en iyi çamaşır makinesi

kristal18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2008
20
0
selam arkadaşlar çamaşır makinesi almam lazım acil. karar veremiyorum 8kiloluklar cok yer kaplarmı diye düşünüyorum uzun ömürlü olmasını istiyorum sessiz olsun ve tertemiz yıkasın istiyorum sakız gibi derler ya :KK66: bosch siemens ve lg arasında kaldım bu 3 markadan şikayet edenlerde var memnun olanlarda :106: bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim:128:

iyi geceler canım,
benim çamaşır makinem sıemens, tam 10 yaşında ve hala ilk günkü gb mükemmel, kesinlikle tavsiye ederim aldığına pişman olmazsın. Annemin çamaşır makinesi de sıemens ve o da çok memnun.
:KK71:

Son düzenleme:
iyi geceler canım,
benim çamaşır makinem sıemens, tam 10 yaşında ve hala ilk günkü gb mükemmel, kesinlikle tavsiye ederim aldığına pişman olmazsın. Annemin çamaşır makinesi de sıemens ve o da çok memnun.
:KK71:

teşekkür ederim canım ilgin ve bilgin için:KK34:bunuda alırsam 12yılda 3.makinem olucak artık memnun kalmak istiyorum inşallah hep sorun yaşadım malesef:96:

Bizim çamaşır makinemiz Bosch 10 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz hiç tamire filan gitmedi öyle çok da ses yapmıyor annemler memnun yani.

2 makine kullandım.Arçelik.Memnunum temelde ara ara aksaklıklar çıkmasına rağmen biraz fazla kullanıyorum ve arızalar 8-10 seneden sonra başlıyor.Memnunum yani

2 makine kullandım.Arçelik.Memnunum temelde ara ara aksaklıklar çıkmasına rağmen biraz fazla kullanıyorum ve arızalar 8-10 seneden sonra başlıyor.Memnunum yani

benimki de arçelik 5.yılı 2kere servise gitti memnun kalmadım canım bi öncesinde de beko kullandım onunda farkı yoktu galiba birazda nasip işi :93:

bende yenı aldım camasır makınamı 9 kg lg marka 10 yıl motor garantısı var.super otesı bır makına tavsıye ederım

bende yenı aldım 9 kg markası lg 10 yıl motor garantısı var şiddetle tavsiye ediyorum.böyle bir makina olamaz

selam arkadaşlar çamaşır makinesi almam lazım acil. karar veremiyorum 8kiloluklar cok yer kaplarmı diye düşünüyorum uzun ömürlü olmasını istiyorum sessiz olsun ve tertemiz yıkasın istiyorum sakız gibi derler ya :KK66: bosch siemens ve lg arasında kaldım bu 3 markadan şikayet edenlerde var memnun olanlarda :106: bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim:128:

beyaz esya sans işidir.. kurutmalı makınelerden uzak durun.. lglerde ilerde bozulursa kapagı kırılırsa vs. parcası pahalıdır..

1990 yılında aldığım çamaşır makinesi arçelik artık beni terkediyor sanırım
acaba en iyi makine hangisi
bosh mu siemens mi acaba
karar veremiyorum:18::18::18:

Bizde evde bosch kullanıyoruz 3-4 yıldır.Önceki aristondu neler çektik kendisinden son zamanlarında neler. =) Şu an gayet memnunuz.Siemensi bilemiyorum.Bulaşık makinesi iyi gerçi ama bazen bazı ürünlerde eski kalite olmuyormuş.Örneğin arçelik.O yüzden yakın tarihli makinemiz bosch ben tavsiye edebilirim.

Ki ben bosch ve siemens için başlık açmıştım çeyizlik anlamında her ikisine de iyi yorumlar geldi genel olarak.Zaten aynı fabrika malıymış. =)​

bende lg aldım ama söylenenlerden korktum allah muhafaza bi bozulursa aylarca parça bekliyebiliyomussun:KK5:

Bayanlar beko çamaşır makinesi bozuldu yeni bir çamaşır makinesi almak şart oldu deneyimlerinize dayanarak neyi önerirsiniz hotpoit iyi diyorlar arcelikten vazgeçme diyenler var

hotpoint ustune tnaımam camasır makınasında bılıyormusunuz bılmıyorum ama ılk camasır mak.ureten marka hotpoınttır bende hotpoınt alıcam haftaya ınsallah.arcelıkte eskı kalıte yok.boshta parca ve servıs sıkıntısı var o kadar parayada gerek yok. sansınız bol olsun

vestel hızlı 9812 TE çamaşır makinesindne kullanan var mı hiç? Özellikleri çok iyi ama emin olamadım

X