Bebek Beslenmesi burun temizleme pompası

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

mavisu35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
229
4
kızlar bu pompa doğru düzgün almıyor benim bilmediğim daha etkili bi araç varmıki burnunu temizleyemiyorum çekmiyor

Tonimer baby burun spreyi ve Otribebe burun aspiratörü ikilisinin üzerine tanımam.

mavisucum bız senle aynı seylerımı yasıyoruz ne :KK70:
ben de bugun sıtede onlardan bakıyordum. markasını hatırlamıyorum ama burun aspıratorlerı var bı ucu bebegın burnuna bı ucu annenın agzına takılıyor anne cekıyor böcükleri :KK70: o guzelmıs arkadasımda var memnun kendısı

ben de bugun sıtede onlardan bakıyordum. markasını hatırlamıyorum ama burun aspıratorlerı var bı ucu bebegın burnuna bı ucu annenın agzına takılıyor anne cekıyor böcükleri :KK70: o guzelmıs arkadasımda var memnun kendısı

markası otribebe

Otirbebe. Üstüne tanımam. Pompayı da onu da aynı gün almış eşim, hangisi işe yararsa onu kullanalım diye. Pompa hikaye.

zederdi doğumları da yakındı aynı sorunları yaşıyoruz sanırım ama benim bebeğim çok hasta emmesi iyice kesildi o lıkır kılır boğulurcasına emen kızım yok arttık çok öksürüyor sabahlıyoruz birazdan tekrar doktora götürcez saat dolmuyor

ayy gecmıs olsun canım ya.daha once bı konunda yazmıstın hatırlıyorum.
ay canım benım ya ınsallah kısa zamanda ıyılesır.Allah acıl sıfalar versın.
Burnu tıkanıyo bızımkınınde.Buğuseptil aldık.Yattıgımız odaya koyuyoruz burun tıkanıklıgı gecıyor.Sabah kalkıyoruz sümücükler burnunun ucuna gelmıs :KK70: hemen alıyoruz.ama pompa da almam lazım

kesinlikle otribebe hüüüp diye çekiyorum tonimeri sıktıktan sonra küçücük burundan öyle çok sümük çıkıyor ki :) o pompalıların böyle işe yaracağını sanmam

pompalar gerçektende hikaye. pen birkaç marka denedim, işe yaramadı.
ortibebe nin burun damlasıda var. burun aspiratörü ile beraber muhteşem ikili... :)

bende burun aspiratoru kullaniyorum ama pek ise yaradigi soylenemez hatta hic yaramiyo dun gordum bende arkadasimda hemen aldiriyim isimiize yaricak yorumlariniza bakilirsa...

Burun aspiratörüyle çekmeden önce bebeğin burnuna serum fizyolojik damlatıyorsun di mi cnm?

önce serum fizyolojik damlatırsan daha iyi. Burun mukozası yumuşar ve aspiratör yardımıyla da burnu daha iyi açılır.

nuk un burun aspiratörünü almıştık ama bi naneye yaramadı bi daha burnu tıkanırsa almak lazım ortibebe

benim bebğim burnunu temizletmiyorum, ağlaya ağlaya temizliyorum... bu ortibebe nasıl bebkleriniz hiç ses çıkartıyormu kullanırken birde fiyatı nedir?

benim bebğim burnunu temizletmiyorum, ağlaya ağlaya temizliyorum... bu ortibebe nasıl bebkleriniz hiç ses çıkartıyormu kullanırken birde fiyatı nedir?

Ses çıkartmaz mı. Kollarını kafasını tutuyoruz zorla bağıra çağıra çekiyoruz pişlikleri:)) Naapalım bebişimin sağlığı için:nazar:
Ben 12,30 tl ye mi ne almıştım otribebenin aspratörünü eczaneden.

Ses çıkartmaz mı. Kollarını kafasını tutuyoruz zorla bağıra çağıra çekiyoruz pişlikleri:)) Naapalım bebişimin sağlığı için:nazar:
Ben 12,30 tl ye mi ne almıştım otribebenin aspratörünü eczaneden.

yy benimkiside öyle kıyameti kopartıyor, bende burun spreyi var onu sıkıyorum artık aşağıya gelenleri çatal iğneni arkasıyla almaya çalışıyorum ama cıyak cıyak, komşular duyuyordur, çocuğa işkencemi yapıyor diyede belki akıllarından geçiyordur :KK70: ama napayım zavallım öyle rahat nefes alamazki... şu ortibebe dediğiniz şey biri bebeğin burnuna bir annenin ağzına sonra pislikler nereye gidiyor :KK53:

X