Anestol ve ağda?

jared

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
311
0
arkadaşlar bir arkadaşım ağdadan önce anestol kremi sürülürse acıyacak olan yerin uyuşacağını ve acımadan ağda yapabileceğimi söyledi.bu ne kadar doğru? kullanan var mı? veya cinsel bölgeye bir zararı olur mu*

valla anestol değil ama emla kullandım o da etkili bir biçimde uyuşturdu,ancak anestol kullanmadım.içeriğinin aynı olduğunu duymuştum denemk lazım

anestol pomad,ın etken maddesi emla kremle ayni,,içinde böcek sokması ve yanıklar için der , yani bi şekilde sürülen bölgeyi uyuşturucu etkisi var,,hatta erkekler için geçiktirici olarakta kullanıldığını okumuştum,,o yüzden cinsel bölgeye zararı olacağını sanmam,,ayni emla krem gibi ağdadada kullanılır yani.......

ben anestolü aldım ama uyuşmuyo. sürdükten sonra ne yapmak gerekiyo kii kullanımı nasıl yani tam olarak

teşekkürler arkadaşlar uygulayan varsa biraz bahsetsin:)

ben anestolü aldım ama uyuşmuyo. sürdükten sonra ne yapmak gerekiyo kii kullanımı nasıl yani tam olarak
Bölgeye uyguladıktan sonra , üzerini streç film ile kapat 1 saat kadar beklet ondan sonra uygulamaya geçebilirsin......

Anestol'u bana doktorum önermişti ilk gece için :eek:genital bölge için hiç bir zararı yok arkadaşlar gerçekten faydalı oluyor yerimseniben

valla arkadaşlar bende emla denemiştim ama çok az bi uyuşma oldu oda sadece küçük bir bölgede.. yani bende pek bi işe yaramadı ama anestonuda deniyeyim bari evde olması lazımdı :)

anestol ağda için pek işe yaramıyor, en azından benimki uyuşmadı :çok üzgünüm: arkadaşların dediği gibi emla daha etkili bence de

emla bulamamıstım bende aramıstım eczanede ama anestol evım var deneyım onu ıyı oldu bahsettıgınız tesekkurler ve dun gece bunu dusunuyordum zamanı geldı nasıl yapsam dıye bu kadar olur yanı:)

Kızlar şu anestolu deneyen yokmuuuu
hadı cok merak edıyorummm
hafta sonu agda yapmam gerekkkk
pazartesı doktora gıtcemmm
bırınızden cevapppppppppp

Kızlar şu anestolu deneyen yokmuuuu
hadı cok merak edıyorummm
hafta sonu agda yapmam gerekkkk
pazartesı doktora gıtcemmm
bırınızden cevapppppppppp

cicim demiştim ama tekrar söyleyeyim, ben kullandım işe yaramadı bende. Herkeste aynı olmayabilir amma fisfisfis

ben anestolu ucuz diye 2 paket aldım ama gerçekten işe yaramadı hala duruyo özellikle bikini bölgesinde hiç yaramadı.Emla yı aldım 27 ytl idi ama sigortadan yazdırdım yazarken biraz zorluk çıkartyolar ama direk söyledim epilasyon için istiyorum diye o yüzden direk yazdılar.Emla anestola göre kat kat iyi ama herkesin sürüş şekline bekleyişine ve cildine göre ciddi anlamda değişiyo etkisi ve benim kısmen uyuşturuyo arkadaşlar.Birde emlada 2 tüp filan sürüyorum...

İncisu naptın aldınmı kremi denedinmi?Doktora gittinmi şikayetin neydi?

kızlar anestol evde vardı.
şimdi surdum beklıyorummm
1 saat sonra agda yapacagım
yazarım sızeee

İlk yapışınmıydı canım?Yinede acıdı herhalde öle mi?

X