Saç Uzatma Yöntemleri bioblas sarmaşık özlü kullanmaya başlayanlar buraya :)

Beni gören hatirlar saçlarim en son ensemin bitimine gelmişti, şimdi ise sirtima geliyor(maş.) Birde geçen uzun bir aradan sonra saçlarima bir fön çektireyim dedim ee uzadi ya :) kuaförüm bana dipten yeniden saçlarin cikiyor dedi yani 3-5 cnm uzunluğunda bionun etkisi sanirim :)

koyduğum resimden sonra saçlarımı yaklaşık 3 parmak kestirip tamamen kırıklardan kurtuldum:) böyle daha hızlı uzayacağına eminim.diplerimden anlıyorum saçımın uzadığını kullanmaya başladığımdan beri 2 parmak dibim çıktı resmen..saçımı uzatmak istiyorum ancak asıl amacım orjinal rengime dönmek sürekli boyadan mahvoldu saçlarım en son 1,5 ay önce boyamıştım ona rağmen diplerim 2 parmak açık.Memnunum faydasını görüyorum..Yalnız benim saçlarım çok yağlanırdı,gün aşırı yıkardım ama bu şampuanı kullandığımdan beri 3 günde 1 yıkıyorum saçlarımı.3. gün biraz yağlanmaa baslıyor ama yatmadan önce örüyorum o da yağlı göstermiyor saçı:) İçine bi çay kaşığı yılan yağı,bir kapak da çamterebentin esansı koydum sanırım çam terebentin önlüyor yağlanmayı.ilk kullandığımda saçım keçe gibi olmuştu ama yılan yağını ekleyince aynı etkiyi görmedim,yumuşadı.Yılan yağı da dolaşmasını önlüyor sanırım..Şimdilik şampuanla bir sıkıntım yok bitmek üzere hemen ikincisimi alıcam:) Kremsiz olanı kullanıyorum bir de,saçımı ağırlaştırmasın diye :)
Not: Bir de durulanmayan sıvı saç kremi kullanıyorum ben saç uçlarımda.Gliss 3 kat sıvılaştırılmış keratin içerikli siyah plastik şişede.Çok yumuşatıyor taranmasını kolaylaştırıyor,keratin de kırıları dolduruyor.Kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar:) duşta kullanılan saçlarımı döküyor benim ancak sıvı kremden çok memnunum:)

Son düzenleme:
merhaba bende 2 aya yakındır kullanıyorum saçlarımı uzattı gerçekten memnunum. gratiste ve watsons larda bulabilirsiniz. ben watsonsdan almıştım yanında küçük spreyide hediyeydi.

merhaba bende 2 aya yakındır kullanıyorum saçlarımı uzattı gerçekten memnunum. gratiste ve watsons larda bulabilirsiniz. ben watsonsdan almıştım yanında küçük spreyide hediyeydi.

canım bende krem gördüm yanında küçük bi şişede ama spreyi ne işe yarıyo yıkama sonrası kullanılanlardan mı
gerçi bioblas neticede sorgusuz sualsiz alınır ama :KK1:

canım bende krem gördüm yanında küçük bi şişede ama spreyi ne işe yarıyo yıkama sonrası kullanılanlardan mı
gerçi bioblas neticede sorgusuz sualsiz alınır ama :KK1:
evet canım gliss gibi onun kadar etkili değil ama idare eder

İi aksamlar kizlar.bende aldim sonunda basladim kullanmaya.suana kadar 2yikama oldu simdi basida sinemaki kurum var buda il kurum 21:12 de bidaha yikiycam sarmasikozluyle

İi aksamlar kizlar.bende aldim sonunda basladim kullanmaya.suana kadar 2yikama oldu simdi basida sinemaki kurum var buda il kurum 21:12 de bidaha yikiycam sarmasikozluyle

saçının zamanla gürleştiğini ve çoğaldığını hissedeceksin canım..:KK34:kolay gelsin hepimize

Bende watsonsdan aldim banada bakim maskesi hediye ettiler.kucuk biseyde degil ustelik.ordan alin kizlar.:KK31:

Eveeeet sonunda elimdeki şampuanı bitirip ( daha doğrusu babama satıp :KK1: ) bioblasa geçtim :21:

Bugün ilk yıkamamı yapıyorum :KK1:

İçine bepanthen ampul kırdım 1 tane sizlere de sorayım dedim. 400 ml ya bu şampuan 1 ampul iyi midir sizce? 2 fazla gelebilir diye düşündüm ama 1 de az gelebilir:44: Bilemedim size soruyorum :KK1:

İçine başka hiçbir şey eklemeyi düşünmüyorum sadece bepanthen olacak:nazar:

Son düzenleme:
Eveeeet sonunda elimdeki şampuanı bitirip ( daha doğrusu babama satıp :KK1: ) bioblasa geçtim :21:

Bugün ilk yıkamamı yapıyorum :KK1:

İçine bepanthen ampul kırdım 1 tane sizlere de sorayım dedim. 400 ml ya bu şampuan 1 ampul iyi midir sizce? 2 fazla gelebilir diye düşündüm ama 1 de az gelebilir:44: Bilemedim size soruyorum :KK1:

