Üşüme erken hamilelik belirtisi mi?

canım benımde reglıme 8 gün var.sabah ateşim 36.7 çıktı ama yinede üşüyorum.inşallah hamıslık belrıtısıdır ikimizinkide:sm_cool:

Canımm aminnn:dance: şimdi annemle konuştum telde ona da sordum, malum bu konularda kızlar genelde anneye benzer, o da üşürmüş:teytey:

bende bu aralar çok üşüyorum özellikel akşamları alalhım inş hamileyimdir dünyada hiç bişey beni oçift çizgiyi göreceğim günkü kada sevindiremez heralde kızlar gerçi ben adetime yakın hep üşrüm ama bu seferki biraz daha erken başladı hadi hayılrısı allah hepimize sağlıklı çocuklar nasip etsin

balsurat aylint teşekkür ederim .inanın ne zaman aklıma gelse hep dua ediyorum.Umarım Allah sizlere ve tüm isteyenlere sağlıklı bebişler nasip eder.

Her adet öncesi üşürüm şimdi de üşüyorum.Bana uygun bir belirti yok galiba:)
Bütün hamilelik belirtilerini her adetimde yaşıyorum :roflol::roflol:

arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim geceleri acayip üşüyorum sonra bi ateş basması oluyo sanki ateşim varmış gibi bende çok korkuyorum böyle olan varmı hamiş arkadaşlardan yani normal mi.....

ben hamile değilim gamzelim ama tanıdığım hamileler ara ara böyle olduğunu söylüyorlar ama sen yine de hemen doktora görün derim ben

ben hamile değilim gamzelim ama tanıdığım hamileler ara ara böyle olduğunu söylüyorlar ama sen yine de hemen doktora görün derim ben

sağol canm cuma günü gitcem inş sorun yoktur bende de arada oluyo hani grip falan olsam anlıcam hastalıyım diye oluyo dicem ama ölede değilim uf ya neyse tatlım yinede sağol

ben 30 haftalığım.hamileliğimin başından beri donuyorum ve hala donuyorum.millet baharlık badiler giyiyor ben kat kat kazak...

valla bende çok üşüyorum sonra biran ateş basıyor

içim yanıyor bunlar hamilelikte olağan şeyler

evet hamilelik belirtisi de regle belirtisi de olabilir, siritiniza karlar yagar. bende son yedi aydir regle belirtisi olarak yeni cikan bir durumdur, bu ay da cok oldu ama reglem degil bebegim geldi:)) siritima karlar yagdi deyimi buymus kizlar, gunesin altinda bile usuyorsunuz ama ozeliiklle bende sirt usumesiydi:))

X