Kız İsteme Kız isteme nasıl oluyor?

seker_89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
205
0
35
baslıktada dedigim gibi kız isteme nasıl olur kız verildikten snra onlara birsey verilir mi hiç bişey bilmiyorum yaaaaaaaaaaaaaa nişan bohçalarına neler konur bilen arkadaslardan beni aydınlatmalarını istiyorum cok cahil kaldım sanki :KK70: simdidennn tsklerrr herkese ŞenizŞenizŞeniz

her konuya atlıyorum bu ara bu heyecanı yaşadığım için
perşembe günü geldiler beni istemeye..aile büyükleri yakında olmadığı için anne babası komşularının gelmesini uygun bulmuşlar...neyse..ben kahveleri getirdim..içtiler...topladım..hala isteme yok..gelen amca muhabbet ediyo habire dedemle...sonra biraz bekledim olacağı yok çay servisini yaptım..hala yok...yediler içtiler servisleri toplamaya başladım..hala yok...mutfağa gittim meyve hazırlamaya ..baktım komşu teyze kocasını uyarıyo biz buraya neden geldik diye.. hemen geldim..o arada ne dedi hatırlamıyorum heyecandan..ama az daha beyamca beni istemeyi unutacaktı:)
sonra önce oğlum kayınpederinin e sonra da gelen çikolatanın ikramı tabi....

canım kendiminkini anlatayım fikir olsun çünkü ayrıntılarını bilmiyorum napılır nedilir:)
öğlen geldiler hem tanışma hem isteme olcaktı.onlar aliecek biz ailecek, yabancı yoktu.önce oturduk sohbet muhabbet...uzaktan geldikleri için yemek yedik hep beraber.kahve çay çörek börek tatlı..derkennnnnn ben mutfaktayken istenmişim hihoyyyt.kız kardeşlerim ve görümcem kıkır kıkır gülüyoruz tabi buarada.komik ve eğlenceli bi gündü yani kasıyosun kendini ama nasıl geçtiğini anlamıyosun.
bohça falan vermedik biz o tarz şeylerden pek anlamam..söz için tekrar geldiler yüzük takıldı o kadar.ne biz bişi verdik ne onlar.konuşulmadı bile.gayet doğal ve samimi şekilde gelişti her şey.ayrıntılara takılmadık pek..
çok abartma akışına bırak ama mutlaka planla önceden her şeyi.çünkü elin ayağına dolaşıyor
kolay gelsinnnn haberdar et biziiiiii:Saruboceq:

canım benim benim isteme ve tanısma aynı anda oldu annesı babası ve kendısı geldı bızdede ablam enıstem babanem felan vardı ilk once cayşla bırlıkte aparatıf seyler ıkram ettık sonra ıstendım en son kahvelerı ıkram ettım baya guzel ortam vardı sohbt muhabbet gırgır samata felan bızde bohca felan olmadı ne onlar bıze nede bız onlara goturduk banada sacma geldı sahsen bosa masraf....

X