Egepol hastanesinde doğum yapanlar

XXXMMM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
85
0
Arkadaşlar merhaba Egepolda yeni doğum yapan hastane ücreti hakkında bilgi verirseniz sevinirim:eek:kuduğum bilgilere göre hastaneden memnun olanlarda var olmayanlarda kafam karışmış durumda bir türlü karar vermedim sonuçta bir can taşıyorsunuz allah herkezi kurtarsın doğum yapanlarıda tebrik ederim.

canım ben geçen hafta doğum yaptım hastaneden ve kendi doktorum hariç tüm ekipten çok memnun kaldım. eğer egepol düşünüyorsan fatma ipek aydala kesilikle gitme ilgi alaka sıfır hastalaıyla hiç ilgilenmiyor var olan problemler üzerinde durmuyor bu hastane ile ilgili diğer başlıklara kendi yaşadıklarımı yazmıştım onlara bakabilirsin. gökalp beyden genel olarak insanların memnun olduklarını duyuyorum onu deneyebilirsin. ama hastane çok iyiydi ebeler ve hemşireler çok ilgiliydi. ben epidural sezeryan oldum (acil-zorunlu) bir gece refakatçı dahil ve çocuğun ilk aşıları muayenesi dahil 600 tl gibi bişey ödedik

tebrik ederim allah analı babalı büyütsün inş.bebeğini bu ay sonunda şeker yüklemesi var ondan sonra inş. gidip muayene olmak istiyorum orda ilgine çok teşekkür ederim

tebrik ederim allah analı babalı büyütsün inş.bebeğini bu ay sonunda şeker yüklemesi var ondan sonra inş. gidip muayene olmak istiyorum orda ilgine çok teşekkür ederim

selam bende gökelp beye gidiyorum çok iyi bir dr memnunum istersen sende gidebilirsin canım güler yüzlü ve sevecen çokda ilgileniyor ben 1 defa gittim pazartesi yine gideceğim bebek tedavisine başlayacağız hayırlısı ile bakalım nolcak sen hamilemisin?doğumun ne zaman?sağ salim kucağına almak nasip etsin rabbim canım:1hug:

hayırlısı olsun sizin için inş. sizde bir an önce bu duyguyu allah tattırmayı nasip etsin ben 22 haftalık hamileyim doktorum bebeğin eşi aşağıda dedi biraz ürktüm birde dedim başka doktora gideyim.Birde egepolda doğum ücretleri ve yeni doğan ünütesi olduğu için daha çok orayı tercih etmek zorunda kaldım.Karataşta yok yeni doğan ünütesi fiyat yönündende çok fark. Şimdi nasıl oldu fiyatlar hiç bilmiyorum yıbaşından sonra artacağını duydum hayırlısı bakalım kendinize iyi bakın teşekkürler ilginize

canım bende 17 aralıkta egepolde doğum yaptım gökalp bey girdi doğuma bence çok iyi bi doktor ve ilgili sabah bile doğuma girmeden odama geldi konuştuk ben tavsiye ederim çok iyi bir insan bence benim doğum ücretim 2 refakatçi kaldığı için 700 tl ödedik ama şimdi ne kadar ertcak bilmiyorum 1400tl olur diyolarddı o zaman sanada hayırlı doğumlar

canım bende 17 aralıkta egepolde doğum yaptım gökalp bey girdi doğuma bence çok iyi bi doktor ve ilgili sabah bile doğuma girmeden odama geldi konuştuk ben tavsiye ederim çok iyi bir insan bence benim doğum ücretim 2 refakatçi kaldığı için 700 tl ödedik ama şimdi ne kadar ertcak bilmiyorum 1400tl olur diyolarddı o zaman sanada hayırlı doğumlar

