Sauna eşofmanı çok acil..

mrb.arkadaşlar bende dün akşam ilk kez kullandm acayip terledim ve merak ettim gidenin ne olduğunu şunları öğrendm sizlerle de paylaşmak isterim

Sauna Eşofman'ın Artıları:
-vücudu terletir ve böylece %10'da olmuş olsa vücuttan toksinlerin atılmasında rol alır.
-vücut metabolizmasını azda olsa hızlandırır.
-vücudu sürekli sıcak tutarak, herhangi bir sakatlanma riskini ortadan kaldırır ve vücudun hızlılık refleks kabiliyetini artırır.

Sauna Eşofman'ın Eksileri:
-Sauna eşofman'ı direk yağ yakmaz. Vücuttan su atarak geçici bir kilo düşüşü gerçekleştirir.
-Vücutta fazla terleme olduğundan dolayı ter yoluyla bazı B ve c vitamin gibi önemli vitamin ve mineral kaybı yaşanır(arkasından hemen koca bir porsiyon karışık salata tüketmek iyidir).
-Vücutta ısıyı artırarak metabolizma ve genel egzersizlerde kalori yakımı konusunda %10 daha hızlı çalışmasına ve bu sebeplede yağ yakımında etkili olduğu görülür. Fakat bilimsel verilere göre Sauna eşofman giyen ve giymeyen iki kadın'ın yağ yakımı eşit miktarda hesaplanmıştır. Buna rağmen Sauna eşofmanı giyen bayan'ın giymeyen kişiye oranla 2kilogram daha fazla kilo verdiği görülmüş. Bunun sebebi ise vücuttan suyun atılmasıdır-DıKKAT: özellikle bayanların vücutlarından suyun atılması iyi bir yöntem değildir. Çünkü vücutta suyun bulunması sağlıklı yaşam ve canlılık için önemlidir. Burada su atımı konusunda iyi hesaplar yapılmalıdır.
-Almanya ALP dağlarında 10!ar gruplu erkek ve kadınların sauna eşofmanla idman yaptığı zaman gereğinden fazla terlemeleri üzerinde vücutta halsizlik, güç kaybı ve beyine yeterli oksijen gitmemesi gibi önemli olumsuzluklar yaşandığı tespit edilmiştir.

arkadaşlar orjinalini nasıl bulacam bildiğiniz bi site varsa özel msj atarmısınız :eek:

ben yıllardır kullanırım sauna eşofman şimdi yeni aldım gene siteden aldım ama bu seferki iyi çıkmadı 39 tl ye aldım ben ama anladımki orjinal almak lazım mesela voıtınkiler süper keşke voıt alsaydım . ravel diye bi marka aldım sanırım çin malı sporda giyiyorum ama iğrenç bir koku salgılamaya başlıyo böyle lastik gibi bir koku sağlığım tehlikeye girmese bari siteye yazdım şikayette buulundum geri verip kaliteli bitane alıcam çünkü çok terlemiyorum. ama eşofman giyince süper terliyorum. zayıflamama çok etki ediyor spora çıkmadan tartılıyorum birde bitince tartılıyorum o terle 1-1.5 kilom gidiyo tabi yiyip içince 700-800 gramı geliyo ama yavaş yavaş artık

canım nereden aldığını bana özelden atarmısın bende düşünüyorum fakat senin aldığın yerden almıyayım diye

ben yıllardır kullanırım sauna eşofman şimdi yeni aldım gene siteden aldım ama bu seferki iyi çıkmadı 39 tl ye aldım ben ama anladımki orjinal almak lazım mesela voıtınkiler süper keşke voıt alsaydım . ravel diye bi marka aldım sanırım çin malı sporda giyiyorum ama iğrenç bir koku salgılamaya başlıyo böyle lastik gibi bir koku sağlığım tehlikeye girmese bari siteye yazdım şikayette buulundum geri verip kaliteli bitane alıcam çünkü çok terlemiyorum. ama eşofman giyince süper terliyorum. zayıflamama çok etki ediyor spora çıkmadan tartılıyorum birde bitince tartılıyorum o terle 1-1.5 kilom gidiyo tabi yiyip içince 700-800 gramı geliyo ama yavaş yavaş artık

selam arkadasım, bırkac gundur bende sauna esofmanlara takmıs vazıyetteyım arkadasımla beraber. ıkımızde alacagız. fakat markası konusunda senın gıbı kararsız kaldık. cogu yorumlarda hemen yırtıldıgında bahsedılıyor. ne yapsak karar veremedık.. bız sweat dıye bırmarka uzerınde yogunlastık ama bılemıyorum. ravel ı de gordum ben. voıt lare cok pahalı 70-80 tl cıvarı yaa. bır bılgılendırırsen sevınırım. yada baska nmarka onerebılecek arkadasım varsa yorum beklıyorum. bu arada canım senın ozel mesaj sıstemın kapalı sanırım mesaj gonderemedım sana..

