2014 Şubat Anneleri

doktordan geldik sumdi zeynebin sesi 90 lik oldu fosur fosur oksuruk aksurik burun cesme maf oldu ve etti sag oldolsun dun biraz iyiydi yemege gittik oyun alani superdi oynadi baya top hahavuzu hryer minder harikaydi cok eglendi yoruldu yemek soyledik uuttum ne guzel rahatca yicez arkamiza keko bi aile geldi kalabalik cocuklari kendilerinden borazan uyandirdilar bide disarda en uca oturduk uyanmasin diye gozlerimi belerttim cocuklara odleri koptu annelerinede 10 numarali bakisimi attim gicik oldum. Neyse uykumuz kacti esimin halasini babannesini ziyaret ettik sonra koyde az tavuk pesinde kostukoluyodu uykusuzluktan eve geldik doyurdum temizledim giydirdim 9 da bi basladik uyuyutmaya ben en son 11 de ahgladim babasi geldi 9 dakkada uyudu delircem bana garizi var. Sonra dakka basi uyanip agladi buyun gece besik kenarinda karnim agridi usudum uyuyorum dusuyo kafam maf oldum sabah namazinda bi isal bi bulbulanti maf oldum ::KK43:( ddoktordan geldik ilaclarini verdim bakalim ne zaman bitcek bu dis iskencesi :KK43:((

doktordan geldik sumdi zeynebin sesi 90 lik oldu fosur fosur oksuruk aksurik burun cesme maf oldu ve etti sag oldolsun dun biraz iyiydi yemege gittik oyun alani superdi oynadi baya top hahavuzu hryer minder harikaydi cok eglendi yoruldu yemek soyledik uuttum ne guzel rahatca yicez arkamiza keko bi aile geldi kalabalik cocuklari kendilerinden borazan uyandirdilar bide disarda en uca oturduk uyanmasin diye gozlerimi belerttim cocuklara odleri koptu annelerinede 10 numarali bakisimi attim gicik oldum. Neyse uykumuz kacti esimin halasini babannesini ziyaret ettik sonra koyde az tavuk pesinde kostukoluyodu uykusuzluktan eve geldik doyurdum temizledim giydirdim 9 da bi basladik uyuyutmaya ben en son 11 de ahgladim babasi geldi 9 dakkada uyudu delircem bana garizi var. Sonra dakka basi uyanip agladi buyun gece besik kenarinda karnim agridi usudum uyuyorum dusuyo kafam maf oldum sabah namazinda bi isal bi bulbulanti maf oldum ::KK43:( ddoktordan geldik ilaclarini verdim bakalim ne zaman bitcek bu dis iskencesi :KK43:((
geçmiş olsun canım çok zor hastalık bide diş eklenince iyice mahvoluyolar ah ben ne çektim o uyku sorunundan sabahlara kadar eşimle battaniye arasında sallardık (hamileyken ayağımda bile sallamıycam demiştim nerde) bizde dün bahçeye gittik akşama kadar çok güzel eğlendi arabada uyudu oh dedim gece 4 de bi başladı ağlamaya sabah 6 da zor uyudu heralde kulağı ağrıyordu elini kulağından çekmedi doktora götürsemmi bilemedim

hhhhhh
geçmiş olsun canım çok zor hastalık bide diş eklenince iyice mahvoluyolar ah ben ne çektim o uyku sorunundan sabahlara kadar eşimle battaniye arasında sallardık (hamileyken ayağımda bile sallamıycam demiştim nerde) bizde dün bahçeye gittik akşama kadar çok güzel eğlendi arabada uyudu oh dedim gece 4 de bi başladı ağlamaya sabah 6 da zor uyudu heralde kulağı ağrıyordu elini kulağından çekmedi doktora götürsemmi bilemedim
canım geçmiş olsun. hala aynıysa aradada olsa ağlıyorsa götür bence.

