Göz Makyajı Uzun ve gür Kirpik için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
takma kirpik yüzünden kendi kirpiklerim koptu..bu durumla karşılaşan var mı..tekrar çıktı mı..ya da özel birşey uyguladınız mı çıkması için :KK43:

canım merak etm tekrar çıkıoama zaman alıo takma krpk taktrma derm ben hiç yoluk gibi klıosun sora zten öle olmasndi krpklernden nefret ediOSUN :)

takma kirpik yüzünden kendi kirpiklerim koptu..bu durumla karşılaşan var mı..tekrar çıktı mı..ya da özel birşey uyguladınız mı çıkması için :KK43:

bnmde kirpiklerimi kirpik makası koparmıştı bir iki tel boşluğu vardı badem yağını bitmiş rimel fırçasıyla sürdüm 2 ay filan ve çıktılar sende dene

bnmde kirpiklerimi kirpik makası koparmıştı bir iki tel boşluğu vardı badem yağını bitmiş rimel fırçasıyla sürdüm 2 ay filan ve çıktılar sende dene

ipek kirpik yaptırmıştım..rahatsız etti.çıkartmak istedim..çıkartırken kendi kirpiklerimde eksildi.o kadar güçlü bi yapıştırıcıymışki hala kalıntıları duruyoo:KK43:( şimdi o eksilenleri geri getirmek derdim..eski haline dönsün yeter :KK43:(

yaza ALLAH nasip ederse düğünüm var.yaza kadar eski hallerine gelirler mi acaba :KK43:( psikolojimi baya bozdu..kesinlikle öğrendim ki en doğalı en güzeli :KK43:(

Her bayan uzun ve gür kirpiklere sahip olmak ister bu o kadar da zor değil. Soğuk çayı pamukla kirpiklerinize kompres yaparsanız kirpikleri besler ve uzatır. Ayrıca çay gözlere de faydalıdır, kızarıklıkları giderir.

demli mi olcak, acik mi, sekerli mi ? sekersiz mi? sekerliyse kac sekerli? hic detay vermemissiniz ki ..:KK53:

bende hazırlıyorum boş rimel kutusuna bi kararla yapacam diyorum en fazla 1 hafta sonra sıkılıp yapmıyorum aslında çok ihtiyacım var kısa benimkiler

başlığa istinaden söyleyebileceğim tek şey; hint ve badem yağı karışımı. sonuç, kısa ve gri kirpiklerimin siyah ve uzamış olarak geri dönüşü!

blue ocean kaş kirpik bakım yağını aldım bugün üçüncü kullanışım. bu bakım yağından burada haberim oldu. sonra aramaya koyuldum. bir kozmetikçide bir güzellik uzmanı hanımın kirpikleri çok güzeldi ve tatlı badem yağı kullandığını söyledi bana da tavsiye etti ama ben kafaya blue ocean bakım yağını taktığım için badem yağını denemedim.
bakalım bakım yağı uzatacak mı umarım fayda eder.

boş bir rimel kutusuna bende badem yağı ve zeytin yağı koyup gece yatarken kullanmaya basladım inş.. işe yarar :KK17:

ipek kirpik yaptırmıştım..rahatsız etti.çıkartmak istedim..çıkartırken kendi kirpiklerimde eksildi.o kadar güçlü bi yapıştırıcıymışki hala kalıntıları duruyoo:KK43:( şimdi o eksilenleri geri getirmek derdim..eski haline dönsün yeter :KK43:(

bende 2 gün önce aynı şeyi yaşadım ipek kirpik yaptırmış 3 hafta kullandım sonra bozuldu kötü göründü çıkartmak istedim bütün kirpiklerim koptu sadece çok kısa açık renkli incecik olan 10 tel falan kaldı berbat durumdayım çıkmaz diye de çok korkuyorum yeniden çıkar mı sizce ? ne önerirsiniz çıkarsa ne kadar zamanda çıkar ki?:KK43:

keşke yardımcı olabilsem..sadece zamana bıraktım :KK43:(sanki küçük küçük geliyolar gibi..ama o kadar pişmanım ki..belki burdan takip eden birisine uyarı anlamında yazıyorum.kesinlikle ipek kirpik yaptırmayın..sonuç sadece pişmanlık...

X