İçine başka hiçbir şey eklemeyi düşünmüyorum sadece bepanthen olacak:nazar:

Bende dün aldım içine bir evigen bir bemiks ampul kırdım badem yağı ekledim...sonuçlarını paylaşırım ... Bence iki ampul kırılabilir bu şampuanını içine , neden olmasın ki vitamin sonuçTa, ben çok geleceğini düşünmediğim için iki tane kırdım :)))

şuan kullandığınız şampuanlar bitince yenisine çamterebendi ekleyin kızlar bnde sizler gibiyim bi iki vitamin var şampuanımda..bitmesini bekliyorum sonra tek başına çamterebendi katıcam..gürleştiriyo saçlarıEn Büyük KK

Bende dün aldım içine bir evigen bir bemiks ampul kırdım badem yağı ekledim...sonuçlarını paylaşırım ... Bence iki ampul kırılabilir bu şampuanını içine , neden olmasın ki vitamin sonuçTa, ben çok geleceğini düşünmediğim için iki tane kırdım :)))

Ben 1 ampul bepanthen 1 ampul de B12 kırdım içine. Önceki şampuanım yemek gibi olmuştu iyice bal sarımsak yağ vitamin ne ararsan vardı :KK1: :KK53:
Bioblasa eklemedim bunlar dışında hiçbir şey :KK1:

Ben 1 ampul bepanthen 1 ampul de B12 kırdım içine. Önceki şampuanım yemek gibi olmuştu iyice bal sarımsak yağ vitamin ne ararsan vardı :KK1: :KK53:
Bioblasa eklemedim bunlar dışında hiçbir şey :KK1:

Evet bir çok şey katınca şampuanın rengi , yoğunluğu değişiyor , bi de böyle dene bakalım... :)))))

Saç yüzünden kafayı yiyecem paranoyak oldum resmen evde streçli bir kafa ile gezip duruyorum iki güne bir , allahım yarabbim yaaaa :)))))

Saç yüzünden kafayı yiyecem paranoyak oldum resmen evde streçli bir kafa ile gezip duruyorum iki güne bir , allahım yarabbim yaaaa :)))))

canım çok uğraşma ama çok stres yaparsın bu sefer daha zor olacak hem saç alıştığını ister hemde gör ama görme yani bööle bi tavırda ol bide tavsiyem genelde toplu tut saçlarını ki birden açınca uzun gözüküyo mutlu oluyo insan bööle şeylerle oyala kandır kendini kandırma tabiri pek olmadı ama anladın sen onu canım:KK34::1:

Kızlaar yaz başından beri feci şekilde dökülmem vardı. Bir sürü şampuan denedim, yapmadığım bakım kalmadı. En sonunda iki hafta önce bu şampuanı aldım. Şampuanla birlikte sinamekili küre başladım, bir de her gece yatmadan önce fısfıslı şişeyle gliserin sıkıyorum saçlarıma. Bu akşam saçlarımı tekrar yıkadım ki, yaz başından beri banyodan sonra taramaya korktuğum saçlarımı bu gece ilk kez taradım ve en fazla on tel falan döküldü saçlarım. Ve az da olsa uzama var. Gözle görülebiliyor. Çok mutluyum kızlar, kesinlikle stoklamayı düşünüyorum bu şampuanı. :KK52:

Kızlaar yaz başından beri feci şekilde dökülmem vardı. Bir sürü şampuan denedim, yapmadığım bakım kalmadı. En sonunda iki hafta önce bu şampuanı aldım. Şampuanla birlikte sinamekili küre başladım, bir de her gece yatmadan önce fısfıslı şişeyle gliserin sıkıyorum saçlarıma. Bu akşam saçlarımı tekrar yıkadım ki, yaz başından beri banyodan sonra taramaya korktuğum saçlarımı bu gece ilk kez taradım ve en fazla on tel falan döküldü saçlarım. Ve az da olsa uzama var. Gözle görülebiliyor. Çok mutluyum kızlar, kesinlikle stoklamayı düşünüyorum bu şampuanı. :KK52:

aynen canım :KK1: neyseki bi kişi daha katıldı aramıza bu şampuanın yaramadığını söleyen çok kişi vardı uzun zamandır sana yaramasına sevindim canım üstelik sinamekiyi ilk defa yapıyosn sanırım ki o ilk başlarda dökülme yapar 3 5tel sonra olmaz ona rağmen iyi sonuç almışsın hadi devam... :-)

Kızlaaar bu şampuan benim saçlarımı çok döktü:44:

Daha 2 kez kullandım acaba yeni başladığım için mi böyle oldu:18:

Avuç avuç gidiyo saçlarıııım:KK5::KK5::KK25:

Kızlaaar bu şampuan benim saçlarımı çok döktü:44:

Daha 2 kez kullandım acaba yeni başladığım için mi böyle oldu:18:

Avuç avuç gidiyo saçlarıııım:KK5::KK5::KK25:

olabilir canım bikaç sefer daha kullan durum aynıysa birakırsın bioblas dökmemesi lazım ya:26:
günde 100 tel normal unutma canım bide önceden çok dökülmen olmadıysa haklısın rahatsız olmakta..ha bu dönemlerdede dökülme çok oluyo onuda söliyim:KK34:

X