"YUMURTA" çatlama kanaması hakkında bilgisi olanlar varmı ??

I

ikra_

Ziyaretçi
arkadaşlar iyi geceler ... yardımcı olursanız sevinirim ... benim geçen hafta 3 gün süren k.rengi ama damla damla kanamam olsu ve 3 gün sürdü ... doktora gittim çatlama kanaması dedi bende o 3 gün acaba reglmi oldum yada kötü bişeymi diye ilişkiye girmedim ... şimdi bu çatlama kanaması esnasındamı hamile kalabilirim yoksa acaba o bittikten sonrada şansım varmıdır ? yardımcı olursanız sevinirimmmm :):):) kafamçokkarıştı

canım benim bildiğim yumurtalıkların çatlama esnasında yumurta akı kıvamında bi sıvı geliyor. Ama senin kanaman kahverengi ve damla halinde geldiyse belki hamişsindir ve üstüne görmüş olabilirsin ama yinede seni umutlandırmıyım. Çatlamadan 24 saat içinde ilişkiye girmen gerek sonra yumurtalar çürümeye baslıyor.

güzel haberlerini bekliyoruz...:nazar:

Son düzenleme:
cnm insallahhhh doktorum bazi kadinlarda catlama esnasinda kanama olur dedi benimkide oyleymis ... O 3gun iliskiye girmedim korkudan ama umarim hamileyimdir ... Ve isteyen herkezede allah bebek verir

canım ben 8 aydır aynı çekiyordum benim yumurta gelişmeye başladıı an lekelenmeler başlıyo du o 1 hafta çekerdim
hep kanamam olunca ilişkiye girmedim hiçbir oktorda bişey demedi sonra birine gittim yumurta çatladığı gün kanaman oluyo sen kan var diye çalışmıyosun eeee yumurta çatlayınca döllenicek neyle döllenecek dedi düşününcede mantıklı geldi sen o zaman adet olmuyorsun ilişki haram değil gerçekten o günlerde yaptım 2 ay sonra filan hamile kaldım. inşallah vardır umutlandır mak istemem ama çatlama günü ilişki olmuyorsa bebek olamaz zaten bide ateş ölçmüşytüm ben ordan daha iyi anlaşılıyor çatladığı tavsiye ederim

benimde 3 ay önce adetim bittikten sonra yumurtlam günümde kanamam oldu dra gittim bana yumurlama çatlaması esnasında kanama olabileceğini söyledi yani bu beraberliğe engel bir durum değil

X