Burçlar sinirlenince !

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Koç Sinirlendiklerinde çok sert tepkiler verir, ve kızınca çok komik ve tatlı olurlar.

Boğa Sinirlendiğnde bakışları çok tatlı ve çekicidir, Sinirlendiklerinde inatçı olurlar.

İkizler Sinirlenince yüzündeki ifade kızmaktan çok gülümsemeye benzer, ama içinde yanardağlar kaynar.

Yengeç Sinirliyken bile sakindir aslında, o yufka yürekten gaddarlık çıkmaz

Aslan Sinirlenince gemileri yakar ortalık karışır taa ki : karşısındaki yenilgiyi kabul edene kadar.

Terazi Sinirliyken hırs yapar dengeyi tutturamaz ise orantısız güç kullanır.

Başak Pek sinirlenmez ama sinirlenirse gözü döner kaçacak delik bulun derim.

Akrep Sinirlenirse gözü hiç birşeyi görmez kolay kolayda affetmez. Kendilerine yapılan yanlışları unutmazlar :KK66:

Yay İyimserdir kolay Sinirlenmez ama zoru başarıp sinirlendirirseniz size karşı çok acımasız olabilir.

Oğlak Genelde yolunda gitmeyen şeylerde sinirlenir, durduk yere kavga çıkarmaz sinirlendiğinde ise kaybetmekten korktğundan fazla üstelemez.

Kova Sinirlenirse bi süre ortalıkta görünmeyin :/

Balık Sinirlendiğinde karşısındakine zarar veremiyosa' kendine verir. O hırsı mutlaka atmak ister.

Koç Sinirlendiklerinde çok sert tepkiler verir, ve kızınca çok komik ve tatlı olurlar.

Boğa Sinirlendiğnde bakışları çok tatlı ve çekicidir, Sinirlendiklerinde inatçı olurlar.

İkizler Sinirlenince yüzündeki ifade kızmaktan çok gülümsemeye benzer, ama içinde yanardağlar kaynar.

Yengeç Sinirliyken bile sakindir aslında, o yufka yürekten gaddarlık çıkmaz

Aslan Sinirlenince gemileri yakar ortalık karışır taa ki : karşısındaki yenilgiyi kabul edene kadar.

Terazi Sinirliyken hırs yapar dengeyi tutturamaz ise orantısız güç kullanır.

Akrep Sinirlenirse gözü hiç birşeyi görmez kolay kolayda affetmez. Kendilerine yapılan yanlışları unutmazlar :KK66:

Yay İyimserdir kolay Sinirlenmez ama zoru başarıp sinirlendirirseniz size karşı çok acımasız olabilir.

Oğlak Genelde yolunda gitmeyen şeylerde sinirlenir, durduk yere kavga çıkarmaz sinirlendiğinde ise kaybetmekten korktğundan fazla üstelemez.

Kova Sinirlenirse bi süre ortalıkta görünmeyin :/

Balık Sinirlendiğinde karşısındakine zarar veremiyosa' kendine verir. O hırsı mutlaka atmak ister.

o delige itinayla sokulur zaten :KK70:

aynen sinirlendiğimi çaktırmamaya calısıyorum gülümseyerek laf sokmaya başlıorum karsımdaki sinir oluyo böylece beni sinir edeni sinir ediyorum rahatlatıyo niye tek ben sinir olcakmısımki etme bulma dünyası yani :)

X