Göz Makyajı Kzlar kas ve kirpik bakm yag aldm!bi bakarmsnz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

simorgh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
809
16
slm kızlar bugünlerde sol alt kiprigim azcık döküldü mafoldumben aktara gittim BLUE

OCEAN diye bir ürün gelmiş..kararsız kalmıstım almak için ama satıcı kız yüzüme

dikkatli dikkatli bakarak demezmi bak kirpiğin dökülmüş hala düşünüyorsun almak

için dedi bende 15 tl verip aldım..aranızda bu veya benzeri bi ürün kullanan varmı??:a015:

selam canım bende aktara gittim sarımsak yağı alacaktım okadarda kararlıydım ama bana başka şey önerdi bosphorus kaş ve kirpik bakım yağını bunun daha faydasnı görürsün dedi bayada satmış memnun kalanlar çokmuş internettende araştırdım boş olan yerleri dolduruyormuş gürleştiriyormuş kirpikleride uzatıyomuş bi kadın kullanmış gözlerime değiyo diyo kirpiklerim yani düşünsene o kadar...bende aldım 10 ytlye 3 gündür kullanıyorum bakalım ne olacak inş iişe yarar

selam canım bende aktara gittim sarımsak yağı alacaktım okadarda kararlıydım ama bana başka şey önerdi bosphorus kaş ve kirpik bakım yağını bunun daha faydasnı görürsün dedi bayada satmış memnun kalanlar çokmuş internettende araştırdım boş olan yerleri dolduruyormuş gürleştiriyormuş kirpikleride uzatıyomuş bi kadın kullanmış gözlerime değiyo diyo kirpiklerim yani düşünsene o kadar...bende aldım 10 ytlye 3 gündür kullanıyorum bakalım ne olacak inş iişe yarar

cnm sonuc nedir bende kaş ve kiprklerimi uzatmak istiyorum olumlu yada olumsuz cvplarını burda paylaşırsan seviniirm şimdiden tşk

çok güzel yağ her türlü yağ var içinde yani birer tane yok sarımsak yağı badem yağı hint yağı hepsini tek tek kullanan kadar bunda hepsi mevcut canım ben 1 hafta oldu kullanıyorum kirpiklerim zaten uzun benim ama genede kullanıyorum kirpiklerimde bi değişiklik göremedim uzun zaten benim kirpiklerim ondan galiba farkedemedim ama kaşlarım için çok iyi geldi çıkmaya başladı kaşlarım bide ben sabah ve akşam yatmadan önce sarımsagı ortadan ayırıp kaşlarıma iyice sürüp yediriyorum onunda faydası oluyor kötü kokuyor ama ne yapayım katlanıyorum gerçekten yararlı

Benim gözümdede kirpik dibi iltihabı var.Acaba bu tür yağları kullanırsam,kirpik diplerim tıkanır ve kirpiklerim dökülür mü merak ediyorum.Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

kızlar ben yagımı kullandım ve sonucumu bildireyim size gercekten dökülen kirpiklerim yerine geldi ilk basya hç umudum yoktu ama ayrıca kas yagı nıda sürdüm inanın ki gürlesti ve siyahlastı normalde ben kaslarımı alttan veya üsstten hiç almazdım ama süimdi yavastan alıp sekil verebiliyorum...zemuszemus

baska detaylı bilgi istiyen olursa cvplayabilirim...hepinize tesekkürler

kızlar ben yagımı kullandım ve sonucumu bildireyim size gercekten dökülen kirpiklerim yerine geldi ilk basya hç umudum yoktu ama ayrıca kas yagı nıda sürdüm inanın ki gürlesti ve siyahlastı normalde ben kaslarımı alttan veya üsstten hiç almazdım ama süimdi yavastan alıp sekil verebiliyorum...zemuszemus

baska detaylı bilgi istiyen olursa cvplayabilirim...hepinize tesekkürler

canım bende aldım bugün aynı marka yağı..sen hala kullanıyomusun...arada ciddi farklar varmı onu fark ettim..kirpiklerim çok dökülmeye başladı..özellikle kirpiklerini merak ediyorum..dökülenlerin yerine gelmesi dışında yenileride çıktımı

Bende aldım kaşı kullanmam kesinlikle olanlarla mücadeledeyim ama kirpiklerim uzasa gürleşse çok isterim kullanayım fayda ederse yazarım

selam cnm acaba kaçların gürleştimi

bende blue ocean markalı çift taraflı kaş ve kirpik bakım yağını aldım,3 gece makyajımı iice temizleyip kullandım şimdi 2 gündür ateşim var kullanmıyorm ama sabah kaşlarıma baktım fark var arkadaşlar nokta nokta yerler var demekki onlar uzayacak....

aynısından bende var. bikaç aydır düzensiz kullandım, gürleştirdi diyemem ama uzattı.
ben sadece kirpiğime kullandım ama, çünkü kaşlarımda ihtiyacım olmadı.

ben de dün aldım blue ocean marka olandan. bu aralar kirpiklerim dökülüyor hem onun için aldım hem de kaşlarım seyrek biraz gürleşsin istiyorum. bakalım... ama içinde bir sürü yağ var ve faydalı olacağına inanıyorum.

bende blue ocean kullanıyorum 10 gün kadar oldu kirpiklerimde fark özellikle çıkmasından çok uzattığını fark etti bu tarz şeylerde sabır çok önemli çok kısa sürede mükemmel sonuçlar bekleyemeyiz ben inş bitene kadar devam etcem ne kadar fark olur en sonunda yazarım

arkadaşlar almak isteyen arkadaşlar için resim koyuyorum heralde diğer kızlarla aynıdır ben bunu kullanıyorum
[/url

Ben de aktardan sarımsak yağı almıştım kirpiklerim için
Kadın bu yağı önerdi,alan herkez memnun dedi.
Bana pahalı geldiği için almadım.
Sarımsak yağı ucuz diye almıştım...
Ne me lazım alıyoruz işe yaramıyor.
Paralar da çarçur oluyor.
boshayallersmile

doğrudur canım kadın banada çok önerdi hiç inanarak almadım çünkü şimdiye kadar bir sürü şey denedik sarımsak yağının faydasını gördün mü

doğrudur canım kadın banada çok önerdi hiç inanarak almadım çünkü şimdiye kadar bir sürü şey denedik sarımsak yağının faydasını gördün mü

5-6 kez uyguladım ama gördüğüm söylenemez:1no2:
Bu yağ nasıl peki?Faydası var mı gözle görülür?

Son düzenleme:
benm kaşlarım çokn seyrek kızlar. kuaför bile alırken zorlanıyor iki kaşı birbirine uydurabilmek için.
bu kaş bakım yağını kullanan arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?
günde kaç kere kullandınız hangi zaman dilimlerinde gece mi gündüz mü?
fiyatı her yerde aynı mı? gerçekten etki ediyor mu?

ayyy ben aktara kadar gittim salak gibi almadim biliomusunuz kizlarrrrr :S aktarda uzakta hem pisman oldum yaaa simdi burda bir suru guzel sey yazmissiniz hazir disarida çikmiyoken uygulasaydim hergun kirpiklerimi hem uzatip hem de çogaltmak istiyorum bennnnn

kızlar ben hala kullanıyorum faydasını ben çok yoğun olmasada görmeye başladım ama biraz sabır aldığımdan beri her akşam mutlaka sürüp yattım ama ben tavsiye edip siz de etkisini görmezseniz bu sefer ayıp olur ben 17 tlye ldım bilginize

X