Ankara Medicana Dr.Mehmet Öztürkmen

star0635 ben de çok memnunum, bu başlığı görünce takip edenlerin fikirlerini merak ettim. ne kadarlık senin bebeğin? benim 5 ay bitti. inşallah sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza.

faruk abikeden bahsetmişsiniz eskiden bayındırdaydı.2010 da gebeliğimi o takip ediyordu.bebeğim 20 haftalıkken öldü.bayındır hastanesinde doğum yaptım suni sancı ile odada tek başıma!!!!saat 10 da doğurursan beni ara deyip evine gitti.

o olaydan ancak aylar sonra yeniden hamile kalmaya karar verebildim.Bakalım saat yedide zekai tahir burağın riskli gebelik klinik şefi doç.nuri danışmana gideceğim.Cinnahta muayenehanesi.Nasıl olduğunu yazarım gelince.Öptüm hepinizi

Son düzenleme:

Sanırım bir arkadaş Faruk Beyle ilgili bir olumsuzluk yaşamış hatta şimdiye kadar tanıdığım (13. haftadan beri takibimi o yapıyor faruk bey mümkün değil öyle şey yapmaz diyorum ama insanoğlu sonuçta) benim şu an 31. haftam ve kendisinden çok memnunum aklıma takılan her sorunda her problemde sürekli arayıp sorabildiğim bir doktor ve güleryüzünü hiç bir zaman asık görmedim bende mesela mehmet beyle bir olumsuzluk yaşamıştım bana mehmet bey diyenlere kesinlikle hayır diyorum ama bakıyorum bir çok arkadaşta mehmet beyden çok memnun memnuniyet kişiden kişiye göre değişir diye düşünüyorum

2009 da bayındırda yaptım doğumumu.doktorum faruk abikeydi.süper bi doktor.çok ilgili, güleryüzlü
anlayışlı.
topligt dediklerine kesinlikle katılıyorum.memnuniyet kişiye göre değişiyor.
güven hastanesinde aslı yücetürk diye bi doktor var.bu forumda ondan çok memnun olan var.ben ilk ona gitmiştim.daha ilk görüşmede tavrından, hal ve hareketlerinden hiç memnun kalmamsıtım.bidahada gitmedim ona.

mrblar 9 ay süren güzel serüvenimiz daha da güzel yarınlara merhaba diyerek son buldu.bebğimi nihayet kucağıma aldım.Mehmet bey gerçekten çok ii bir doktor.herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.gebelik sürecinde hep pozitif yaklaştıve sürekli moral verdi.her zaman sabırla dinleyip bazen saçma olduğunu bildiğim soruları bile sabırla cevpladı.bebeğimi sağ salim kucakladım.herşey sonuna kadar yoluna gitti.Mehmet beye ben den sonra o kadar çok arkadaşım gitmeye başladı ki ve herkesin memnun ayrılıdı.medicana hastanesi çaışanları ve özellikle Mehmet beye çok teşekkür ediyorum.

Ankara medicana hastahanesınde mehmet beyı tek gecerım.prof doç falan hıkaye ben bu kadar tecrubeli bu kadar duzgun bu kadar terbıyeli ve işinin ehli bır dr gormedim.allahımın ıznıyle agustos ayının başında mehmet bey ıkızlerımızı kucagımıza verecek.duyan duymayan gıden gıtmeyen herkese tavsıye ederımm

bende bu hastaneyi araştırıyordum konunuzu gördüm.
benim doktorum ve anestezicim dışarıdan gelicek ,doğum için odaları nasıl acaba ,sancı odası zihniyeti var mı yok mu ?çünkü ben ilk doğumumu güven hastanesinde yapmıştım ve özel odamda kendi yatağımda yatıp beklemiştim doğumu ,kadınları sancı odası diye başka odaya götüryorlarmı kızlar bilginiz var mı?yenidoğan servisi vs konularını hiç konuştunuz mu hastaneyle.çok aşırı yoğun olmaması tercihim .doktorum tobb hastanesi ya da medicana olabilir bir bak ona göre karar verelim dedi ama ben hala kararsızım çok erken 2-3 ay sonra gidip göreceğim.
doğuma cocuk doktoru giriyor mu birde bunu ögrenmek istiyorum .ben özellkle erkek doktor istemiyorum o bakımdan irdeliyorum.giden arkadaşlar biliyorsa paylaşırsa sevinirim.hepinize hayırlı doğumlar diliyorum.

