Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

işte benimde isteyipde haftalardır bulamadığım saç rengi özlemin saç renginin hafif daha bakır yansımalı hali.içine azcık bakır katsam olabilir die düşündüm de boyayı da bozarmıyım iice mahvedermiyim bilmiyorum. Benim saç rengim şimdi kumral ama karamele yakın bişey yani balköpüğü boyamıştım en son ama balköpüğü kadar açık değil. Acaba ben nası bi sonuç elde ederim mat bi ton istemiyorum ya böyle ışıl ışıl parlasın istiyorum . özlemcim nası parlak bi renk mi. bazen resimler ışıktan yanıltabilio bakırlık var dimi

Slm Kızlar ;

ışte benim Palette altın karamelim.

Daha once saclarım platin sarıydı. 1,5 yıl once kuaforde ivola ile karamel yaptılar. Ama ben hic begenmemistim. Boya akınca palette Kahve köpüğü ile boyadık. Arada Vital kahve köpüğüde kullandım. Sonuc hep guzeldi. Fakat Palette ve Vitalin artık kahve köpüğü hafif kızılımsılık vermiyor. Kumral gibi hatta mat olmaya baslayınca renk degistirmeye karar verdim.

Palette Naturel serisinden açık karamel ile boyadım. Tekrar kahve köpüğü boyadım yine kumralımsı olunca seride daha canlı renk oldugunu dusundugum Altın karameli sectim.

Saclarımı boyatıgım gunku fotom ekte. oradan bakabilirsiniz.

Palette Kahve köpüğü
Palette Altın Karamel
Palette Naturel acık karamel bu 3 renkte birbirine cok yakın tonlar.

eski ambalajlı kahve köpüğü ve yani ambalajlı kahve köpüğü arasında fark var. Eskisi daha kızılımsı akuji, yenisi ise kumral gibi.

Eklentiler

• $x.jpg
    $x.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 141
Son düzenleme:
boyayan arkadaşlar bişi sorcam bu renkte bakırlık varmı yani ben böle bakır ışıltılı bi renk diye aldım ama umarım öyledir ya

çünki resimlerden fazla anlaşılmıo bu arada benim saçımda balköpüğü vardı en son ama aktı baya uçlar daha açık diplerimden gelince nası olck ton farkı olurmuki ya dipler açık uçlar koyu olursa alsanaalsanasmileÇok üzgünüm çoook

svgbetus cnm boyayınca haber verır mısın benımde sacım senınkı gıbı cunku ama resımlerden anladıgım kadarıyla bakırlık var ben gzuel bı bakır ıstıyorum.altın karamel mı yapsam fındık kabugu mu karar veremedım :S

özlemcim cok beğendim sac rengini yaaa
bnde yapmak istiyorum ama acılmazsa die korkuyorum gerci cok koyu değil saclarım ama :S

sangs ben hala boyayamadım boya bana bakıyo ben boyaya ama dibimden bikça cm saçım çıktı korkuyorum diplerim turuncu olur mu diye dibi gelipde boyayanlar nası boyadılar ne kadar beklettiler nerden başladılar boyamaya bi yardımcı olana dua etcem vllaa :)))))))

bugün boyadım ama çok da beklediğim gibi olmadı boya çok güzel ona lafım yok ama saçım çok koyu olmamasına reğmen beklediğim kadar açık bi ton olmadı bakırlık var bu arada kesinlikle en azından onun olması ii oldu 2 hftaya kadar bidaha boyıcam bakalım belki ozaman daha ii olur.

kızlar bende dün boyadım altın karamele azcık koyu oldu ama güneşte daha belirgin oluyo sevdim.. bi hafta sonra felan tekrar boyayacam ozaman tam olur heralde..

ya kızlar bişey sorcam altın karamelde mi açık karamelde mi bakırlık daha fazla. ya şu renk biraz daha bakır olsa tam istediğim renk olcakmış ama tavsiye ederim yine de hoş bi renk açıkçası çok yapay da durmuyo. Aslında altın karamele biraz da bakır karıştırsam olur mu ki

palette açık karamel nasıl acaba kızıllık var mı onda ? şimdi ben kumtaşı kızılını bulamadığım için ona mı boyasam acaba kızlar ? benzer bir renk çıkar mı ?

kızlar bende uzun birsüredir altın karamel kullandım ama sanırım artık piyasada yok yada bulmak zor hiçbir yerde yok çünkü=(

ben de dün boyadım saçlarımı palette deluxe altın karamel,kutusu farklı..ama aynı özlemin saç rengi gib oldki daha öncede altında bakırımsı bir renk vardı..ama içime sinmedei gibi. daha farklı,kızıllık olmayan bir renk umuyordum..haa bu kendi saçı koyu olanlarda biraz turunculuk oluyor sanırım..:eek:lmaz:

Saçımda şu an kızıl var ama loreal casting şarap kızılı. Yani bilenler vardır mutlaka, keskin bir kızıl olmuyor bu :KK66:
Ve uzun süredir yani yaklaşık 3 aydır boyamıyorum. Rengini değiştireceğim ve mümkün olduğunca akması için bekledim. Dipler falan baya çıktı ve diplerim de koyu kumral. Sizce ilk boyamamda tutturabilir miyim? İlk defa kullanacağım bu markayı,emin olamıyorum..

X