Bugun goturdum ilac verdi hepside evde var kullancaz bakalim

canım bizimkide reklama geliyor ama her reklama bakmıyor özellikle hayvanlı reklamlara aklı gidiyor.

kızlar bi şey sorucam. sizin bebişlerin tv ile arası nasıl? aslında izletmek doğru değil ama emir arada bakıyor. reklamlara bakıyor genelde. birde pepe, niloyayı seviyor. neden bilmem ama onlara daha ilgili bakıyor.
canım bende kaynana yok o yüzden herkes kendini kaynan sanıyor o daha zor bide sana özelden yazmıştım babama sorayım demiştin diye.
Kızlar bu kayınvalide durumlarını nasıl yonetiyorsunuz? Biz en son birbirimize girdik. Valla delirecem...
canım çok geçmiş olsun bu sürede keşke yanında aileden biri olsa 3 ay çok zor geçer zeyneple bide bizimkide babacı babaya çıldırıyor..
Bugun goturdum ilac verdi hepside evde var kullancaz bakalim

Benim kayinvaldem bir melek dunyada tanidigim en iyi insan gercek olamaz o bir peri :))))

Kizim tv izlemiyo izlemesin diye tv felan kaldirdik yatak odasinda gardrobun icinde var ona bakiyoruz biz aciyorum cizgi film felan yalvariyorum baksin diye isim varken hic bakmiyo :)))

Vidyoyla yemek yiyo pepe sarkilari cocuk sarkilari izluyo

:KK9::KK9:Dünya Mutfağı Oylaması :KK56:

1.png

Biz iyiyiz iste kosturmaca zeynep ilaclarini iciyo 6 dis uzamaya calisiyo esim bu kiz 32 yi tamamlar bu hizla diyo :))) bunlar cikinca bizim 2 azi kalicak sanirim

Istah yok ac birakarak yemek yediriyorum artik cani hep meyve kraker sut istiyo bende sutune bal katiyorum meyve yerken yogurt kakaliyorum sabah yumurtasini taklalar atarak yediriyorum. Aradada bi tas corba verirsem benden mutlusu yok o yedikce doyuyorum resmen :)

bende iyi sayilirim bazen kendimi unutuyorum zeynebi doyur altini degis ustunu degis oyna uykusu gelir uyut anam kendimi unutuyorum hop elim ayam titreyince bayilmadan yiyorum iste :)) uyudukca uyuyorum. Gunler boyle geciyo su disler bitsede 2. Gelmeden bi dinlensem :/

Hu huuuu herkes nerede ??
Havalar isininca herkes kendini disariya atti galiba :KK66:
4. Azi disimiz cikiyor, muthis mutsuz kuzucum. Yemek de yemiyor ve hala yurumuyor :KK66:)
sizler de haberler nasil..

Hahah sosyoloji senin bebiş de benim gibi tembel çıktı. Zeynep 1 aydır falan yuruyor. Ama ben 18 aylıkken yurumuşum.
17 18 aylıkken yurur muhtemelen:) yuruduğunde de çok dengeli olacak bak Esra demişti dersin:) nasıl yuruyeceğini ve düşeceğini biliyor olacak :) inşallah... Biizmki de önceden söylediği kelimeleri artık soylemiyor. Lelelleel bişeyler soyluyor. Galiba küfrediyor:)

Hu huuuu herkes nerede ??
Havalar isininca herkes kendini disariya atti galiba :KK66:
4. Azi disimiz cikiyor, muthis mutsuz kuzucum. Yemek de yemiyor ve hala yurumuyor :KK66:)
sizler de haberler nasil..
canım bizimde bir azı dün sabah çıktı. ondan önce gece 23:00 gibi uyutmaya uğraşıyorum, 00:30 gibi uyuyup gece 6-7 kez kalkıp arada ağlayan 10 dakikaya kadar uzayabiliyor, sonra sabah 06:30 yada 07:30 gibi kalkıp kalktıktan 1,5 saat yada 1 saat sonra huysuzluklarına başlayı bütün gün 45 dk zor uyuyan daha sonra kucaktan inmeyip az yemek yiyen emir meteyle günlerimiz geçti. şükür dün biraz daha iyiydi dişi patlayınca. dünden önce çok kötüydük. ilk günkler hafif hafif arada ateşte olmuştu.