bende bu hastaneyi araştırıyordum konunuzu gördüm.
benim doktorum ve anestezicim dışarıdan gelicek ,doğum için odaları nasıl acaba ,sancı odası zihniyeti var mı yok mu ?çünkü ben ilk doğumumu güven hastanesinde yapmıştım ve özel odamda kendi yatağımda yatıp beklemiştim doğumu ,kadınları sancı odası diye başka odaya götüryorlarmı kızlar bilginiz var mı?yenidoğan servisi vs konularını hiç konuştunuz mu hastaneyle.çok aşırı yoğun olmaması tercihim .doktorum tobb hastanesi ya da medicana olabilir bir bak ona göre karar verelim dedi ama ben hala kararsızım çok erken 2-3 ay sonra gidip göreceğim.
doğuma cocuk doktoru giriyor mu birde bunu ögrenmek istiyorum .ben özellkle erkek doktor istemiyorum o bakımdan irdeliyorum.giden arkadaşlar biliyorsa paylaşırsa sevinirim.hepinize hayırlı doğumlar diliyorum.

ben geçen ay medicanada yaptım doğumumu.çok memnun kaldım.odaları otel odası konforunda.ben sezeryan oldum.ama bi arkadaşım bahsetmişti.sancı odası var diye ama emin değilim.yenidoğan servisi de mevcut.çocuk dotoru gelmeden kesinlikle doğuma başlamıyorlar.gerek personeli gerek hemşireleri çok ilgili

arkadaşlar mehmet hoca ve faruk hoca arasında kararsız kaldım. yok mu bu ralara medicanaya giden. yorumlar çok eski. medicanada doğum yapan arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var??

Arkadaşlar ben de 39. haftamdayım, daha önce güven hastanesine gidiyordum 34.haftamda sgk ile anlaşmalarını bitirdiler bende doktor arayışına girdim. Medicana ya gittim, doğum katına çıktım hemşirelerle konuştum, mehmet bey ve faruk beyi tavsiye ettiler. gerçi yusuf beyi de söylediler ama ben ısrarla normal doğum taraftarı olan doktorlar diye sorduğum için yusuf beyi eledik. Randevu almak istediğimde Faruk bey müsaitti, yani tesadüfen gittim ama gerçekten çok iyi bir doktor ben aylarca boş kontrole gitmişim. çok anlayışlı ve sıkılmadan tüm sorularınızı cevaplıyor. mesela ben pkoluyum doğum sonrası nasıl düzeleceğimi sordum, bi terslik çıkarda sezaryene alırsak yumurtalıklarına drilling yaparız dedi. ben mesela pkonun öyle bir çözümü bile olduğunu bilmiyordum. daha önce güvendeki doktoruma sormuştum onu doğumdan sonra düşünürüz demişti. bu hafta kısmetse doğum bekliyorum olmazsa çatımda dar sezeryane girip drilling de olucam. mehmet beyi bilmiyorum o da çok iyi bir doktor yorumlardan anlaşılan ben faruk beyi biliyorum o yüzden de tavsiye ederim. ayrıca genç doktorlar daha iyi, eskiler bir an önce evime gideyim derdinde.

Arkadaşlar ben de 39. haftamdayım, daha önce güven hastanesine gidiyordum 34.haftamda sgk ile anlaşmalarını bitirdiler bende doktor arayışına girdim. Medicana ya gittim, doğum katına çıktım hemşirelerle konuştum, mehmet bey ve faruk beyi tavsiye ettiler. gerçi yusuf beyi de söylediler ama ben ısrarla normal doğum taraftarı olan doktorlar diye sorduğum için yusuf beyi eledik. Randevu almak istediğimde Faruk bey müsaitti, yani tesadüfen gittim ama gerçekten çok iyi bir doktor ben aylarca boş kontrole gitmişim. çok anlayışlı ve sıkılmadan tüm sorularınızı cevaplıyor. mesela ben pkoluyum doğum sonrası nasıl düzeleceğimi sordum, bi terslik çıkarda sezaryene alırsak yumurtalıklarına drilling yaparız dedi. ben mesela pkonun öyle bir çözümü bile olduğunu bilmiyordum. daha önce güvendeki doktoruma sormuştum onu doğumdan sonra düşünürüz demişti. bu hafta kısmetse doğum bekliyorum olmazsa çatımda dar sezeryane girip drilling de olucam. mehmet beyi bilmiyorum o da çok iyi bir doktor yorumlardan anlaşılan ben faruk beyi biliyorum o yüzden de tavsiye ederim. ayrıca genç doktorlar daha iyi, eskiler bir an önce evime gideyim derdinde.