Tebrik ederim sizide allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin karar verdim artık gökalp beye gitcem doğum ücretlerinide kesin öğrenirim teşekkür ederim tekrar tebrik ederim

bende egepol a gidiyorum fatma hanıma gidiyorum tavsiye üzerine ona gitmiştim genel olarak memnunum şimdiye kadar doktorla bi sorun yaşamadım kısmetse mart ın 4 ünde olucak doğumum sezeryan ile olcak ama doğumda doktorun tavrı nasıl olur bilemiyorum..

bende egepol a gidiyorum fatma hanıma gidiyorum tavsiye üzerine ona gitmiştim genel olarak memnunum şimdiye kadar doktorla bi sorun yaşamadım kısmetse mart ın 4 ünde olucak doğumum sezeryan ile olcak ama doğumda doktorun tavrı nasıl olur bilemiyorum..

Allah kurtarsın sevindim memnun kadığına doktordan diğer yorumları okudukca insanın kafası daha çok karışıyor benimde sezaryan olacağı için doktor çok önemli benim için ilk doğumumda çok acı çektim özelde olduğu halde tekrar yaşamak istemiyorum inş. benimde mayıs 13 de doğumum allah herkezi kurtarsın sağ salim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

Allah kurtarsın sevindim memnun kadığına doktordan diğer yorumları okudukca insanın kafası daha çok karışıyor benimde sezaryan olacağı için doktor çok önemli benim için ilk doğumumda çok acı çektim özelde olduğu halde tekrar yaşamak istemiyorum inş. benimde mayıs 13 de doğumum allah herkezi kurtarsın sağ salim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

cnm evet ben ilk doğumumu tepecikte ssk da yaptım ölümlerden döndüm sezeryanla oldu doğumdan sonra nerdeyse 1 ay kendime gelemedim genel anestesi ile oldu ..bu gebeliğimde özellikle özel bi hastanede olsun istedim kızımın doğumunda bukadar çekememin tek sorumlusu ABDÜL KADİR GÖK isimli kadın doğumcu şimdide içim çıok rahat gidiyordum ama bu kadar şikayet edilen bi doktor kafam karışık dünde bütün günüm oo hastanedeydi şeker yüklemesi yaptılar felan orda bi bayanla konuştum kızı yeni doğum yapmış 1 haftalıkmış bebekleri Fatma hanım doktoru kadın öve öve bitiremedi ...yinede resmen beynim sulandı okadar korkuyorumki bunlarıda okuyunca dudaklarımda uçuklar çıktı aynı şeyleri yaşarsam diye senin ilk doğumun sezayanmıydı merak ettim...

cnm evet ben ilk doğumumu tepecikte ssk da yaptım ölümlerden döndüm sezeryanla oldu doğumdan sonra nerdeyse 1 ay kendime gelemedim genel anestesi ile oldu ..bu gebeliğimde özellikle özel bi hastanede olsun istedim kızımın doğumunda bukadar çekememin tek sorumlusu ABDÜL KADİR GÖK isimli kadın doğumcu şimdide içim çıok rahat gidiyordum ama bu kadar şikayet edilen bi doktor kafam karışık dünde bütün günüm oo hastanedeydi şeker yüklemesi yaptılar felan orda bi bayanla konuştum kızı yeni doğum yapmış 1 haftalıkmış bebekleri Fatma hanım doktoru kadın öve öve bitiremedi ...yinede resmen beynim sulandı okadar korkuyorumki bunlarıda okuyunca dudaklarımda uçuklar çıktı aynı şeyleri yaşarsam diye senin ilk doğumun sezayanmıydı merak ettim...

