Ankara'da Sosyete Pazari

kızlar hemen hemen ankaranın tüm semtlerinde var bi ara yenimahellede cumaları vardı çankayadada var ama tam adresini bilmiyorum sıhhıyede persembeleri kuruluyor cok güzel bi pazar.ben hemen hemen her persembe gidiyorum orayı geziyorum birsey almasamda gezmek cok eglenceli

nişantaşı pazarı yıldız dörtyolda çetinkayadan önce park oteli geçer geçmez, turan güneşe dönmeden...

Kızlar ümitköydeki pazar tam olarak hangi günler kuruluyor birde yeri tam olarak nerde bilen varmı aranızda...

her hafta giden biri olarak hemen size en kesin bilgiyi seve seve vereyim.
salı ve cuma günleri Çankaya'da kimlik mağazasının yanında adı Nişantaşı Pazarı,perşembe günleri sıhhiyede,cumartesi ve çarşamba günleride Çukurambarda Ambrosia çarşısında olacak bu hafta açılıyor orasıda.hatta bugün salı ve ben birazdan gidicem.

kızlar hala kurulan ankaradaki sosyete pazarlarını yazabilir misiniz? sıhhıyedekinden hariç olanlar? şimdiden teşekkür ederima.s.

Oyy oyyy bugün pazar günü, Sıhhıyeye doluşmuştur yığınla kadın:gitme:, benim neyim eksik, yetimmiyem, öksüzmüyüm, bende istereeeemmafoldumben

İşyerinden izin alsam şöyle 3-5 saat, anca gider gezerim, geçen ay 2 saatte 2 standı anca gezebilmiştim:hulya:

5 liraya 3-5 tane kemer almam lazım ama nasıl firar edicem şu işyerinden:nazar:

bende tam bir pazar hastasıyım...ankaraya her gıttıgımde sabahın körunde gıderım cunkı 10 itibarıyle adım atacak yer olmuyor sıhhıyedekını bılıyorum sadece...offf keske bugun orda olsaydım...ilk işim pazara gıtmek olurdu...

canım çrşambe günleri ayrancı pazarı vardı eskiden ama
o geçen sene organik meyve sebze pazarı oldu
perşembe günü sıhhıyede var
cumartesi günüde ümitköyde var en iiside ümitköy pazarı
hem kaliteli şeyler var hemde çok güzel şeyler bulabilirsiniz...

kızlar burada ankaradakilerden bahsedilmiş ama istanbulda var mı sosyet pazarı?yani giysi agırlıklı ve kaliteli ürünlerin oldugu ?hangi gün nerde kuruluyor ??

evt ayrancıdaki pazar polis evinin aşagısındaki artık yokk:KK43:(
meyve pazarı olduu...bahçelievlerdede var metro çokışı cuma günü..yanılmıyosam

bakırkoy cumartesı pazarı var ordada guzel ve uygun seyler bulabılırsınız cokta buyuk

X