Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
cnm bugün benim de 9.günüm. Salı akşamından berş kanrım agrıyor ve şişti karnım. Çatlatma iğnesi HCG içeriyor ve vücuttan atılması 10 günü alıyor. Bence testi Salı gibi tekrar yap cnm. Progestan verdi mi doktrun sana da?

canım eğer bana diyorsan progestan vermedi dr.daha doğrusu hiç bir ilaç vermedi.bol bol su iç dedi.3 yumurtam vardı.zaten ben tedaviye başladığımdan beri 5 kilo aldım.1 sene oldu.hayırlısı diyelim.sende başka belirti varmı?

bu arada çatlatma iğnesinin 10.günü yaptım zaten.amannn neyse hayırlısı diyelim biliyorum çok aceleci davranıyorum.canım inşallah tutar aşılaman

çok saol cnm umarım senin de tutar.Benim aşılamadan 4 ün sonra karın agrılarım başadı ve karnım şişti, gaz gibi anlayamıyorum.

güzelim merhaba,evde test yaptınmı bence bugün al yap.bak eğer ikinci çizgi silik çıkarsa hamilesindir.ama senin belirtilerin hamile olduğunu gösteriyor ama test yapmadan emin olamazsın.seni çok iyi anlıyorum.15 gün geçmek bilmiyor.stres oluyosun bende öyleydim.adetimi 1gün geçe kan testi yaptırdım pzitif çıktı.inşallah bebiş vardır canım.

yok canım yok nerde. kan testi yaptırdım negatif maalesef

ümitsiz canım üzülme,haa ne kadar üzülme desemde üzülüyosun biliyorum ama,soğukkanlı olmalısın,güçlü olmalısın.kendini bırakırsan olmaz.benim bebek konusunda bi problemim yoktu,çok çabuk hamile kalabiliyorum fakat başka problemler çıkıyo,ben neler neler yaşadım.hala dimdik duruyorum.hamileyim ama sevinemiyorum,kalp atışını duyamazsam diye çok korkuyorum.belki bu sefer beni çok daha fazla etkiliycek ama umudumuzu yitirmemeliyiz.başkalarına kendini güçlü göstermelisin.dünyanın sonu deil be güzelim.zamanı var demek ki bidaha ki sefere hamile kalırsın.dua et,isyan etme sakın canım.allah herkesin hakkında hayırlısı neyse onu versin canım.sıkma canını.

sana da bol sanş canım. inşallah hepimiz başaracağız allahın izniyle

henüz olmadım canım bugün 11. gün hiçbi belirti yok maalesef bu seferde olmadı galiba artık tüp bebekte denicem galiba şansımı salı günü test yapıcam yazarım sonucu canım sende çok takma kafana olurmu sonuçta daha yolun başındayız gerçi bende ilk aşılamamda hep olucak diye çok ümit bağlamıştım sonra tutmayınca çok yıprandım dünyam kararmıştı resmen ama napalım beklemekten va dua etmekten başka çaremiz yok
umarım çok yıpranmadan bütün dileyenlerin kucağında sağlıklı bebişler dolsun aminn...:1hug:

inşallah canım amin. daha iyi olmaya çalışıyorum.

canım cok üzüldüm ama canını sıkma daha sansın var sansı olmayanlar ne yapsın kendine dikkat et güclü olman lazım moralini yüksek tut

daha iyi olmaya çalışıyorum. 2. aşılama da daha az düşünmeye çalışacağım yıkılmamak için. saol canım

kızlar merhaba benimde bugün 9.günüm.geçen hafta başınadn beri kabızlık çekiyorum.aşılamamın 6.günü 2 damla kanamam oldu.dün dayanamadım idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı ama ailaçların etkisi olabilirmiş.pazartesinden beri karnım ve belim çok ağrıyo.dün akşamdan beride göğüslerim ağrıyo şişmeye başladı.sanırım adet olacağım.moralim çok bozuldu.napacam ben böyle üfffffffffffff

dayanamaktan ve sabretmekten başka şansımız yok canım. umarım hepimiz başaracağız bir gün

canım dayancaz mecbur bende bu ay ilk yaptırdımhayırlısı bakalımbende gerilmeye başladım
benim de bugün haftam doldu kaldı yaklaşık bir hafta daha.bugünler geçmek bilmiyor.göğüslerim çok acıyor ve büyüdü.bugün de hafiften karnım şişti.bir yerden duymuştum;aşılamanın 10,11,günleri tehlikeli günlermiş.embriyonun döllenmeden sonra yatağına yerleştiği günlermiş.yerleşirken kanama yaparmış bazen de düşükle sonuçlanırmış.aman bugünlere dikkat .

bende aşılama yaptım ama olmadı ağustosta terar yapıcaz bu sefer tutacağına inan mak istiyorum çünkü negatif sonuçlardan dr gimekten ilaç kullanmaktan böö dicem artık cok sıkıldım arkd benim gb pko hastalıgı olupta sorunlarını paylaşmak ve başından bgeçen olyları paylaşmak isterim canlar

iyi akşamlar kızlar bugün aşılamamın 13. günü ve ne karın nede kasık ağrısı var ilk aşılamamda ise 5. günden sonra karın ağrılarından öüyodum ama hızlı gebelik testlerinden yaptım iki kere sonuç negatif bilmiyorum inşallah test yanlıştır yarın son gün doktor çarşamba test yaptır diyo ama ben perşembe yaptırıcam bir negatif görmeye daha kalbim dayanmıycak çünkü

meraba arkadaşlar, ben de yeni aktıldım bu gruba.pcos nedeniyle yazdan beri önce hapla sonra iğneyle tedavi görüyorum.6 gün önce aşılama oldum. karnım benimde çok gergin ve bugün göğüslerimde de hassaslık başladı, bilmiyorum heralde yan etkiler diye düşünüyorum, 9 gün sonra test yaptırcam, hayırlısı, Allah hepimize hayırlı olanı nasip etsin inşallah, çünkü bizler hakkımızda neyin hayırlı olduğunu bilemeyiz....

Arkadaşlar merhaba bende izmirdeyim yaklaşık aydır tedavi görüyorum 3 ay klomenle yumurta takibi ve 6 gün önce aşılama yaptırdım izmirde.:CüvCüv:Folik asit içiyorum.Crione vajinal jel kullanıyorum.Test günümü sabısızlıkla bekliyorum.Bende ilaçlardan mı bilmem gögüslerde hassasiet var yeşil damarlar çıktı.Bide karnımda şişlik var..Acaba hamilemiyimmm:asigim::asigim:

slm bihterim benimde aşılamada 7.günüm aynı belirtiler bendede var canım ilaçlardan kaynaklanıyo.izmirde nerde yaptırdın canım aşılamanı bende izmirde yaptırdım...

Bircancım merhaba izmirde symnra artta yaptırdım.sen nerede yaptırdın?Ben idrara sıkışık olarak aşılama oldum.zor geçti o nedenle sonrasında 2 saat dinlendim eve geldim.Ertesi gün cumartesi ve pazar hem dinlendim hem gezdim.Ama pek umudum ok canım.Ne bileyim içime dogan birşey yok.Şuandada işteyim.:emir_bebek:

Benim sadece aşılama günü kasık ağrım oldu.Aşılamadan önce doktoruma sordum.Yumurtan çatladı yakalayalım onu dedi.Bir daha ne kasıkta ne belde hiç ağrım olmadı.Sadece gögüslerde hassasiyet ve şiş bir karın.Bö:a015:böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı

X