dr.arzu acar ünsal'a gidenler lütfen fikir verin

greeneyesegs

lütfen çocukları pistten alalım
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2011
1.347
162
arkadaşlar ben bursa medikalparkta kadın doğum uzmanı arzu acar ünsala gidiyorum.ama doktorum hakkında bişey bilmiyorum hastane olarak beğendiğim için oraya gidiyorum.daha önce arzu hanıma gidenler lütfen fikirlerinizi yazın

O doktoru bende merak ediyorum ama giden yok herhalde. siz gittiniz nasıldı memnun kaldınızmı. bende bursadayım henüz bir doğum doktoru bulamadım

ya bende arzu hanımı düşünüyorum ama karar veremedim nettede onunla ilgili çok fazla bişiy bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

kızlar bende 15 haftalık hamileyim sürekli ona gidiyorum güleryüzlü sempatik sevecen birisi kişilik olarak çok sevdim ama doğumda nasıl hiçbir fikrim yok bende onun araştırmasını yapıyorum ama bir allahın kulu çıkmadı arzu hanımda doğum yaptım diyen.bi aksilik olmazsa doğumu onunla yapıcam.bazı doktorlar doğuma girmiyomuş ebeler geliyomuş ben özellikle sordum arzu hanıma medikaldeki bütün kadın doğumcular normal veya sezeryan doğuma kendileri katılıyo dedi.o yönden içim rahat.bide sağolsun cinsiyeti göstermedi bebişimiz hemen yok göstermedi falan diyip atmadı başından.biraz ye iç dolaş tekrar gel bakalım dedi bayağıda uğraştı görmek için.bazı arkadaşlar 19 20 haftalık hala cinsiyeti bilmiyolar doktor görünmüyo deyip gönderiyomuş hemen arzu hanım öyle değil.tek kafamı karıştıran ikili testi yapmadı o.belki gerekmiyodur bilmiyorum 1 hafta sonra üçlü test yapıcam dedi

BEn dün öğrendim hamile olduğumu adet günüm 2 gün geçmişti önümüzdeki hafta doktora gidicem medikal istiyorum ama hanjgi doktor olucana karar veremedim ilgili bi doktor istiyorum arzu hanımı medicalin sitesinde gördüm güler yüzlü bi bayana benziyodu o yüzden burda araştırmaya başladım medicalde doğum fiyatları ne bi bilginiz varmı arkadaşlar

BEn dün öğrendim hamile olduğumu adet günüm 2 gün geçmişti önümüzdeki hafta doktora gidicem medikal istiyorum ama hanjgi doktor olucana karar veremedim ilgili bi doktor istiyorum arzu hanımı medicalin sitesinde gördüm güler yüzlü bi bayana benziyodu o yüzden burda araştırmaya başladım medicalde doğum fiyatları ne bi bilginiz varmı arkadaşlar

normal yada sezeryan farketmiyo özel oda istersen 750 diğer 500 tl.ama diğer odalarıda zaten güzelmiş özel odaya gerek yok yani

hayırlı olsun bu arada ilk çocukmu seninkide:KK49:

yok canım 2. çocuğum olucak allah izin verirse 3 yaşında bi kızım var benim bu da kazayla oldu hayıurlısı bakalım senin ilk çoıcuğunmu

yok canım 2. çocuğum olucak allah izin verirse 3 yaşında bi kızım var benim bu da kazayla oldu hayıurlısı bakalım senin ilk çoıcuğunmu
olsun olsun daha iyi çok ara verince de tam rahat edicem derken yine bebek.peşpeşe oldumu ikisi birden büyür ilerde rahat edersin.benimki ilk daha.ikinciyi çok uzatmak istemiyorum bende ama hamileliğim berbat geçiyo cesaret edebilirmiyim bilmiyorum
ay ne hoş kazayla hamile kalmak:KK61: Allah hayırlı etsin..biz uğraş uğraş yapamadık daha:KK50:

hoşgeldin aramıza.inşallah olur bigün seninde.ne kadar zamandır istiyosunuz

Umarım allah sanada nasip eder bu duyguyu
biz istiyoduk ama 1-2 sene daha bekleriz diyoduk kısmet bu zamanaymış bu arada ben önümüzdeki hafta için randevu alıcam arzu hanıma sizin kontrolleriniz ne zaman

Umarım allah sanada nasip eder bu duyguyu
biz istiyoduk ama 1-2 sene daha bekleriz diyoduk kısmet bu zamanaymış bu arada ben önümüzdeki hafta için randevu alıcam arzu hanıma sizin kontrolleriniz ne zaman

ben bir sonraki hafta gidicem canım o zaman gel dedi üçlü test yapıcakmış.

pardon o gün kan tahlili ve idrar tahlili yaptırdım yanlış hatırlamıyosam eşim 150 demişti

merhaba,bende 1 buçuk aydır arzu hnm a gidiyorum.internetten biraz araştırdım,eşiyle birlikte medikal e ekim ayında başlamışlar galiba ankara'dan gelmişler,emin değilim ama.ahmet beyi tavsiye edenler oldu ama,ben bayan dr. dan yanayım,kendimi rahat hissediyorum.şimdilik devam edicem.:nazar:

merhaba,bende 1 buçuk aydır arzu hnm a gidiyorum.internetten biraz araştırdım,eşiyle birlikte medikal e ekim ayında başlamışlar galiba ankara'dan gelmişler,emin değilim ama.ahmet beyi tavsiye edenler oldu ama,ben bayan dr. dan yanayım,kendimi rahat hissediyorum.şimdilik devam edicem.:nazar:

ahmet beyin methini bende duydum canım.ama arzu hanımdan vazgeçmeyi düşünmüyorum.benim içim ısındı arzu hanıma .

X