meme ucunu büyütmek için

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
arkadaşlar gebelik sırasında mee uçlarını büyütmek için ne yapılabilir bilgisi olan varsa paylaşsın 5buçuk aylık hamileyim kızım olucak ama meme uçlarım hiç yok bebeğimi emzirmek istiyorum.....:CüvCüv:

canım benım de yok denecek kadar azdı doktora gostermıştım o bır krem verı p goğüslerımle oynayıp uç çıkartmam gerektığını soylemıştı bır desut yağma pompalarıyla da uç çıkartılıyor .ben ce bır an once başla eğer kı uç yoksa çok fazla yaralar oluyor canım

canım Allah bebeğini bağışlasın.hiç korkma bebişini doğru şekilde emzirirsen yani göğüs ucunun koyu kısmıyla göğsünü tutmanı sağlarsan hiç sorun olmaz bebişler zaten onu bir süre sonra çıkarıyor.benimde yoktu çünkü.hiç olmadı silikon göğüs uçları var alıştırana kadar kullanırsın.

kızlar kulaktan dolma bişeyler yapmayın sonra üzülmeyin. memelerinizle oynayıp uç çıkartmak masaj yapmak vs. bunlar göğüsleri uyarıyor ve düşüğe yol açıyor hebriniz olsun.arkadaşımızın dediği gibi doğru şekilde emzirmek en doğrusu

evet emsall35 ark doğru söylüyo...
benimde yoktu gögüs uçarım ama doğumdan sonra emzirmeye başladıktan sonra kızım ağzıyla tutacapı kadar çıktı kendiğilinden bence hiçbişey yapmayın en kötü ihtimalle makina ile sağarsanız arasıra o çıkartıyo meme uçlarını..

benimde aynı sorunum var...
bebeğim emdikçe az da olsa çıktı....ama pompayla sağınca daha fazla çıkıyor....
bebeğim daha rahat emiyor....evde pompa bulundurursan iyi edersin...

Yapacak hiç birşey yok bayanlar..Bebişiniz doğduktan sonra emmekde zorlanacak ama bebek emmeden göğüs uçlarınız çıkmayacak ne yazık ki..Emzirirken az canınız yanacak çatlamalar bile olabilir bunun için de kakao yağı kullanırsınız emzirirken krem kullanmayın her defasında silmeniz gerekir..

Kızlar ben netten böyle bişi buldum ve sipariş verdim inanılmaz etkili hamilelikte bilmiyorum da normal zamanlarda kullanımda mükemmel sonuç veriyor hem inanılmaz bir haz alıyorsunuz anlatamam yurtdışında bayanlar bunu sıklıkla kullanıyormuş... netten araştırır bulursunuz :KK70: $212-506.jpg Ben zaten kocaman olsun istiyordum meme uçlarım seviyorum yani öyle.. İnanılmaz derecede kocaman yapıyor :)))

Son düzenleme:
Kızlar ben netten böyle bişi buldum ve sipariş verdim inanılmaz etkili hamilelikte bilmiyorum da normal zamanlarda kullanımda mükemmel sonuç veriyor hem inanılmaz bir haz alıyorsunuz anlatamam yurtdışında bayanlar bunu sıklıkla kullanıyormuş... netten araştırır bulursunuz :KK70:Eki Görüntüle 266936 Ben zaten kocaman olsun istiyordum meme uçlarım seviyorum yani öyle.. İnanılmaz derecede kocaman yapıyor :)))

bu geçici bir çözüm ama dimi ? ne kadar sürüyor bunun etkisi ? benimde göğüs ucum yok yani içe dönük değil ama mesela üşüyünce belirginleşiyor. estetik açıdan hoşuma gitmiyor. vede bebeğim olursada emzirirkende problem yaşayacağım muhtemelen.

bu geçici bir çözüm ama dimi ? ne kadar sürüyor bunun etkisi ? benimde göğüs ucum yok yani içe dönük değil ama mesela üşüyünce belirginleşiyor. estetik açıdan hoşuma gitmiyor. vede bebeğim olursada emzirirkende problem yaşayacağım muhtemelen.

Canım uzun vadede kalıcı oluyo sonuçlar, en azından ben öyle gözlemliyorum :)

X