Ultrasonda kaç kiloydu? Doğdugunda kaç kilo?

Doğumdan bir hafta önce ultrasonda Asyam 3.230 du..Doğduğunda 3.130 doğdu

Arkadaslar bu ultrason hata paylarının oldugu bır gercek... benneyaptımki
kımıne fazla denılıyor kımıne az.. doktor bana 1,5 hafta once yanı doğuma 15 gun kala 2900 demıstı..
1 hafta sonra gıttım yıne 2900 du.. hıc farketmemıs.. ama tartıya cıkarsam son ayda 2 kılo almıs gorunuyorum.. benneyaptımki
ısın tuhaf tarafı ıstahım cok azaldı ve sırf oğlum ıcın yemıs olmak ıcın yıyorum bazı seylerı.. :1no2:
buna ragmen 2 kılo aldıysam ama oğlum hıc kılo almadıysa nıye kendıme kılo alıyorum anlamadım.. :sm_confused:
yada oğlum 2900 dan fazladır da ultrasonda mı az cıkıyordur cok merak edıyorum.. :uhm:
şafak 2, oğlum kaç kilo doğacak acaba kafama takaılıyor.. hadı artı fark olsa cok guzel ama eksı de olursa bu kılolar nereye gıttı ben anlamadım yaaaa... :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

ultrasonlar 500 gr... aşağısı 5... yukarısı hata payı vardır benim mink kızımda 15 gün önce 3500 demişti aqma doğduğunda 3450 di ...

ultrasonlar 500 gr... aşağısı 500... yukarısı hata payı vardır benim mink kızımda 15 gün önce 3500 demişti aqma doğduğunda 3450 di ...

Doğumdan 1 hafta önce 3.200 dü doğduğunda ise 3.315 di bi haftada 115 gr almışgamyoncuiremsu
canım kafana takma inş sağlıklı sıhatli olur..Allah kolaylık versin :Saruboceq:

en sacma oran benimkisiydi 2700dedi birde ikidebir cok minik dedi kizima kizim 3060kilo dogdu boyuda uzundu doguma kadar nasil uzuldum besleyemedim yavrumu diye oysa nasil duzenli protein vitamin karbonhidrat aldim vitaminimi ictim diye sizlanmistim sirf saglikli olsun diye organik beslenmistim kilosunu pgrenince dogumda rahatlamistim

Kızım ultrasonda 3kılo 700 gramdı dogdugunda ıse 3 kılo 900 gram...
Allah mınık prens ve prenseslerımız bagıslasın;*

oglum 2700 dedıler dogumumdan 4 gun once oglum 3 kılo dogdu sımdı 6.5 aylık 8.700 gr hastalandı ve 2 kıloya yakın verdııı suan hastalanmasayıdı belkıde 10 kılo felandı benım oglumda pek kılolu dogmus sayılşmaz fakat cok hızlı topqarlandııı hastalanmasaydı baya kılıolu olcaktı ama su halı ııı fazla kılo ıı deıll 8.700 gr olması bebegım ıcın n normalll

ben de doğumdan 2 hafta önce gitmiştim 3500 demişti doktorum ve 4300 doğdu hiç beklemioduk şok olduk ben hep ultrason fazla gösteriodur 2 hafta sonra 3500 falan doğar diyodum ama nerdeee iri olunca da sezeryan oldum istemeyerek ama korktum 4300ü duyunca napiim:)

arkadaslar kafama cok takılıyordu bebek ıkı haftadır 2900 gr cıkıyor dıye..
bugun baktı doktorum 3275 gr cıktı... oncekıler mı yanlıstı yoksa son 6 gunde mı bırden aldı anlamadım.. :sm_confused:
ama cok sevındım ıcım rahatladıı.. hihoyyyt bu arada gunum de yarın doluyor.. :nazar:
ama doktorun bılgısayarında 23 u dıye gorunuyor yanı salı gunu dıye..
sanırım doktorun dedıgı tarıhte gelıcek oglum.. :a015:

ablama doğuma girmeden hemen önce çocuğun 4200 civarı olduğunu söylediler ama bebek 4900 doğdu

3200 dedi normal doğurursun problem olmaz dedi.sezeryan istedim.3910 doğdu.sonra da dedi ki;zaten normal doğuramazmışın.sırnaşık şey

ben sana bısey soylıyımmı dusuk kılolu bebek daha cabuk toparlayıp kılo alıyor.benım oglum 4 kılo dogdu suan 5.5 aylık ve daha 7300gr oldu.o yuzden bebegı dusuk kılolu dogan anneler uzulmesın

canım o bakımla alakalı bişey arkadaşım doğum yaptı 2 ay önce hiçbişey bilmiyo söylenenide ben biliyorum hvasına vuruyo bebeği 2400 doğdu şuan 3000gr 2aydır ..bu arada bana ultrasonda 3500 dedi 3200 doğdu oğlum şuan 4 ayını doldurmasına az kaldı 8200 gr.:KK70:

doktorum son kontrolünde 3500 doğar ama 300 gr yanılabilirim dedi 1 gr bile yanılmadı 3500 gr 50 cm doğdu oğlum

prematüre doğdu benimki.
dr 1800 dedi
1630 gr doğdu
1530 olarak evimize döndük.

anam ne güzel kilolu kilolu doğmuş bebeklerinize de size de maşşalahha yaanii :nazar:

biz iikiz beklliyorduk,
doğumdan bir gün öncesinde doktor cömert ölçüyorum biri 2500ü geçer,biri 2650 civarı olur demişti,,,
biri 2100 gr doğdu,diğeri 2280 gram..

X