Bağırsakları Çalıştırmak İçin...

E

EU3

Ziyaretçi
xxx kullanmayı bırakınca yani biraz ara verince barsaklarım gene çalışmamaya başladı. yani normal haline döndü. kabız da değil de. napabilirim çalıştırmak için. yeşil çay çalıştırır mı sizce. bir de barsakların çalışmasının kg vermede bi önemi var mıdır arkadaşlar.. teşekkür ederim şimdiden

Son düzenleyen: Moderatör:
lw6090 ı kullanmayı bırakınca yani biraz ara verince barsaklarım gene çalışmamaya başladı. yani normal haline döndü. kabız da değil de. napabilirim çalıştırmak için. yeşil çay çalıştırır mı sizce. bir de barsakların çalışmasının kg vermede bi önemi var mıdır arkadaşlar.. teşekkür ederim şimdiden

bağırsaklar çalışınca düzenli tuvalete gidersin.tartıda kilon eksik çıkarsa su kaybettin demektir..tek başına birtki çayları tabi zayıflatmaz ama karın şişliğin gittiği için daha iyi hissedersin.yeşil çay çok etkili gerçekten..sindirim sistemini düzenliyor ayrıca yağ yakımını hızlandırdığıda bilimsel olarak kanıtlandı.aç karnına kuru kayısıda oldukça etkili ama 2 adeti sakın geçme ishal yapar benden söylemesi tecrübe konuşuyosırnaşık şey rezene ve funda çayıda etkili barsaklar için canım..benden bu kadar..
byee
:enbuyukkk:

teşekkür ederim canım, yeşil çay içiyorum ben de şu anda :p

peki xxxx ile kilo verebildin mi ne kadar zaman da ne kadar verdin mesela canm

9 hazirandan beri yürüyüş yapıyorum ve yediklerime dikkat ediyorum canım, xxx de içiyordum, 3. kutunun yarısındayım ama şu an içmiyorum. 94,5 kg idim, şu an 76 kg falanım. tamamen iştah kesmiyor zaten çok da susatmıyor yani lida gibi değil ama enerji veriyor biraz da çarpıntı yapıyor.

yatmadan önce 2 tane kuru kayisi veya incir yedikten hemen sonra üzerine 1 bardak su icip yatmak da ise yariyor.

ya ınanın arkadaşlar ben bı ünlünün kullandıgı hapı aldım hıçbır sey fark etmedı sözde susatıyormuş nerdeee yorumlar yazmışlar gecen gırdım o hapı aldıgım sıteye musterı hızmetlerındekıne yazdımkı yorum yazmak ıstıyorum ürünle ılgılı ıkıde bır bı dak hanfendı dıyıp durdu sonra ertesı gun yazdım sıte su anda yazıma kaplıymışş:mymeka: dha neler neler yalan ya resmn kendılerı yorum yazıyoo bence emınım deymedı verdıgım paraya ..a.s. en yararlısı yeşil cay üstune tanımıyomm bıde yarım saat yürüyüş oldu bıttı .yıne kadınlar kulubunde bı arkş bergamotlu ıçıyomuş ordan okuyup aldım mıdede bulandırmıyoo cokk rahatt en azından bılındık bişeya.s

kayısı incir yeşil çay bende işe yaramıyo
başka püfler varsa yazarmısınız

Sabahları aç karnına 1 su bartdağı sıcak suya bir yemek kaşığı bal bir yemek kaşığı elma sirkesi çok iyi geliyor..

Biberiye Suyu günde 2 defa su ile karıştırılarak içilir ise iyi geliyor..

Bunların ayrıca yağ yakma özelliği de var..

Düzenli yoğurt yemenizi tavsiye ederim..Keten Tohumu ile karıştırıp yer iseniz daha da faydalı olacaktır..

2 tane kuru inciri bir çay bardağı zeytin yağına içiniz almaz ise ılık suya bırakın geceden sabah aç karnına yiyin çok iyi gelecektir..

Aklıma gelen şimdilik bunlar :-)

bende kendimi bildim bileli ugraşıyorum kabızlık il bi düzene sokamadım bu işi
çok sinir bozucu

bendede var ayni sorun bir ara sabahlari müsli yiyordum cok ise yariyodu süper calistiriyodu bagirsaklarimi ama ayni zamanda bende siskinlik yapti ve kilo aldirdi vücudum saldi kendini müsliyi yemeden önce kabizlik cekiyodum ama yinede sykiydi vücudum.ne yapacagimi bilmiyorum müsli yemeyi biraktim gene kabizlik basladi 3 gündür tuvalete cikamiyorum.yesil cay hergün iciyorum.keten tohumu bir ara oda iyi geliyodu sonra ondanda bir fayda görmemeye basladim vücud alisinca.herzaman son carem bagirsak calistirici hap ama onuda hep terredütlü iciyorum dogal olmadigi icin.kayisida bende ise yaramiyo ne yapmam lazim acaba. baska önerileriniz varmi???

yaaa bende de bu sorun var :KK43: bende sabahları 2 bardak ılık su içiyordum işe yaradı bi ara sonra geri tık yok :KK43:

kuzum sen ac karnına hergün bimde satılan form cayından 1 tane iç........gün içinde de 1 tane iç...........o zaman kabızlıktan insallah eser kalmaz.........dene..........tavsiye ederimmmmmmmm

kuzum sen ac karnına hergün bimde satılan form cayından 1 tane iç........gün içinde de 1 tane iç...........o zaman kabızlıktan insallah eser kalmaz.........dene..........tavsiye ederimmmmmmmm

iyiymiş valla bende deneyim birde sabah aç karnına 1 tane incir yemekte iyi geliyor

kubsen form caylarida ise yaramiyor bende:))))su ilik suyu bende denicem bakalim.

Akşamları hafif şeyler yiyin ,özellikle mısırlı yeşil salata,ama tuzsuz.Mısır bağırsakları yumuşatır.Aynı şekilde şeftali de bağırsakları yumuşatır.
Ayrıca hint yağı içmenin de çok faydası olduğunu duymuştum..
Şifalar dilerim..yerimseniben

yaa gercekten bim de satılan form çayı cok ii oluyor bi ara bende denemiştim devam edeyim :)

ben beşi bi yerde içiyorum hem yağ yaksın diye ama içinde 1 tutam sinameki var mutlaka sinameki bağırsak çalıştırıyo ama fazla tüketmemek gerekli

ya arkadaşlar yeşil çayın tadına katlanamıyorum. İçmek istememe rağmen olmuyor yani.
kullandığınız en iyi yeşil çay markası nedir. birde tadını güzelleştirmek için ne yapabilirim.fisfisfis

X