Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu kahve mi ? Yoksa koyu kestane mi ?

Doğal renk siyahlarda var.
Koyu kahve daha ayrı bir renk.
Resimlerinide ekledim zaten..
Koyu kahve ile daha çok kızılımsı bir renk elde edilir.
Benim ablam saçlarını boyadı; ve sonuç çok doğal bir siyah.
Köpük boyanın siyahını kullanmıştı.
Saçları sanki kendi saçıymış gibi çok doğal duruyor.
Önemli olan boyayı iyi seçmek.
Her boyayla doğal bir renk elde edilmiyor maalesef.
Ve birde aslında Megan Fox'un saçları bazı resimlerinde kömür karası gibi duruyor.
Bir önceki mesajımda belirttiğim gibi ben ilk boyadığımda zift karası gibi olan saçlarım zaman geçtikçe çok doğal bir siyaha dönmüştü.

Canim siyah ilk boyama sonrasi aktiginda evet bu renge benzer ama üst üste boyanirsa kuzguni siyah olur ve aktiginda kizil parlar. Annem yillardir 3 numara koyu kahveye boyuyor, Meganinki gibi siyaha yakin ama tam siyah olmayan dogal bir renk elde ediyor. Zaten saclari dogal siyah olanlarin bir cogunun saclari aslinda koyu kahve, kömür karasi simsiyah saclara buralarda pek sIk rastlanmaz.
Bu arada 3.0 numara kahvede kizillik olmaz, nötr kahvedir o. Kizillik kestane diye adlandirilan kizil yansimali kahvelerde oluyor.

kızlar saçım şuanda kumral güneşde sarı gibi saçımı tatlı bi kahve istiyorum önerebileceiğiniz bi renk var mı? bi de saçımı loreal açık kestane doreyle boyasam $imagesCADOBVF4.jpg bu renk olur mu?

merhaba canım
bugüne kadar dediğin tüm renkleri denedim siyah da dahil
şuan koyu kestane aradaki hafif bakırlık hoş ve siyaha en yakın renk
yalnız koyu kestane de boyasan aynen siyahta olduğu gibi başka renk istersen açtırmak zorundasın
bunu söylemek istedim ona göre karar veririsin siyah yada kahveye..
Koyu kahve bende siyah gibi duruyor kestane denediniz mi

koyu kahve siyaha çok yakın bi renk oluyo.en azından benim saçımda.ne zaman kahve tonlarına boyasam siyah gibi oluyo :confused:

X