dikiş dikmek isteyenler, bilenler, yeni öğrenmek isteyenler burda toplanalım...

ben galiba mc9700 alıyorum. ama y.dışından. burdan 1/3 ucuz. bende bekliycem gelmesini.
valla alacak eşim. doğum içinde yuku para lazım . kredı ceksın napıyım. yıllrdır kendim için istediği yegane tek şey :) hemde kıyak yapıp y. dışından geluo yine uygun oluyo :)

sizin alacagınız fiyat ne yurt dışından
türkiye fiyatı nedir.
hangi ülkeden alacak acaba

merhaba kızlar....biraz dikişten anlarım...düz dikiş diyelimm annemden görme....yeni dikiş makinesi aldım bi hevesle çokkkk ihtiyacım olan çamaşır makinesine örtü dikmek istiyorum....ama ne kadar kumaş alacağımı bilemiyorum.....yardım ederseniz çokkk mutlu olurum.....:)

Dikis makinemin ust ipligi zigzag dikerken hep kopuyor. Tansiyonu degistirsem de gelisi guzel ayarini denk getiremiyorum. Nerede yanlis yapiyorum?

Dikis makinemin ust ipligi zigzag dikerken hep kopuyor. Tansiyonu degistirsem de gelisi guzel ayarini denk getiremiyorum. Nerede yanlis yapiyorum?
merhaba bazen ipliklerde çürük oluyor istersen birde farklı iolik takıp dene , hala devam ediyorsa tansiyonunu temizle oda olmuyosa tansiyonun yayı eskimiştir değişmesi lazım bence :)

Selam hanımlar bende dikiş dikmeyi ögreniyorum kursa gidiyorum evde de uğraşıyorum...

küçükken annem bize kıyafetler dikerken bende bebeklerime dikerdim şimdi büyüdüm biraz da kendime dikeyim diyorum ama bu işte çokta usta değilim dergilerden kalıp çıkarmaya çalışıyor becerebildiğim kadarıyla dikmeye çalışıyorum benim gibi az bilenler veya bilmeyenler burda toplanarak sorular soralım beraberce dikiş dikmeyi öğrenelimm:KK34::KK34::KK34::KK34:
kimse uğramaz olmuş.

Bende Janome 1008 dikiş makinesi aldım. İnternetten araştırarak birşeler yapmaya çalışacağım. Birde İsmek'in kurslarına başvuru yaptım bakalım oğlumdan fırsat bulabilirsem inşallah birşeyler yapacağım.

Bende dikiş dikmeyi öğrenmek istiyorum ancak kimseyi bulamıyorum etrafımda :KK43:

ya bende makina istiyorum fakat janome nedense hiç içime sinmiyor !
Singerin en beğenilen makinası hangisi acaba 4 gün içinde almayı düşünüyorum .
yardım lütfeeen ..

Kimse yok muuu biri bi fikir versin janome makina alacağım ama hangi modelini almalıyım evde kendim için dikecegim iyi bir makina istiyorum

Kızlar Merhaba Herkese,
Evde dikis yapabilecek elbise dikmeyi bilen bir arkadas ariyorum. Istanbul Anadolu yakasinda olmasi tercihim olur. Satis yapiyorum sosyal medya uzerinden aldigim siparislerimi diktirip emek karsiligini verecegiz. Isteyen olursa ozelden yazabilir. Yada evden calisip ev ekonomisine katki saglmak isteyen olursada olur.

X