Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç dokulmesi tedavisi icin nano teknolojıyle uretılen yenı urun

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

incirlibitter

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
1.181
20
46
elele dergısının bu ayki sayısında okudum ve nette arastırdım.. suanda mınoxıdıl ve revıvogen kullanıyorum.... aranızda bu urunu kullanan varsa etkılerını paylassın.. ben elımdekıler bıtınce denemeyı dusunuyorum.. sitesine gırersenız cok ıddıalı bı urun oldugunu gorursunuz... inşallah iddia ettiği kadar etkili ve başarılı bi üründür... maddi olarak bisuru para gitti bu saç iiçin.. mavevı olarak ayrı yıpranıyoruz... uretıcılerıne burdan seslenıyorum... deneme paketlerı versınler ucretsız tanıtım amacıyla.... iyi bi urun oldugunu anlarsak.. memnun kalırsak zaten almaya devam ederız.. bıktık artık denemelerden husranlarda.. urunune guvenen bu kadar fedakarlık yapsın artık.. saç dokulmesı ekonomık bi pazar artık...
herkes cok ıddıalı rekjlam yaparken .. ama kullanıoruz bakıoruz palavra... para tuzagı....bu nedenle folıxır fırması ılk denemeyı sız hedıye etsenız ıyı olur..zaten bana ıyı gelırse bu sıze kat kat gerı donecek.. etrafımda o kadar cok ınsan varkı sacı dokulen.. tavsıye edebılecegım..

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben losyonunu denemeyi düşünüyorum elimdeki 2. hgf sprey bitince tabi. ınceledim (karşılaştırdım) zaten benzer işlevli ürünler, nano teknolojili ve daha gelişmiş hali olarak görünüyor. Tabi denemeden bilinmez... Saç kremini ise yarın alacağım, sonuçları için 6 ay süre veriyor sitede 3. ayda belli olur zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
güncelleme...
doktor hanımın önerileri çok keskin
kullanan arkadaşlar oldumu
bizde ona göre kullansakkaydirigubbakcemile2

kullnadıktan sonra sende sonuçlarını yazarmısın lütfen ben bitki derman kullanıyorumm bıraksam mıı acaba:KK43:

ya arkadaşlar ben oraya yazmışım özenip bezenip hala aynı takıntı önceki mesajlarımı okursanız ne kadar samimi olduğumu anlarsınız bunu kullanan marmara hukuk okuyup icra müdürlüğü yapan arkadaşım ben bizzat kendisinde şahit oldum diyorum sizler hala yargılıyorsunuz pes doğrusu ben kullanıcam eczaneye sipariş verdim perşembe ya da cuma gelecek 2 ayda sonuc almış arkadaşım artık 2 ay sonra yazarım size bekleyin o zaman çok üzüldüm ya ben asla gereksiz insanları bilgilendirmem bunu bilmenizi isterim 6 yıldır araştırma yapıyorum bitkiler üzerinde denemediğim şey kalmadı bende olan saç kimsede yoktu ki şimdi saç demeye ispat ister saçlarım heleki arkadaşımın kelinin gitmiş olduğunu görmek beni fazlasıyla şaşırttı ben saç ektirdiğini düşünmüştüm ki anlatana kadar

ya arkadaşlar ben oraya yazmışım özenip bezenip hala aynı takıntı önceki mesajlarımı okursanız ne kadar samimi olduğumu anlarsınız bunu kullanan marmara hukuk okuyup icra müdürlüğü yapan arkadaşım ben bizzat kendisinde şahit oldum diyorum sizler hala yargılıyorsunuz pes doğrusu ben kullanıcam eczaneye sipariş verdim perşembe ya da cuma gelecek 2 ayda sonuc almış arkadaşım artık 2 ay sonra yazarım size bekleyin o zaman çok üzüldüm ya ben asla gereksiz insanları bilgilendirmem bunu bilmenizi isterim 6 yıldır araştırma yapıyorum bitkiler üzerinde denemediğim şey kalmadı bende olan saç kimsede yoktu ki şimdi saç demeye ispat ister saçlarım heleki arkadaşımın kelinin gitmiş olduğunu görmek beni fazlasıyla şaşırttı ben saç ektirdiğini düşünmüştüm ki anlatana kadar

canım bu ürünü pazarlamak için forumda üye kılığında ürünü pazarlayan kişiler olduklarını sanmıyorum.zaten kendilerinide mesaj sayılarıyla belli ediyorlar.samimiyetine inanıyorum neden sinirleniyorsunki vereliniortak sadece 1. göbekten yani forumdan bire bire kullanan arkadaşlar varmı diye sordum.
fiyatı az değil, hayat pahalı ki en önemlisi saç konusunda bayanların hassasiyetini bilirsin heleki günde 600e yakın saç teli dökülen kadınlar için ,oldukça hassas bi konu bu sebeple emin olmadan almak istemiyoruz.
şimdi netten baktım sanırım bütün kürleri almaya gerek yok
ben dökülmeye durduran ve kalınlaştıran karşımı alıcam maliyetin düşmesi açısından
:ecrin_bebek::emir_bebek:

