Tüp Bebek Merkezleri İZMİR Kent Hastanesi Dr.İsrael Aruh hakkında yorumlar

serap1997

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
81
0
:eek: Selam kader arkadaşlarım.bende iki sefer aşılamadan sonra nisan ayında tüp bebeğe başlıyoruz.yorumlarınızdan çok faydalandım.kent hastanesi ve Dr.israel aruh hakkında bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim karar aşamasındayız tahmin edeceğiniz gibi bu ara kafamız çok karışık şimdiden teşekkürler.

:eek: Selam kader arkadaşlarım.bende iki sefer aşılamadan sonra nisan ayında tüp bebeğe başlıyoruz.yorumlarınızdan çok faydalandım.kent hastanesi ve Dr.israel aruh hakkında bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim karar aşamasındayız tahmin edeceğiniz gibi bu ara kafamız çok karışık şimdiden teşekkürler.

canım öncelikle şimdiden hayırlı olsun tedavin. dr.isreal aruh u duymuştum bende bu tedaviye başlamadan önce çok araştırdım dr.ları. ben Prof.Dr.Erol Tavmergen i tercih ettim fiyat olarak ikiside aynı muayne ücretleri dahil ama Erol beyin başarı oranı daha yüksek bir çok hastası ilk denmede başarmış.Allah ıma binlerce kere şükürler olsun ki ilk mikroenjeksiyon denemizde hamile kaldım.istersen bi araştır derim arkadaşım.Erol bey mikroenjeksiyon uygulamasını türkiye ye getiren ve bu uygulamayı ilk deneyen kişidir yani bu işin ehli diyebiliriz.Rabbim yardımcın olsun canım

Canım bu dr süperdir iyi bir seçim başarı oranı çok yüksektir aldıgı eğitim tartışılmayacak derecede yuksektir gidenlerin pek çogu da hamile kalıyor

Bence ikisi de iyi dr. Ama Erol Bey sifada calisiyor, Kent Hastanesi Sifadan daha iyi.Ben Israel Bey de 3 defa mkro yaptim tutmadi iki defa da Istanbul da yaptirdim yine tutmadi.Biraktimartik.Erol Beyin bir hastasiylada tanismistim oda benim gibi 5 denemesine baslayacak hala tumadi diyordu.Yani heriki dr,unda boyle fazla sayida deneyip te olmayani da var.Nasip birazda.Biz de mikro hastasi icin idealiz yani bende 17 yumurta esimde 15 milyon sperm var ama olmadi mi olmuyor heralde.Sonuc olarak sunu soyleyebilirim ki eger zor bir hasta degilsen yada benim gibi sanssiz Israel Bey de sonuc alirsin derim.Titiz biri takiplerini duzenli yapar steril duzenli planli bir yer somurulmezsin de.Ama gerisi Allah a kalmis.

erol tavmergen hocada tüp bebek yaptırmak istiyoruz.aşılama yaptı bana hamilelik oluştu ama bebek tutunamadı ve düştü.şimdi tüp bebek denemek istiyoruz.lütfen erol hoca ile tecrübeleri olan arkadaşlar benimle paylaşsın

arkadaşlar bende bir kez ege üniversitesinde 3 kezde irenbede tedavi gördüm 3. denememde tuttu ama kaybettim şimdi yaşım dahada fazla geçmeden şubat ayında kent hastanesine gitmek istiyorum acaba gitmeden önce ön hazırlık gerekiyormu yada ısrael bey neler istiyor hastasından öğrenmek istiyordum şimdiden teşekkürler

selam arkadaşlar 5 senelik evliyim çocuğumuz olmadı bekledik ki sonuç yok eşimin sperm sayısında sorun var bu hafta israel aruh a gidicez görüşmek için aşılamamı ister yoksa direk tüp bebekmi bilemiyorum ama çok stresliyim ve çok heycanlıyım çok sancılı ve zor bir süreç sizler neler yaşadınız tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim aşılama şansımız ne olur çok merak ediyorum aşılama yapan arkadaşlar bana yardımcı olunn lütfen .. son olarak istanbulda tüp bebek yapma şansı olanlar oraya gitme imkanı olanlar mutlaka AYDIN ARICI yı tavsiye ediyorum benim şansım olsa bir an bile düşünmezdim ....yıllarca bebek sahibi olamayan 5-6 kere denemeiş olmamış insanların kucağında şu an bebekleri var.herkese iyi şanşlar hayırlı bebekler :)))

israel aruh şu anda en iyi tüp bebek uzmanı gibi duruyor arkadaşlar.. bende ilk defa deneyeceğim tüp bebek...umarım son olur..dualarımız bizlerle olsun....

israel aruh şu anda en iyi tüp bebek uzmanı gibi duruyor arkadaşlar.. bende ilk defa deneyeceğim tüp bebek...umarım son olur..dualarımız bizlerle olsun....

sen aşılama yaptırmışmıydın yada ilk tüp denemen mi hayatım bende israel beyden randevu aldım 28/01 ta muayenehanesinde bakacakmış. aşılama deneyelim diyoruz tüpten önce ama kararsızız..

X