evet ilk doğumum sezaryan buda mecburen sezaryan olcak benim birde riskli şuan hamileliğim bebeğin eşi rahimde yapışık o yüzden çok ağrım oluyor o yüzden doktor değiştirmek istedim şeker yüklemesini yaptıkdan sonra egepola gitmek istiyorum ama doktorlar ve hastane hakkında böyle duyunca çok korkmaya başladım ilk doğumum çok zor olduğu için bu doğumda komple bayıltarak doğurmak istiyorum ama doktorlar ne karar vercek bilemiyorum biran önce doğurup kurtulmak istiyorum allah yardımcımız olsun

evet ilk doğumum sezaryan buda mecburen sezaryan olcak benim birde riskli şuan hamileliğim bebeğin eşi rahimde yapışık o yüzden çok ağrım oluyor o yüzden doktor değiştirmek istedim şeker yüklemesini yaptıkdan sonra egepola gitmek istiyorum ama doktorlar ve hastane hakkında böyle duyunca çok korkmaya başladım ilk doğumum çok zor olduğu için bu doğumda komple bayıltarak doğurmak istiyorum ama doktorlar ne karar vercek bilemiyorum biran önce doğurup kurtulmak istiyorum allah yardımcımız olsun

Allah kurtarsın canım istersen egepolde gökalp beye git bi kere belki içine sinerse doğumu orda yaparsın içine sinmezse gitmezsin sağ salim kucağına almak nasip etsin rabbim canım darısı bize:1hug:

epiduralmiydi neden acı çektinki ya ben genel anestesi istiyorum ama doktor pek yanaşmıyo bende lokal anestesiden çok korkuyorum ...ay hayırlısı ile bi atlatsak ...şunu

epiduralmiydi neden acı çektinki ya ben genel anestesi istiyorum ama doktor pek yanaşmıyo bende lokal anestesiden çok korkuyorum ...ay hayırlısı ile bi atlatsak ...şunu

epidural oldu evet ilk doğumum vucudum aneztesiyi almadı uyuşmadı fazla doğum masasında başladı ağrılarım hatırlamak bile istemiyorum inşallah bu doğumda böyle olmaz onun için genel aneztesi istiyorum onunda riski olduğunu biliyorum ama kafam çok karışık sonuçta normal doğum değil açıkcası bu ikinci doğumda çok korkuyorum inşallah korktuğum gibi olmaz hiç bir şey allah yardımcımız olsun

Allah kurtarsın canım istersen egepolde gökalp beye git bi kere belki içine sinerse doğumu orda yaparsın içine sinmezse gitmezsin sağ salim kucağına almak nasip etsin rabbim canım darısı bize:1hug:

inşallah allah herkeze nasip etsin karar verdim bakalım gitcem bu ay sonundan sonra gökalp beye inşallah bende memnun kalırım hastanede odalar gerçekten acaba iki kişilikmi çok merak ettim sonuçta özel hastane ama gidince görcez artık bakalım kendinize iyi bakın

arkadaslar mrb ben 25 haftalık hamıleyıım yılbasından sonra dogum yapan varmı acab egepolde ucret konusunda yardımcı olsanız nekadar ben de fatma hanıma gıdıyorum ama henuz sormadım

arkadaslar mrb ben 25 haftalık hamıleyıım yılbasından sonra dogum yapan varmı acab egepolde ucret konusunda yardımcı olsanız nekadar ben de fatma hanıma gıdıyorum ama henuz sormadım

15 ocaktan sonra zam gelicekmiş bizde bilmiyoruz.

şubatın ilk haftası kontrolüm var daha randevu almadım gidip geleyim hemen bilgi veririm bide artık fatma hanım randevu vermiyo hangi ara gelmen gerektiğini söylüyo telefonla alıyosun randevunu..daha çok karışıklık oluyomuş bide yığılma artık hasta sayım düştü daha iyi oldu hastalarımla daha verimli bi şekilde ilgileniyorum demişti

canım özelden msj gönderemedim.o yüzden buraya yazıyorum.erkek doktor epiduralimi yaptı.ipek hanım destek olmak için elimi tuttu.doktor çok iyiydi.epiduralim rahat takıldı.hepsi ilgiliydi.doğumdan sonra ipek hanım 2kere geldi halimi sormak için.benmemnun kaldım açıkcası sana hayırlı doğumlar.

X