İzmirdeki düğün mekanları ve fiyatları hakkında bilgisi olanlar paylaşsın lütfen.

Ben de bikaç hafta önce bikac yere gittim nişanlımla.Biz Buca'da oturdugumuzdan buraya yakın yerler baktık.Kaynaklar ve Gölet tarafında kır düğünü için güzel yerler var. İsterseniz bi de oraya bakın.Bi de Teleferik'in altındaki Atatepeye gittik.Orası da fena degıl ama kır düğünü de degıl.Gecenyıl orda bi düğüne gitmiştik eglenceli olmustu baya.Müziği güzeldi.hihoyyyt Bide Sahilevleri ve İnciraltında kır düğünü için yerler var ama fiyatları daha pahallı olabilir..Bi bak sende begendigin yerleri bize de söyle:jeyyar:

tek tavsiyem '' Erol'un Yeri'' hem açık alan hemde resturant hangisini isterseniz şahane bir yer

arkadaşım ben de bucada oturuyorum, buca çıkışında, yeni bi yer var, biz de çok araştırdık sizin gibi, burda sadece geçen yıl düğün yapılmaya başlanmış, mekan çok çok güzel, kır düğünü, gelin ve damat fayton ile dolaştırılıyo, öyle geliyorlar, ben yemekli düğün istemiyordum, hiç eğlenceli olmadığı görüşündeyim, yemeksiz 400 kişi gelin ve damat masası muhteşem, benim çok çok hoşuma gitti 4.000 tl ye anlaştık
adı cennet vadisi, istersen sitesinden bakabilirsin
bu arada saklıbahçede mükemmel ama çok çok pahalı yemeksiz fiyatı 7500 den başlıyorlar benneyaptımki

Canım biz geçtiğimiz Mayıs ayında Buca-Gölet'te yapmıştık düğünümüzü.Gölet Bar kısmında gayet güzeldi...Orayı düşünebilirsin.

arkadaşlar alua restorantta düğün yapan veya düğüne giden oldumu?? Orasıda güzel biryee benziyor da!

arkadaşlar alua restorantta düğün yapan veya düğüne giden oldumu?? Orasıda güzel biryee benziyor da!

canım ben geçen yıl gittim.kuzenimin sünneti orda oldu.havuzbaşı servis hizmet orkestra mekan tamamen çok hoştu
tavsiye ederim yetkilisi esin hanımdı sanırım görüşmeni öneririm

canım ben geçen yıl gittim.kuzenimin sünneti orda oldu.havuzbaşı servis hizmet orkestra mekan tamamen çok hoştu
tavsiye ederim yetkilisi esin hanımdı sanırım görüşmeni öneririm

yaaa süper sevindim görüşeyim olmazsa..
Sen bucadaki yere mi bakacaksın??

ben çok kararsızım narlıdere polisevi ,cennet vadisi(buca), aşk olsun(buca) arasında kararsızım.

Narlıdere polis evi benimde hoşuma gitmişti. Bir arkadaşın düğünü orda oldu ben gidemedim ama giden arkadaşlar çok rüzgarlıydı herkese şal verdiler saçımızı başımızı tutmaktan rahat edemedik dediler yani düğünde haziranının sonuna doğruydu, bahar filan da değildi yani..
Sanırım Buca'da oturuyorsun. Atlı Spor klübü varya orasını çok tavsiye ettiler bana.Ama ben Göztepede oturuduğum için tercih etmedim. Oraya da bi bak istersen.
Diğer yerleri bilemiyorum.
Sen nie aula yu tercih etmiyorsun peki?

Narlıdere polis evi benimde hoşuma gitmişti. Bir arkadaşın düğünü orda oldu ben gidemedim ama giden arkadaşlar çok rüzgarlıydı herkese şal verdiler saçımızı başımızı tutmaktan rahat edemedik dediler yani düğünde haziranının sonuna doğruydu, bahar filan da değildi yani..
Sanırım Buca'da oturuyorsun. Atlı Spor klübü varya orasını çok tavsiye ettiler bana.Ama ben Göztepede oturuduğum için tercih etmedim. Oraya da bi bak istersen.
Diğer yerleri bilemiyorum.
Sen nie aula yu tercih etmiyorsun peki?

ben hatayda oturuyorum.heryere yakın yani.yemekli düşünmüyorum düğün tarzı düşünüyorum o yüzden aula bana uymuyo.

ben hatayda oturuyorum.heryere yakın yani.yemekli düşünmüyorum düğün tarzı düşünüyorum o yüzden aula bana uymuyo.

yani yakın oturuyoruz ama ben Buca'yı hiç düşünmedim.
Açık olmasa da olur diyorsan Polis evi varya Konaktaki orası da olabilir.
Yeni düzenleme yapmışlar gidenler çok güzel dediler hep bu sene.
Ama Bucadaki yerlerde güzeldir.Ben sadece uzak die düşünmedim.
Nişanlımda Bostanlı'da oturuyor çünkü.

yemekli düşünüyorsanız benim kuzenim cuba garden'da evlendi. cok cok guzeldi her sey , müzik , dekorasyon , yemekler, pasta kesilirken tum davetlilere beyaz balonlar dagıttılar aynı anda tum balonları ucurduk filan gercekten cok guzel gecti. her sey dahil kisi bası 35 liraya yapmıslar tum bunları.

yemekli düşünüyorsanız benim kuzenim cuba garden'da evlendi. cok cok guzeldi her sey , müzik , dekorasyon , yemekler, pasta kesilirken tum davetlilere beyaz balonlar dagıttılar aynı anda tum balonları ucurduk filan gercekten cok guzel gecti. her sey dahil kisi bası 35 liraya yapmıslar tum bunları.

Cuba garden inciraltındamı canım?:hulya:

X