Nikah nikah şahidi

gmen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2009
130
2
anne, kardeş gibi aile üyeleri nikah şahidi olabiliyor mu? bilgisi olan var mı bu konuda?

evet olabiliyor.bende erkek kardeşimi şahit yapmayı düşünüyorum.çünkü çok güzel bir evlilikleri var kaydirigubbakcemile5

Ben de arkadaşımın nikah şahidi olacağım.
Nişan tepsisini de ben tuttum bohçasını da ben açtımsempatiksalakcinni

bende en yakın arkadaslarımın nıkah sahıdı oldum
memur kımlıgımı ıstemeden once sordu kardesımısın dıye sanırım olmuyo

bende en yakın arkadaslarımın nıkah sahıdı oldum
memur kımlıgımı ıstemeden once sordu kardesımısın dıye sanırım olmuyo

hadi ya gerçekten mi? nikahında kardeşi annesi falan şahitlik yapanlar varsa bilgi verebilir mi?

anne ve baba şahit olamıyo kardeşin evli ise şahidin olabilir soyadının aynı olmaması gerekiyo benim nikah şahidim eniştem olmuştu

kardeşin olmuyor diye biliyorum ben..
kardeşin eşinin şahidi olur..ama..benim kardeşim eşimin şahidiydi..eşimin kardeşide benim şahidimdi..

kardeşin olmuyor diye biliyorum ben..
kardeşin eşinin şahidi olur..ama..benim kardeşim eşimin şahidiydi..eşimin kardeşide benim şahidimdi..

sağol canım o şekilde olması da işimi görür. nikaha çünkü 4 kişi gelcek annelerimiz ve kardeşlerimiz. kardeşleri değiş tokuş yapcaz yani :)

değiş tokuş iyi fikir.nişanlımın şahidide abisi olacakdı ama kardeşim nişanlımın şahidi olur abiside benim şahidim.

bende yakın akrabalar olmaz diye biliyorum bilmiyorumkismile benım nikah şahidim teyzemın kocası yanı eniştem olacak inşallazemuszemus

canım sadece anne ve baba olmuyor, kardeşler olabiliyo, biz salı günü nikahımızı yaptık, memur daha bizi çağırmadan söledi, anne ve baba şahit olamaz, kardeşler vs. kişiler olabilir dedi

nikah şahidi ya ilişkiye en başından beri şahit olan bir arkadaş ya da evliliği çok iyi giden biri olmalı ya da ur yüzlü,namazında abdestinde bir yaşlı aile büyüğü

kardeş olmaz .valla benim kankam olcak onunda ben inş.olmazsa kafasını kırarım :KK70:

benim bildiğim yakın akraba şahid olamıyor. ayrıca şahid olarak oturan iki kişide o anki evliliğin şahitleridir bundan dolayı biri gelinin diğeri damadın gibi bir ayrım yapılmamaktadır

benim şahidim kuzenim olucak teyze kızı :KK61:
yakın akrabalar olamıyosa o zaman bilemicem.. :KK30:

benim şahidim kuzenim olucak teyze kızı :KK61:
yakın akrabalar olamıyosa o zaman bilemicem.. :KK30:

olur olur bebegmm :KK17:
bnm sedefmm güzel planlar kurar da olmaz mı hiç :KK69:
şaka bir yana oluyo tatlım o kadar karabalığa bakmıyolar :KK3:

X