Biz iyiyiz iste kosturmaca zeynep ilaclarini iciyo 6 dis uzamaya calisiyo esim bu kiz 32 yi tamamlar bu hizla diyo :))) bunlar cikinca bizim 2 azi kalicak sanirim

Istah yok ac birakarak yemek yediriyorum artik cani hep meyve kraker sut istiyo bende sutune bal katiyorum meyve yerken yogurt kakaliyorum sabah yumurtasini taklalar atarak yediriyorum. Aradada bi tas corba verirsem benden mutlusu yok o yedikce doyuyorum resmen :)

bende iyi sayilirim bazen kendimi unutuyorum zeynebi doyur altini degis ustunu degis oyna uykusu gelir uyut anam kendimi unutuyorum hop elim ayam titreyince bayilmadan yiyorum iste :)) uyudukca uyuyorum. Gunler boyle geciyo su disler bitsede 2. Gelmeden bi dinlensem :/
canım zeynepin dişleri çok hızlı çıktı maşallah. aman canım kendinede dikkat et. evet haklısın çok zor. birde dişler eklenince işin içine.

günaydın kızlar ben daha önce demiştim ya tedaviye başladım ayın 6 sında transfer var bir yandan muhammed bir yandan ilaçlar ve stres tutacagı varsa da tutmaz ertesi gün seçim var eşim evde yok hepsi üst üste geldi bu ara muhammed çok öksürüyor doktor ilaca karşı ve çok öfkeli dişleri iyice kabardı ama çıkmıyor gece uyumuyor yemek yemiyor iştah kalmadı sadece muz ve süt istiyor sabah uyanır uyanmaz süüüü diye bağırıyor yeni kelimeler ekledi ara ara kakasını diyor ama pıt yapıncada diyor :) haksever haksever kendini ihmal etme canım bu sürede @yasakhayal sen nerdesin muhammed emir nasıl E Etabiti canım senin kız rahatına düşkün olacak belli oldu

şu ara bizde çok huysuzuz 4.azı çıkmak üzere yemek yemiyo uyumuyo sürekli mızmız herşeye ağlıyor bizimki süt içmiyor uyurken biberonla mama içiriyorum süte nasıl alıştırabilirim sizce ya

Kizlar selam size 2 sorum olacak. Basimda tatsiz isler var oglanla ilgili reyyan kardesim biliyor anlatip caninizi sikmak istemiyorum.sizi takipteyim :)
1. Bebilere bir gun oncenin yemegini yediriyor musunuz yoksa hergun yeni mi pisiyor?
2. COcuklarinizla nasil oyunlar oynuyorsunuz evde anlatir misiniz?
herkese sevgiler

Valla yemek gittiği yere kadar yiyor ama zaten 2. Gün bittiği için mecbur yeni yapiliyo yani biz yiyebildigimiz sürece onada yediririm .oyun olarakta çok konuşuyorum ben kumanda nerde telefon nerde pembe topunu getir yat bezini degistiriyim falan oda anliyo aranıyor bakıyo getiriyo saklambac Cie falan öpücük ver diyorum yanağını uzatiyo çok tatlılar ya
Kizlar selam size 2 sorum olacak. Basimda tatsiz isler var oglanla ilgili reyyan kardesim biliyor anlatip caninizi sikmak istemiyorum.sizi takipteyim :)
1. Bebilere bir gun oncenin yemegini yediriyor musunuz yoksa hergun yeni mi pisiyor?
2. COcuklarinizla nasil oyunlar oynuyorsunuz evde anlatir misiniz?
herkese sevgiler

X