ben sauna eşofman aldım yeni oldu alalı.. çok süper bişey.. çok terletiyo.. süper bişey.. vücudundaki her milimetre kareden ter atıyosun.. bayıldım iyi ki almışım.. ama kışın kullanmadım hiç.. çünkü evim sobalı.. üşüyorum yürüyemiyorum.. odam çatı katı çünkü.. bu akşam yine başlayacağım kullanmaya..

terlemeye başladığım andan itibaren 1 saat yürüyorum.. genelde 20. dakikada başlıyorum terlemeye

Merhaba ,
ben de terleme eşofmanı almayı düşünüyorum ama yırtılıyor diyorlar voit olsa bile yırtılıyormuş .
hangisini alsak acaba candy_candy cim sen hangisinden almıştın yırtılma oldu mu?

Ben almaktan vazgectım arkadaslar, bıraz dıkkat ederek kılo verdım. Zaten cok ıhtıyacım yoktu. Neyse bahsettıgım arkadasım aldı. Ortalama hergun gıydı. Daha evden cıkmadan terlemeye basladıgını soyluyordu. Yuruyus yaptı, bıraz bısıklet bındı. Esofmanı gıydıkten sonra banka oturdugu zaman ıslanıyordu. Ensesınden damlıyordu. Cok memnun kaldı.91 kılo dan 82 ye dustu. Markası da sweat cok memnun..tavsıye ederım..

ben de sauna eşofmanı kullanıyorum 1 haftadır ve normalde sadece diyetle kilo vermemişken, spor artı sauna eşofmanı ile çok güzel kilo verdim, ayrıca vücutta sudan gittiğine de inanmıyorum çünkü diyetisyene gidiyorum ve o tüm değerlerime bakıyo, 1 haftada 1,6 yağdan gitmiş ayrıca pilates yaptığımdan sanırım kas kütlen de artmış sonuç çok güzel dedi. marka olarak ravel aldım, bilsem pahalısına da kıyardım, önüme o çıkmıştı, ama memnunum, hava alan yerlerine de lastik toka bağladım, süper oldu:KK66:

evet bende kullanıyorum sauna eşofman. yediklerime dikkat ettim ve sadece gunde yarım saat spor yapabilmiştim.ama yinede 10 günde 3 kg verdim. inş. devamı gelir :KK70:

selam arkadasım, bırkac gundur bende sauna esofmanlara takmıs vazıyetteyım arkadasımla beraber. ıkımızde alacagız. fakat markası konusunda senın gıbı kararsız kaldık. cogu yorumlarda hemen yırtıldıgında bahsedılıyor. ne yapsak karar veremedık.. bız sweat dıye bırmarka uzerınde yogunlastık ama bılemıyorum. ravel ı de gordum ben. voıt lare cok pahalı 70-80 tl cıvarı yaa. bır bılgılendırırsen sevınırım. yada baska nmarka onerebılecek arkadasım varsa yorum beklıyorum. bu arada canım senın ozel mesaj sıstemın kapalı sanırım mesaj gonderemedım sana..

Merhaba arkadaşlar internetten 3 sene önce real marketten aldım gri renkli bir eşofman 4-5 kere giydikten sonra üzerimde yırtıldı.Komşumun yönlendirmesiyle tanesi 50 tl den Sauna Eşofman, 0 212 644 45 45 - EŞOFMAN MAĞAZASI dan komşumla gymmax marka saunaesofmanı aldık.Gayet güzel özellikle komşumun koşu bandı var.Koşu bandında çok etkili kollarınızdan ayaklarınızdan resmen su akıyor.Bence gayet iyi bir marka biz memnunuz.

bende kullanıyorum yalnız egzersiz yapın yoksa sudan kaybedersiniz arkadaşlar. Kolay gelsin hepinize.

arkadaşlar sauna eşofman almak istiyorum.aranızda kullananlar varmı yardımcı olurmusunuz?
Birde sahteleri varmış galiba kullanıp memnun olan arkadaşlar nereden aldıgınızı da belirtebilir misiniz lütfena.s.

sauna eşofman diye facebook ta bir hesap var. Geniş bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Değişik markaların video gösterileri var. Türkiye dışındanda var

Selam arkadaşlar. Facebook ta bir hesap buldum. "sauna eşofman" görmeden , izlemeden sauna eşofman almayın. Değişik marka ve firmaların video tanıtımları var. Dünyanın her yerinden. Almak isterseniz size oldukça yardımcı olmuş olur

X