Doğuma Hazırlık Park Yatak uyku seti alırken...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Chitlembiq

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
376
3
Daha önce park yatak kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Park yatak için aldıkları uyku setini sadece yorgan yastık olarak mı aldılar yoksa baş, ayak ve yan koruyucularını da aldırlar mı. Şu koruyucular çok uzun süre kullanılamayacağı için alıp almama konusunda kararsızım. Fikirlerinize itiyacım var. Şimdiden teşekkürler. :uhm:

Benalmadım gerek yok bence ahŞap besıkler ıÇın bence oyunpark yataklar ıÇın nevresım takımı al bence

bence koruyucuya gerek yok. ahşap olmadığı için ezemez kendini. nevresi takımı al bence cici durur. benim planlarım bu yönde bebişim namına

merhabalar bende oğlum için park yatak aldım ve içine koruyucu koymadan güzel durmadı sonra koruyucu yaptırdım çok şık oldu ben tavsiye ederim resim koymak istiyorum ama nasıl konulduğunu bilmiyorum

Son düzenleme:
ben yeni üye olduğum için fazla mesajım yok ama istersen email atabilirim oğlumun park yatağının resmini

mrblar bende oğlum için park beşik aldım koruyucu kullanmayı düşünmüorum nevresim takımı yterli oalcaktır sanırım ama resimleri merak ettim şık olmuşsa düşünebilirm

malaesef siteye yeni üye olduğum için buraya resim koyamıyorum.başta bende park yatağı süslemeyi düşünmüyordum ama sonra içime sinmedi güzelce süsledim park yatağı süslü beşikler gibi oldu.

Biz sunnybaby aldık kırmızı. Fazla renk seçeneği olmadığı için ve Konyada da çok fazla çeşit bulamadığımız için aldık bunu. Ama hiç içime sinmedi. Sırf ev kendimizin olmadığı için ve de memlekete tatillerde götürebilelim diye park yatak alalım dedik. Özellikle rengi içime sinmemişti. Ama Allah razı olsun Hare arkadaşımın son hali park yatağa hiç benzemeyen süslü yatağını görünce ben de öle yapmaya karar verdim. Cidden süper fikir. Böylece içime de sinecek inşallah. Tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

Canım benim de mesaj sayım henüz 100 e ulaşmadı. :) Ulaşınca yollarım inşallah.

ay ne saçma yapmışlar bu işi ya paylaşım sitesinde mesaj sayısına göre paylaşım yapabilion canım şöyle yapalım sen bana mail at ben sana özelden mailimi vereyim ben ekliiim

Biz sunnybaby aldık kırmızı. Fazla renk seçeneği olmadığı için ve Konyada da çok fazla çeşit bulamadığımız için aldık bunu. Ama hiç içime sinmedi. Sırf ev kendimizin olmadığı için ve de memlekete tatillerde götürebilelim diye park yatak alalım dedik. Özellikle rengi içime sinmemişti. Ama Allah razı olsun Hare arkadaşımın son hali park yatağa hiç benzemeyen süslü yatağını görünce ben de öle yapmaya karar verdim. Cidden süper fikir. Böylece içime de sinecek inşallah. Tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

harenin resmi nerde acaba arkadaşım yardımcı olur musun

X