Saç Kesim Şekilleri kısa saçlar için günlük modeller

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar benimde saçlarım şuan omzumu biraz geçiyor.model bulamıyorum.düzleştirsem güzel ama sıcakta çekilmiyor.
bu konu iyi olmuş gerçekten.var mı farklı fikirleri olan acaba?

valla ben de aynı durumdayım
kırılmasınlar diye maşa düzleştirici filan da yaptırmıyorum uzatmak istiyorum..

Son düzenleme:
Netten bulduklarım;

Blond-Waves-300x177.jpg

rachel-mcAdams-side-twist-hairstyle-300x240.jpg

devamı gelsin ama kızlar.... bu dünyada uzun saçlı kadınlar yok sadece biz de varız:KK53: kısa saçlıyız :KK52:

kısa saçı çok karizmatik buluyorum yakışanda tabiki ve çok seviyorum

fakat kendime uzun saçı daha çok yakıştırıyorum

burdaki modeller de çok güzel:KK31:

$45406_427431659494_2191540_n.jpg $197158_10150125465724495_7804655_n.jpg $558188_10150964315649495_460520512_n.jpg

arkadaşlar fotoğrafları ekleyebildim mi bilmiyorum, çok karışık geldi bana. ben saçlarımı ilk kahve saçım kadar kısa kullandım, o çok rahat bir model. ben saçlarımı her zaman krapeyle kullanıyorum. bu şekilde daha hacimli duruyor.

Eki Görüntüle 574221 Eki Görüntüle 574222 Eki Görüntüle 574223

arkadaşlar fotoğrafları ekleyebildim mi bilmiyorum, çok karışık geldi bana. ben saçlarımı ilk kahve saçım kadar kısa kullandım, o çok rahat bir model. ben saçlarımı her zaman krapeyle kullanıyorum. bu şekilde daha hacimli duruyor.

canım benimde saçlarım senin 1.resimindeki gibiydi geçen ay sonunda gittim iyice kısalltırdım ama iyiki de yapmışım çünkü bu model okadar çok hoşuma gitti ki bende senin gibi daha önce neden cesaret edip kestirmediğime hayıflandım inan şuanda da acaiiiip mutluyum yani :))))

kızlar kısa dalgalı saçlarınızın üstüne nasıl krepe atıyosunuz ? kalın telli ve dalgalı saçlarım var ama üstü yapışıo nası krepe yapabilirim :)

kızlar kısa dalgalı saçlarınızın üstüne nasıl krepe atıyosunuz ? kalın telli ve dalgalı saçlarım var ama üstü yapışıo nası krepe yapabilirim :)

benim bi arkadaşımın saçları uzun ve dalgalı. o üstten biraz ayırıp tepeye tutturuyo, sonra alttan birkaç kat, yarısına kadar fönleyip krepeliyor. sonra üste ayırdığı kısmı arkaya doğru krepeli kısımın üstüne atıyor. güzel duruyo da şimdi kısa saça nasıl olur, krepeli kısım fönlenince nasıl görünür bilemedim. bi dene istersen...

kısa saça şekil vermek zor kızlar ya maşa denedim kendi saçıma tutmuyo kısa olduğu için nqpcağımı bilmiyorum

X