yusuf beyi kötüler gibi oluyor ama doğum katındaki hemşireler, başta isim vermedi ama biz çok ısrar edince bana da yusuf bey sezaryana daha sıcak bakar dediler, bende mehmet beye başladım. çok memnunum şimdilik. hayırlısı bakalım.

ben de bir süredir medicana hastanesinde mehmet öztürkmene gidiyorum. Doktor hakkında asla olumsuz bir şey söyleyemem, çok memnunum,
fakat hastane için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Ben ssk'lıyım muayene farkı 172 lira veriyorum ve
resmen paranızla rezil oluyorsunuz diyebilirim. Sekreterler o kadar kötü ki. Bir kere aşırı derecede suratsızlar, yani muayene randevusuna gidiyorsunuz, bankonun önünde on dakika bekliyorsunuz bir kişi baksa merhaba ben mehmet beye geldim falan diyeceksiniz ama bir tanesi de sizi iplemiyor. Ne zaman birbirleriyle muhabbetleri, vb işleri bitecek o zaman ancak sizi farkediyorlar. Tavırları gerçekten insani anlamda hiç etik değil.
Bunun yanında bir sorun olduğunda en ufak bir şekilde yardımcı olmuyorlar. Devlet dairesindeki memurlar daha anlayışlıdır heralde. Dahası ne zaman gitsek en az yarım saat bekliyoruz. Daha neler neler..
Yani ben bu ve bunun gibi saçma prosedürlere en fazla 3 ay dayanabildim.
Hamile bir insan doktorundan memnun olduğu halde hastane değiştirir mi? Evet malesef değiştiriyormuş.
Şunu söyliyim, ben bir daha adımımı atmam o hastaneye.

Son düzenleme:
ben de bir süredir medicana hastanesinde mehmet öztürkmene gidiyorum. Doktor hakkında asla olumsuz bir şey söyleyemem, çok memnunum,
fakat hastane için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Ben ssk'lıyım muayene farkı 172 lira veriyorum ve
resmen paranızla rezil oluyorsunuz diyebilirim. Sekreterler o kadar kötü ki. Bir kere aşırı derecede suratsızlar, yani muayene randevusuna gidiyorsunuz, bankonun önünde on dakika bekliyorsunuz bir kişi baksa merhaba ben mehmet beye geldim falan diyeceksiniz ama bir tanesi de sizi iplemiyor. Ne zaman birbirleriyle muhabbetleri, vb işleri bitecek o zaman ancak sizi farkediyorlar. Tavırları gerçekten insani anlamda hiç etik değil.
Bunun yanında bir sorun olduğunda en ufak bir şekilde yardımcı olmuyorlar. Devlet dairesindeki memurlar daha anlayışlıdır heralde. Dahası ne zaman gitsek en az yarım saat bekliyoruz. Daha neler neler..
Yani ben bu ve bunun gibi saçma prosedürlere en fazla 3 ay dayanabildim.
Hamile bir insan doktorundan memnun olduğu halde hastane değiştirir mi? Evet malesef değiştiriyormuş.
Şunu söyliyim, ben bir daha adımımı atmam o hastaneye.

tüp bebeğe başlamadan önce sizin yazınıza bakıp korkmuştum çünkü bizde o hastaneye karar vermiştik .ama bu yazılanların aksıyle karşılaştım sekreterlere bayıldım bizim için ne yapacaklarını şaşırdılar ben de ssk lı olmama rağmen sadece 12 tl hastane katılım payı verdim o da ilaçlar yazılacaktı o yüzden başka tahlılıme muayeneme hiç para vermedim şuan hamileyim iyikide orayı seçmişim mehmet bey istanbula gidiyormuş bu yüzden üzgünüm ama ben tam tersiyle katrşılaştım .

