Cilt Bakımı Ürünleri roc ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

freeworld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
8
0
37
roc kullanan var mııı?
slm millet roc un cilt bakım ürünlerini aldım iki gündür kullanıyorum (bu arada ilk olarak düzenli bi ürün kullanmaya başaldım) göz çevresini de almayı düşünüyorum ama bi sitede biri memnun kalmadığını söylemiş fikri olan varsa ve yazarsa sevinirim

keşke almadan evvel bi danışsaydın KKya...
asla para verip almam roc ürünlerine
bi kere cilt bakımı yaptırdım sivilce çıkmayan cildimi mahfetti
bi daha mı
asla...

canım üzmek istemem ama o kadar parayı sokaga döktügüm bir marka ve bu sitede hep söyledim akne serisini kullandım ama rezil bir marka belkide benim cildime iyi gelmedi simdi bıoderma kullanıorm gayet memnunum göz kremini rocdan alma bana kalırsa

roc minesol anti-taches brunes 50+ güneş koruyucusunu kullanıyorum kahverengi leke karşıtı serisi iki güneş lekem çok bariz şekilde renk attı kk da memnun olan bir ben varım galiba çok ilginç ya da diger arkadaşlarımız yaglı ciltse uygun seriyi almamışlardır yüzleri sebum salgısı artınca akne ,sivilce olarak kusmuştur diye düşündüm şuan

neutrogena almayı düşünüyordum.yağlıya dönük bi cildim var. standdaki görevli Roc Demaquillage Actif (Purif-ac) i önerdi. yüzümde oluşmayı bekleyen sivilceler varmış. roc un Demaquillage Actif (Purif ac)serisini kullanınca cildin alt tabakasındaki sorunları dışarı kusturacakmış -tabiki ve maalesef sivilce olarak-
karar veremedim yeni kurtuldum sivilce sorunundan. (27 yaşındayım geçen yıla kadar bende sivilce nerdeyse hiç olmazdı sonra bir anda bütün yüzüm sivilce dolmuştu.) bu çekincemi söyleyince "ama temizleyici-tonik-krem setini bitirince sivilceden üstelik sivilce lekeleride oluşmadan tek seferde kurtulmuş olacaksın" dedi.
neutrogena nın 2katı fazla para verip, bide üstüne sivilceyle yeniden boğuşmak zorunda kalmak istemiyorum.
vichy yada aven alırkende herşey süper olacak diyorlar ama diğerlerinden bi farkı olmuyor.

Roc Demaquillage Actif (Purif-ac) serisini kullanan varmı? yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
Yurt dısında oldukca uygun fıyatta satılan bır urunken burda pahalı oldugunu dusunuyorum.
Karma cıltler ıcın olan tonıgını, hydra kremını , gunes kremı( yuz ıcın) ve peelıngını kullanıyorum. gunes kremı harıc dıgerlerınden cok memnunum

X