D&P açık parfüm kullananlar

slm kızlar aranızda chanel no 5 kullanan varmı merak edıorum kokusunu orjınallerının fıyatına baktım cok pahalı acık parfumunden almayı dusunuyorum ama acaba orjınalı gıbı aynısı olurmu CADIARZU

estee lauder ınstutıtıon kullanan varmı.. ben hem orjınal kullanıyorm hem de acık parfum...orjınallerı kullanırken tenıme skıyorm.. acık parfumu kıyafeteşakkıdı ama orjınalın yerını turmazzz acık parfumler..

bende c23 ü kulanıyorum...adını unuttum..zaten pek parfümlerden anlammam....bu kullandığım 3 veya 4. şişe...hafif koku sevenler aklınızda olsun.....

hot couture ozellıkle esmersenız super kokuo we kalıcı yolda durdurup soruolar bıde c23:enbuyukkk:

ayyy taktım ben bu parfum ısıne ya erkek arkaadsım geldıgınde sekr gıbı kokmak ıstıyorum mısler gıbı :)sırf bu yusden yanı yoksa memnunum avondan

Kızlar... Ralp loren aldım..ilkin güzel koktu gibi

Şimdi ise gaz yağı gibi kokuyor... babam söyledi

Bu ne biçim koku dedi......halbuki hiç anlamazdı adam öyle şeylerden

D&P parfümler güzeldir.... yoksa

Kızlar... Ralp loren aldım..ilkin güzel koktu gibi

Şimdi ise gaz yağı gibi kokuyor... babam söyledi

Bu ne biçim koku dedi......halbuki hiç anlamazdı adam öyle şeylerden

D&P parfümler güzeldir.... yoksa

d&p den bende ralp loren almıştım aynen iade ettim çok kötü kokuyodu bozukmuydu neydi bilmiyorum, ama ben zaten dp den genel olarak memnun diilim..kokuları çok acı çok yağlı ve bikaçkerede aldığımızda bozuk çıktı iade ettik zaten bir şubesi hariç hiçbiyerdeki satıcılarınıda beğenmedim, tavırları pek soğuk..ben beşiktaşta smells good dan alıyorum ulaşabileceklere tavsiye ederim..kokular dp gibi yağlı değil, 30 luk şişeside var hiçbir parfümde sorun yaşamadım..

seker gibi kokmak ıstıyosan sana tavsiyem escada collectıon yada sexy graffitihihoyyyt harıka kokulardır

bu iki koku benim vazgeçilmezlerim arkadaşım.zevklerimiz aynı demekki :) kızlar bir de gloria diye bir koku var.onu kullananınız oldumu?ya benim çok hoşuma gidiyor bu koku.almayı düşünüyorum.nasıl sizce?

gloria müthiş bir kokudur ama orjinali artık üretilmiyor.D&P den uzun zaman aldım.Bi italyan arkadaşım vardı bayılırdı bu kokuya :) bi de yeni escada magnetism aldım o da çok başarılı tavsiye ederim.

gloria müthiş bir kokudur ama orjinali artık üretilmiyor.D&P den uzun zaman aldım.Bi italyan arkadaşım vardı bayılırdı bu kokuya :) bi de yeni escada magnetism aldım o da çok başarılı tavsiye ederim.

teşekkürler arkadaşım.en kısa zamanda gloria yı denemek istiyorum

kızlar gloria kesinlikle tavsiye ederim,çevremde kokunun adını sormayan kalmadı öyle diyim yaniyerimseniben
bugün de cristobal aldım d&p den,,,acaip gzl kokuyo tavsiye ederim:dance:

slm kızlar bende d&pden cacharel noa almak istiyorum nasıl kalıcı mı kokusu benzio mu kullanan varsa tavsiye eder misniz?ya da gucci rush 2 veya armani mania düşünüorum hangisini tavsiye edersiniz?

X