Maske Tarifleri Yourt ve Karbonat maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
bu maskeden sonra yüzünüzü mutlaka maden suyuyla yikayin; acilan gözenekleri kücültüyor

ben bunu karbonat ve yoğurt maskesini dün denedim cildim karma ama içine bir kaç damla emu yağı, bir kaç damla bugday yağı ve limon da sıktım ama çok fazla bi fark göremedim.

Bayanlar ben bugun yogurt karbonat maskesını denedım ve yanaklarım ve alnım kıpkırmızı yandı :KK43: ! yemek kasıgı yoğurt 1 tatlı kasıgı karbonat kullandım öle okumustum ve cildimde yağlı acaipp moralm bozuldu ya :KK43: napmalıyım yardım edın lütfen:KK43:

Bayanlar ben bugun yogurt karbonat maskesını denedım ve yanaklarım ve alnım kıpkırmızı yandı :KK43: ! yemek kasıgı yoğurt 1 tatlı kasıgı karbonat kullandım öle okumustum ve cildimde yağlı acaipp moralm bozuldu ya :KK43: napmalıyım yardım edın lütfen:KK43:

bır tatalı kasıgı cok cok fazla olmus ben de bu konu hakkında konu acmıstım bı yemek kasıgına bı cay kasıgı yazmıstım karbonatı sakın ama sakın artırma cnm kıpkırmızı olman ondan yoksa mesela bı cay kasıgı karbonatla yaptıgımda da kırmızılık oluyo ama gecıcı ve acı veren kırmızılık olmuyo korkulcak bısey yok bence ama aynı hatayıo yaparsan daha kotu sonuclar olabuılır gecmıs olsun :KK34:

bnde yaptım suan yuzumde haff yanma hıssedıyorum
sırf sıyah noktalar ıcın yaptım gozeneklerımı daha cok acmaz umarım

Ben çok yaptım bu maskeyi. Hiç yanma olmadı şükürler olsun ki hatta çok memnun bile kaldım açıkçası.

kızlar ben geçen hafta yaptım bu maskeyı şimdi bugunde yaptım şuanda yüzümde hafif bir yanma vbatma var.

geçen yaptıgımda çok faydasını gördüm yüzümde leke ve siyah nokta var bana çok iyi geldiburnumun üzerindeki siyah noktalarda açılma gördüm haftada en az 1 kez yapacagım bu maskeyı:KK9:

biri bana yardım edebilirmii ? ben sırf bu soruyu sormak için üye oldum diyebilirm :) ben çillerleuğraşıyorum... yoğurt limon ve karbonatı karıştırıp yüzüme sürdüm.dün yaptım ilk defa şimdi bazı yerlerde cildi beyazlattığı yazıyor . ben beyazlamasını istemiyorummmm çünkü zaten beyazım daha beyaz olmamalıyım :KK43::KK43::KK43:: yardım edin eğer beyazlaştırıyorla bırakıcam sanırım :/

evetttt sonunda ben de denedim çok rahatsız oluyorum sivilcelerimden umarım geçerler sonuçları yazıcam arkadaşlar :))

Bu maskeyi bende denedim cildim kuru uzun süre tutmamak gerekiyor kuru ciltte.. ben kullandığımda şöylee bir faydasını gördüm yüzümü yıkadığımda pütürden arınmış yumuşacık bir cildim oluyordu uzundur denemiyordum aklıma geldi yapayım bi şimdi:)

biri bana yardım edebilirmii ? ben sırf bu soruyu sormak için üye oldum diyebilirm :) ben çillerleuğraşıyorum... yoğurt limon ve karbonatı karıştırıp yüzüme sürdüm.dün yaptım ilk defa şimdi bazı yerlerde cildi beyazlattığı yazıyor . ben beyazlamasını istemiyorummmm çünkü zaten beyazım daha beyaz olmamalıyım :KK43::KK43::KK43:: yardım edin eğer beyazlaştırıyorla bırakıcam sanırım :/

bende beyaz tenlıyım ama hala aynı kaldıgımı daha da beyazlasmadıgımı goruyorum ve uzun zamandır yapıyorum bu maskeyı ara ara

bende beyaz tenlıyım ama hala aynı kaldıgımı daha da beyazlasmadıgımı goruyorum ve uzun zamandır yapıyorum bu maskeyı ara ara
valla bende sürekli bişeyler denemekten bıktım açıkçası şuan limon sürüyorum hergün haftada 2 günde sirke sürüyorum azıcııl daha bakim azalırsa devam edicm olmadı doktora gidip bi ilaç isteyeceğim ama gerek kalmaz umarım :KK23:

tatlışlar ben sadece süzme yoğurt sürüyorum süper bi nemlendirici yüzüme başka bişey sürmeme gerek kalmıyo öneriririmm oh lalaaa :KK16:

3 gün arayla 2 kez yaptım ilkinde herhangi bir yanma olmadı ama 2. yaptığımda yüzüm kıpkırmızı oldu hemen yıkadım zaten.karbonatı fazla koymadığıma da eminim neden böyle oldu bilemedim :KK43:

yogurt tek basına bıle mucizeler yaratıyor... kullanıyorum ... dudak üstünde kararma yaz aylarında nedendir bilinmez bende de oluyor ağda kullanmadıgım halde onun için de içine bıraz karbonat koyarım artık :KK70:

dayanamadım yaptım... çok güzel kokuyor :KK70:
ilk oldugu ıcın henuz net bir şey soyleyemıyecegım ama işe yarar diye umut ediyorum gelecekte :)))

X