Kasım ve Aralık da çift çizgiyi görmek isteyenler listeye

ay kızlarrr agzınızdan bal damlıyoo beee valla bende bıran kendımı hamiş sandım yanııııopuyorumnanaktan

evet ısımcım gunum gelsınde bı gunumde yapıcm cunku bnm adetım hep zmnında gelır hatta erken bıle kaydirigubbakcemile3

kitabın arkasındaki açıklama şu ;
Çocuk sahibi olma isteği içgüdüseldir.. Her evli çiftin en büyük hayalidir... Aynı yastığa baş koyanların olmazsa olmazıdır belli bir zaman sonra... İşte elinizdeki kitap, çocuk sahibi olamayan kişilerin girdikleri ruhsal bunalımların özgün hikayesidir. Çocuk arzusuyla yanıp tutuşan insanların acıları, kaygıları ve sevinçleri nelerdir? Dertlerine çare için nasıl olmadık yollara başvururlar? Bu yollarla sorunlarını çözeceklerine daha da derinleştirerek neden ertelerler? Bu sorulara alacağınız yanıtlarla toplumumuzun yapı taşlarının nasıl sarsıldığını ibretle okuyacaksınız. Tüp bebek merkezleri nasıl çalışır? Doktor hasta ilişkileri ne şekildedir? Bu merkezlerde bebek bekleyen ailelerin bitmek tükenmek bilmeyen çileleri nelerdir? Bu sorulara alacağınız yanıtlarla da dürüst bir doktorun boş yere nasıl suçlandığını ve sonunda gerçeklerin nasıl ortaya çıktığını gördüğünüzde hayretler içinde kalacaksınız. Kadın Hastalıkları ve Doğum konusunda sadece Türkiye?de değil dünya çapında üne sahip Prof. Dr. Mülazım Yıldırım?ın kaleme aldığı yaşanmış olaylardan esinlenilerek yazılmış bu roman sadece doktorlar, tıp öğrencileri ve çocuğu olmayan aileler tarafından değil, çocuğun nasıl bir servet olduğunu anlamaları için, çocuğu olan aileler tarafından da okunmalıdır.
adam gıtmışkıtapyazmış anacım ben sana suracıkta ansıkloıbedi oluşturum be çocuk ozlemi hakkında.doktorlar hakkında kaydirigubbakcemile3

X