Faruk Abike hakkındaki olumsuz görüşe inanmak çok zor. Tanıdıktan sonra karar vermek gerekir. Ben sancı artınca sezeryan istediğimi söyledim. Gecenin yarısı hemen ameliyata girip kurtulabilecekken sabaha kadar başımda bekledi ve bana destek oldu. Çok rahat ve huzurlu bir doğumdu.

arkadaşlar mehmet hoca ve faruk hoca arasında kararsız kaldım. yok mu bu ralara medicanaya giden. yorumlar çok eski. medicanada doğum yapan arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var

Eğer koşulsuz ilgi alaka güleryüz samimiyet genç dinamik işini seven birini istiyorsan Faruk Abike. Ben normal doğum yaptım Medicanada o kadar memnun kaldım ki ondan her yere yazmak herkesin faydalanmasını istiyorum.

tüp bebeğe başlamadan önce sizin yazınıza bakıp korkmuştum çünkü bizde o hastaneye karar vermiştik .ama bu yazılanların aksıyle karşılaştım sekreterlere bayıldım bizim için ne yapacaklarını şaşırdılar ben de ssk lı olmama rağmen sadece 12 tl hastane katılım payı verdim o da ilaçlar yazılacaktı o yüzden başka tahlılıme muayeneme hiç para vermedim şuan hamileyim iyikide orayı seçmişim mehmet bey istanbula gidiyormuş bu yüzden üzgünüm ama ben tam tersiyle katrşılaştım .

Burası bir paylaşım alanı, bir çok insan buradaki yorumlara bakarak karar vermeye çalışıyor.
O yüzden 12 lira vb. gibi söylemlerle insanları yanıltmayalım.
Medicana'da SSK'lıların gebelik muayenelerinde ödediği ücret 172 lira. İsteyenler arayıp sorabilir: 0312 292 9292..

Belki siz gebe kalmadan sadece jinekolojik muayene için 12 lira fark ödemiş olabilirsiniz, onu bilemem. Ben gebe muayene ücretini yazdım.

Onun dışında sekreter, hastane gibi konularda bişey diyemem ben hep olumsuz şeyler yaşadım o yüzden paylaşma ihtiyacı duydum.
Siz ne mutlu ki sorun yaşamamışsınız.

Yusuf beyle ilk randevuma gidecektim yarın. Bugün (biir gün önce) aradılar ve randevumu iptal ertelemeleri gerektiini söylediler, ertesi gün dr.un ameliyatı varmış.Tamam olabilir, insanlık hali, acil bir sezeryan vardır dedim. Randevumu tam 5 gün ertelediler. Nasıl iş? Bu ilk randevum, kan sayımım yapılması lazım ve ilk seferinde böyle olması açıkcası beni soğuttu. Daha önce burada başka bir arkadaşın da böyle bir yazısını okumuştum Yusuf bey hakkında, tam 3 kez randevusu iptal edilmiş ve şikayet edince dr. tepkili muayene etmiş. İnanamamıştım ama şimdi doğru olduğunu düşündüm. Randevumu iptal ettim, gitmeyi düşünmüyorum bir daha da. Vardır bunda da bir hayır...Medicanadan başka bir dr.bulup ona gideceğim ama bu yine tekrarlasa bu bir hastane felsefesi diye düşünüp başka bir hastane arayacağım.

Son düzenleme:
Burası bir paylaşım alanı, bir çok insan buradaki yorumlara bakarak karar vermeye çalışıyor.
O yüzden 12 lira vb. gibi söylemlerle insanları yanıltmayalım.
Medicana'da SSK'lıların gebelik muayenelerinde ödediği ücret 172 lira. İsteyenler arayıp sorabilir: 0312 292 9292..

Belki siz gebe kalmadan sadece jinekolojik muayene için 12 lira fark ödemiş olabilirsiniz, onu bilemem. Ben gebe muayene ücretini yazdım.

Onun dışında sekreter, hastane gibi konularda bişey diyemem ben hep olumsuz şeyler yaşadım o yüzden paylaşma ihtiyacı duydum.
Siz ne mutlu ki sorun yaşamamışsınız.

kusura bakmayın da ben de sizin gibi başımdan gecenlerı yazdım ama ben gebelık takıbı değil tüp bebek için gidiyordum belkı bu yüzden farklı olabılır ama 12 tl doğru

X