğim gibi çalışamıyorumm bende açıkçası evde internet varken yardımcı kitap falan almadımm zaten bulamadım daa oarsı ayrı bi konu. ama internetten de bulamıyorumm napacaz bilmem allah hayırlısını versinn:çok üzgünüm:

selamlar benım derdımde acık ögretımden okul oncesı ogretmenlıgını okumak.ama şartlarını bılmıyorum hangı puan turunden alıyor ve kız meslek lisesi cocuk gelişimi bolumunu bıtırmek zorunlulugu varmıdır

ben bu sene 2 yıllık muhasedeb mezun oldum sımdı acıktan 3 ve 4 ısletme olarak okuyacam ama acaba kayıt ne zaman baslıyor ve harc ucretı ne kadar

selamlar benım derdımde acık ögretımden okul oncesı ogretmenlıgını okumak.ama şartlarını bılmıyorum hangı puan turunden alıyor ve kız meslek lisesi cocuk gelişimi bolumunu bıtırmek zorunlulugu varmıdır

okulöncesi lisans programına giriş yapabilmek için kız meslek lisesi çocuk gelişimi mezunu olmak gerekiyor.ya da öğretmen lisesi.düz lise mezunuysan kazanman zor puanlar yüksek çünkü.açıköğretim de eşit ağırlık,sayısal,sözel puan türünden alıyor.ben 2005 yılında 323 puanla yerleştim.şimdi 330 la falan alıyorrlar galiba.

Son düzenleme:

Açýköðretim Okul Öncesi Öðretmenliði programýný yalnýz Kýz Meslek Liselerinin Çocuk Geliþimi, Çocuk Geliþimi
ve Bakýmý ile Çocuk Geliþimi ve Eðitimi alanlarýndan mezun olan ve ÖSS-SÖZ-1, ÖSS-SAY-1 ve ÖSS-EA-1 puan
türlerinin herhangi birinden en az 160 puan alan adaylar tercih edebilirler. Yerleþtirmede, her aday için yukarýda
belirtilen üç puandan en büyük olaný kullanýlacaktýr arkadaşımm bunu ösym nini sayfasından kopyaldım senin için a.s

A.Ö.F Okul öncesi öğretmenliğine kayıt yaptırabilmek için Kız meslek liselerinin çoçuk gelişimi bölümü mezunu olmak zorunludur.

ben bu sene 2 yıllık muhasedeb mezun oldum sımdı acıktan 3 ve 4 ısletme olarak okuyacam ama acaba kayıt ne zaman baslıyor ve harc ucretı ne kadar

A.Ö.F Dikey geçişe kayıt yaptırmak isteyenler için hersene kasım aralık gibi başvurular başlar.Ve bunu duyururlar.Harç ücretleri a.ö.f diğer bölümleriyle hemen hemen aynıdır 180-200 lira arasıdır.

açıköğretimde üstten ders alma varmı?
sınava hesap makinası ile girilebiliyormuş galiba,ayrıca aradım ama bulamadım hangi okula nerede gireceğimizi ne zaman öğrenebiliriz?

sınava hesap makinası ile girilebiliyormuş galiba,ayrıca aradım ama bulamadım hangi okula nerede gireceğimizi ne zaman öğrenebiliriz?

valla arkadaşım hangi sınavaa hesap makinesi ile girilebiliyor ki. şöle deyimm diğer üniversitelerden hiç bi farkı yok sadece tek fark biraz daha emek istiyo.. sana yalan sölemişler hesap makinesi konusunda...üstten ders alma konusunda bi bilgim yokk. ayrıca sınav yerleri henüz belli olmadı martn 2. haftası falan eve gelir postayla a.s

Arkadaşlar bilmediğiniz konularda insanları lütfen yanlış yönlendirmeyin...emin olmadığınız soruları yanıltlamayın...

açıköğretim sınavlarında hesap makinası kullanılması serbesttir.Sınav yerleri sınav gününe yakın bir zamanda postayla adreslere gönderilecek....sınav bu ay başı olduğuna göre 2 hafta içerisinde gelecektir.Son hafta ellerine belgeleri ulaşmayan arkadaşlar büroya müracatt edecekler.
Alltan zayıf dersi olan en az 2 dersi olan bir üst sınıfa geçmeye hak kazanır.......

arkadaşlar aof sınavlarına hesap makinesiyle giriliyor...
ama sınıf ayırımlarını yapamam..sadece şunu söyleyebilirim ben işletme bölümü 3.sınıftayım ve kursa gidiyorum biz hesap makinesiyle girebiliyoruz...
hocamız itiraz eden olursa kitapçığın ilk sayfasında hesap malinesiyle girilebilir ibaresini gözetmene kibarca gösterin çıkıntılık yapmayın kopya muamelesi yaparlar dedi...
sıradan bir hesap makinesi kullanabiliyoruz...
hesap makinesi olmadan zaten finansal yönetim ve maliyet muhasebesinin soruları çözülemez....

valla arkadaşım hangi sınavaa hesap makinesi ile girilebiliyor ki. şöle deyimm diğer üniversitelerden hiç bi farkı yok sadece tek fark biraz daha emek istiyo.. sana yalan sölemişler hesap makinesi konusunda...üstten ders alma konusunda bi bilgim yokk. ayrıca sınav yerleri henüz belli olmadı martn 2. haftası falan eve gelir postayla a.s

Sınava hesap makinası ile giriliyor,kitapçıkta gözetmen kendisi okuyor zaten
benim girdiğim sınavlarda hiç bir zaman sorun çıkartmadılar
çok işlevsel olmaması gerekiyor diye biliyorum
gelipte onuda incelemezler zaten...

üstten ders alma ise,ben dün hocama sordum yok öle bişi dedi
olsaydı iyi olurdu ama,şansımıza küselim artık..

Açıköğretim sınavlarında hesap makinası kullanabilirsiniz kızlar ancak alfabetik tuş takımı olan hesap makinaları ve databank gibi elektronik donanımlar bulunan hesap makinaları yasaktır ve sınavınız geçersiz sayılır

Sınava hesap makinası ile giriliyor,kitapçıkta gözetmen kendisi okuyor zaten
benim girdiğim sınavlarda hiç bir zaman sorun çıkartmadılar
çok işlevsel olmaması gerekiyor diye biliyorum
gelipte onuda incelemezler zaten...

üstten ders alma ise,ben dün hocama sordum yok öle bişi dedi
olsaydı iyi olurdu ama,şansımıza küselim artık..

arkadaşlar yanlış bilgi için kusura bakmayınn.araştırlmadan verilmiş bi cevaptıı.şimdi kitapçığı okudumm hesap makinesi ile girilebiliyormuşş. ama ben gerçektenn hesap makinesinin kullanılmadığını biliyordum ama yanlış biliyormuşum...açelya arkadaşa yanlış bilgi için özür dilerimm.benim bölümm sözel olduğu için sayısal bölümlerde kullanıldığını bilmiyordum

önemli değil, bu sitenin bu tarafı çok güzel işte bayılıyorum buna paylaşımı süper:), bilen bi kaç arkadaşın yanıtlarıyla konuyu çözdük. ayrıca cvp veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim,eskiden tşk etme butonu vardı şimdi yok yada ben göremiyorum.

kızlar dediğim gibi hesaplama gerektiren istatistik, maliyet muhasebesi, finansal ekonomi gibi derslerde hesap makinası kullanabilirsiniz ama elektronik donanımı olmamalı basit bir hesap makinası olmalı ve gözetmenler hesap makinalarını kontrol edebiliyorlar bilginize

X