Ygs de 400 puan alabilmem için kaç net yapmam gerekir?

Kind_qiRL

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2012
337
0
sınava az kaldığı için bugün baya bi stres yaptım...evde olduğum denemelerde rahatım, ama dershanedekinde biraz heyecan var snki :S bugünkü denemem çok kötüydü :KK43: biyolojim iyiydi ama 3 soruda kararsız kaldım ve yanlış yaptım :KK43: yoksa bio'da 13'te 12 netim olucaktı :S:S fizikten kötüyüm :KK43: fen öğretmenlerinin tavsiyelerine ihtiyacım var.. hedefim en az 400.. birazdan deneme çözücem yaptığım netleri yazarım.. yazdıklarımdan da anlarsınız stres yaptığımı :S ne dediğimi bilmiyorum :S:S 400 puan için kaç net yazıcağımı söylerseniz sevinirim.. umarım yardım edicek biri çıkar :KK43:

Canım öncelikle alanın ne? Ygs'nin hangi puan türüne göre tercih yapacaksın bilmemiz lazım

kızlar ben tekrar amaçlı video soru çözümleri dinliyorum 6 saat oturmusum bugün panik oldum galiba
az kalınca yarın ve cumada oturursam mat 1 tekrarım bitmiş olur çok mu yüklenmiş olurum caba kendime karar
veremedim

kızlar ben tekrar amaçlı video soru çözümleri dinliyorum 6 saat oturmusum bugün panik oldum galiba
az kalınca yarın ve cumada oturursam mat 1 tekrarım bitmiş olur çok mu yüklenmiş olurum caba kendime karar
veremedim

bende panik yaptım :S maT'ı ii yapmıyorum yaa :s yapamıorum panik oluyo canım bana da yollar mısın adresi?? rahat ediceksen 6 saatin gitsin olsun.. sonra keşke baksaydım deme

Bence netlerin iyi gerçi tmyim ben tam bilemem ama matta iyi bir şey cıkartırsan türkçe sos ne kadar yapıyorsun ona göre 400 zor değil

Alanım say. canım. bugünkü fen deneme sonuçlarım= Fizik 11D 1Y 2B...Kimya 12D 1B..Bio 11D 1Y 1B

100 net civarı 400 puan oluyor genelde ama hangi dersten ne kadar net yaptığına bağlı.Sen sayısalcı olduğun için puanın ağırlıklı olarak Matematik ve Fen bilimleri alanından gelir.

X