Gebelik en erken ne zaman belli olur?

beauty*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2008
499
2
arkadaşlar.adetime daha 7-8 gün var ve ben haftaya uzun (10-12 saatlik)bi yola çıkmayı düşünüyorum.bu ay da korunmadık.gerçi pek ümidim de yok ama (2,3 aydır uğraşıyoruz.)zaten bi de dostinex kullanıyorum.ama yine de ikilemde kaldım.perşembe günü yani adetimin 24.günü kan testi yaptırsam kesin sonuç çıkar mı?yorumlarınızı bekliyorum.ayrıca sizce yola çıkmalı mıyım?daha önce de düşük yapmıştım...napıcam ben kızlar?????senağlama

canım,bildiğim kadarıyla kan testi en erken sonuç vereni.bence testini yaptır.nasıl olsa tehlike arz eden bir test filan değil.hem merakını da gidermiş olursun.ben olsam çatlardım da...yerimseniben

canım,bildiğim kadarıyla kan testi en erken sonuç vereni.bence testini yaptır.nasıl olsa tehlike arz eden bir test filan değil.hem merakını da gidermiş olursun.ben olsam çatlardım da...yerimseniben

canım sağol.iki gün sonra yaptırıcam inş.ben de zor duruyorum ama çok da umutlanmak istemiyorum.sana dostinexle ilgili cevap yazmıştım.onu okuyabildin mi?sana gelişme olursa tecrübemi bildiririm.yerimseniben

canım dostinexle hamile kalma olasılığın çok düşük ama istersen yinede test yaptır emin ol

canım dostinexle ilgili bildiklerini paylaşır mısın?çok sevinirim.bunu kullanıp hamile kaldığını söyleyenleri okuyunca sevinmiştim ama...zaten çok da ümitli değilim.sağol yanıtladğın için.bekliyorum...:eek:

canım dostinexle ilgili bildiklerini paylaşır mısın?çok sevinirim.bunu kullanıp hamile kaldığını söyleyenleri okuyunca sevinmiştim ama...zaten çok da ümitli değilim.sağol yanıtladğın için.bekliyorum...:eek:

evet canım bende 3 ay kullandım prolaktin yüksekliği için. çok şükür 3 aylık tedavi sonrası herşey normale döndü ama aradan 4 ay geçmesine rağmen hala hamile kalamadım. bende tedavinin hemen sonrası hamile kalırım zannediyordum. geçenlerde tekrar baktırdım prolaktine neyseki çıkmamış
bildiğim en önemli şey dostinex in çok etkili bir ilaç olduğu ama dediğim gibi dr.um bana kullanırken hamile kalma olasılığının çok çok düşük bir ihtimal olduğu ama yinede sanırım düşük olur diye korunmayı öneriyorlar dr.lar. bu arada ilacın bitimindeki 2 ayda hamile kalma oranı %80 diye hatırlıyorum. prospektüsünde öyle okumuştum. okumadıysan oku derim
hakkımızda hayırlısı olsun canıma.s.

evet canım bende 3 ay kullandım prolaktin yüksekliği için. çok şükür 3 aylık tedavi sonrası herşey normale döndü ama aradan 4 ay geçmesine rağmen hala hamile kalamadım. bende tedavinin hemen sonrası hamile kalırım zannediyordum. geçenlerde tekrar baktırdım prolaktine neyseki çıkmamış
bildiğim en önemli şey dostinex in çok etkili bir ilaç olduğu ama dediğim gibi dr.um bana kullanırken hamile kalma olasılığının çok çok düşük bir ihtimal olduğu ama yinede sanırım düşük olur diye korunmayı öneriyorlar dr.lar. bu arada ilacın bitimindeki 2 ayda hamile kalma oranı %80 diye hatırlıyorum. prospektüsünde öyle okumuştum. okumadıysan oku derim
hakkımızda hayırlısı olsun canıma.s.

canım teşekkürler.evet ben de okudum prospektüsü ama umut işte.benim ilk ayım,yani bu ay başladım ilaca.inşallah rabbimiz hayırlı evlatlar verir en kısa zamanda.sana da kolaylıklar diliyorum.ayrın kan tahlili yaptırıcam bakalım hayırlısı.allaha emanet ol.güzel haberlerini duymak dileğiyle....yerimseniben

canım teşekkürler.evet ben de okudum prospektüsü ama umut işte.benim ilk ayım,yani bu ay başladım ilaca.inşallah rabbimiz hayırlı evlatlar verir en kısa zamanda.sana da kolaylıklar diliyorum.ayrın kan tahlili yaptırıcam bakalım hayırlısı.allaha emanet ol.güzel haberlerini duymak dileğiyle....yerimseniben

amin canım rabbim tüm isteyenlere nasip etsin en kısa zamanda inşallah

evet öykü 79 haklısın 3 günlükken komşumuz öğrenmişti hamile olduğunu

canım merhaba dün testi yaptırdım.negatif.çok kötü oldum.nasip olmuyor 3 aydır.anneliği yaşayamayacak mıyım acaba ?ümitlerim yine suya düştü.çok zormuş bu iş.Allah yardımcımız olsun.ama sana şunu söyleyebilirim ki dostinex 32'den 11'e düşürmüş prolaktinimi.henüz 4 tane kullandım.inşallah seninki de düşer de iyi haberlerini alırız.dua,dua....

Ben tam olarak 24. gün öğrenmiştim.
Ama erken öğrenmek de pek iyi olmuyor.
Bence yolculuğun çok acil değilse ertele için rahat etsin.

canım merhaba dün testi yaptırdım.negatif.çok kötü oldum.nasip olmuyor 3 aydır.anneliği yaşayamayacak mıyım acaba ?ümitlerim yine suya düştü.çok zormuş bu iş.Allah yardımcımız olsun.ama sana şunu söyleyebilirim ki dostinex 32'den 11'e düşürmüş prolaktinimi.henüz 4 tane kullandım.inşallah seninki de düşer de iyi haberlerini alırız.dua,dua....

canım Rabbim tez zamanda hamile kalmayı nasip etsintest sonucları negatif cıktıdıgında inan hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz ama kısmet deyip umutlarımızı tekrar yeşertiyoruz umutlarını soldurmaman dileğiyle...

ben 26 gunde adet oluyorum bu ay ateş ölçmeyle 12.gun yumurtladım. bayram için köye gidiyoruz. uzun yorucu gunler bekliyo. acaba 18.gün kandatest yaptırsam çıkma ihtimalivarmı yumurtlamadan 6gun gecmiş oluyo..

arkadaslar benim adetım 1 gün gectı adet olucakmıs gibi sancım olup gecıyo hamile olsam bile böyle agrılar oluyormu

Baharrrrr benimde adet olucakmışım gibi sancım oluo. Bu konuda tecrübeli olanlar yardım edebilirmi. Hamile olduğunuzu nasıl anlarsınız adet gecikmesinden başka çünkü bende düzensizlik var.

X