şimdi bende inceledim kızlar...
düşünsenize nelere ümit bağladık.
eğer gerçekten işe yarıyorsa bence fiyatı o kadarda fazla değil.
set halinde olanı en uygunu sanırım.
eğer bilsem ki işe yarayacak yüz değil ikiyüzde veriridim düşünmeden
...

haklısın okadar ürüne okadar çok para saydım kii eğer gercekten işe yarayacaksa önemli değil.bende başlamayı düşünüyorum..ama aranızda bitki derman kullanan varmı acaba...

canlarım sizleri çok ii anlıyorum aynı şeylere bende mağruz kaldım tabi insanlarla böylesi oynayan kişileri allah kahhar kahrıyla kahretsin onlar bilselerdi kahharı öyle bir ateşe düşerlerdiki cehennemi yaşamalarına gerek kalmazdı... benim denemediğim şey kalmadı saçlarımı yarı yarıya kaybettim moralim aşırı bozuk kullanan arkadaşım keldi şimdi değil düşünün evet hepsini almaya gerek yok bencede şampuanını ve saç kremini alacam bende eğer 2 ay beklerseniz ben sizleri bu konuda aydınlatırım ondan mucize etkisi yaratmış inşallah bizlerede faydası olur ben sizlere en sevdiğim insan üstüne yemin edebilirim ki reklamla işim olmaz hayatta en önemli şeyin sağlık olduğuna inanan ve yıllarca çaresiz bir hastalığı yenmekle uğraşmış bir insanım....

önemli olan losyon değilmi ama saç çıkaran yani birde hapıı vardı sanırım. kullanıdktan sonra bilgilendirirsen gerçekten çok svinirim.

Kızlar bencede ilk başta asıl gerekli olan losyon ve hap değil mi?
Hani şampuan bir derece idare eder yani değil mi?

sevgili canlar ben bugün 2. kez kullandım sadece şampuanı geldi şimdilik ve ilk kullanımdan itibaren etkisini anlatmak istiyorum benim günde normalde 100 tel saçım dökülüyordu peki şimdi ne mi oldu ilk kullanışımda 30 tel ya döküldü ya dökülmedi 2. kullanımda ise hatta şuan saçlarım ıslak 4 tel gördüm inanmakta inanmamakta sizlere kalmış hatta içinizde 1 kişi daha kullansın aşırı dökülmesi kuruması olan ve o da paylaşsın diyorum ben size böyle ara ara sonuçları paylaşacağıma söz veriyorum 2 ay bekleyin eğerki samimiyetime inanmıyorsanız ben artık çok mutlu olacağıma inanıyorum arkadaşlar ben ilacına ve losyonuna şimdilik para bayılmak istemiyorum saç kremide gelecek eğer şampuanı bunu yapabildiyse ve kremide saç tellerimi kalınlaştırırsa losyonuna helali hoş olsun diyerekten para vereceğim normalde kullandığım şampuanım benim 30 liraydı adıda sanfiyto yani kendi adıam 27 lira buna vererek çok karlıyım ve şu sonucu gördüm ya hiç önemli değil hemde hiç ama herşeyden önce ben gidi kan demir serum oranınızı bi ölçtürün derim benim 24 çııktı normalde 60-150 arası olmalıymış yani bi türlü çıkmıyo buna rağmen dökülmem durdu yeni saç çıkar mı onu bilemem... arkadaşımda o kadar gür saç çıkarmıştı ki bakalım bizde sonuçlar ne olacak öpüyorum sizleri

canım ben sadece şanpuan ve saç kremini kullanıyorum kesinlikle işe yarayacak 2 yıllık saç dökülme serüvenim bu kadar saç kaybından sonra sona erdi artık dökülmem asla yok günde 10 teli geçmiyo o bazen hiç olmuyo bile sizlere garanti veriyorum mutlaka deneyin mutlaka meral hanımla hiç konuşmadım ben sen gibi bende temkinliydim buna temkinli yaklaşmadım en yakın arkadaşım tavsiye ettiği için bana dua edeceksiniz arkadaşlar bunun çöküntüsünü yaşamış biriyim ve her gecen gün saçlarım canlanıyor insanlar bunu söylüyor hergün saçlarımı yıkıyorum ben hemen hemen düzenli kullan losyonu bildiğim kadarıyla şampuanıyla kullanmak lazım yanılmıyorsam sende kullan 10 gün sonra burda mutlu mesut mesajını görecem buna garanti veriyorum öptümmmmmmmmmmmmm

ya losyon saç cıkartmak için değilmiydi tam incelemedim ama saç dökülmesine şampuan kullanılıyor saçları canlandırmak için krem kalınlaştırmak içinde krem şuan o kadar başım ağrıyo ki incelemedim bi bakın arkadaşlar ben saç dökülmesi için aldım aman olanlar kalsında çoğalmasada olur diyerekten ve sonuç inanılmaz o kadar güçlü ki saçlarım asılıyorum genede dökülmüyor

denemek isterdim ama fiyatı çok pahalı. hani sürekli kullanılacak olmasa neyse ama devam edemeyeceğimiz bi ürünü almakta mantıksız. peki bu ürünün tabletini ya da losyonunu kullanıpta saç çıkışı sağlayan var mı aranızda???

X