Cilt Bakımı Ürünleri Termal Su

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

melekberke

Serseri aşığım.....
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
1.303
9
Merhaba bayanlar, sormak istediğim aranızda cildi için termal su kullananınız var mı?
Geçen gün arkadaşım bahsetti eczaneden Avene'nin termal suyunu aldım dedi. Sprey şeklinde. Makyajdan önce cildine püskürtüyormuş. CADIARZU Nemlendirici ve yatıştırıcı özelliği varmış. Biz KK'nın meraklı ve bakımlı bayanları olaraktan kullananları ve sonuçlarını merak ettim.​

ben avonun spa serisindeki termal suyu kullanıyorum.gün içinde sıkıyorum bazen, ferahlatıyor hafif bir kokusu var hemde nemlendiriyor.

Bende kullandım termal su, markasına bakmam lazım hatırlamıyorum fisfisfis ama eczaneden almıştım.. Baktım "la roch posay" kullanmışım.. Makyajdan önce yada sonra kullanamk farketmiyor aslında, ferahlatır, sakinleştirir, yatıştırır cildini.. Ayrıca makyaj sabitleyici özelliği vardır, üzerine biraz sıkarsan daha kalıcı olur makyajın.. Bende yorgun olduğumda gece yatmadan ve yazın tüm gün kullanırım.. Ekstra, mecbur olamyan ama hoş bir bakımdır ama memnun kalırsın..

bende iki şişe la roche posayın termal suyunu bitirdim özellikle yazın vazgeçmeyeceğim bir ürün sabah uynadığınızda cildi serinletmek için ve güneşlenirken cildi nemli tutmak için yani yazın her daim kullanılacak bir ürün kesinlikle tavsiye ederim kışında peeling yaptıktan sonra sıkıyorum cildimi parlatıyor..

Bende la roche vıchy vede avene kullandım termal su la roche en iyisi halen kullanıorum. Cilde ekstra bakım saglıyo. Bazen sabahları sı8kıyorum bazende gece yatmadan cildin lipitini koruyor memnunum

X