Saç Rengi ve Saç Boyama Tuğçe Özbudak saç rengi

yaso26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2011
81
0
Kızlar yardım edin Tuğçe'nin saç rengi nedir :KK16:
alın size bol bol resimler En Büyük TÜRKİYE çok güzel deği mi :nazar: bir de bu kızın saçları nasıl böyle düz hiç pürüz yok dümdüz, doğal saçı böyle değil sanırım dalgalı olması laızm. her neyse resimlerr:
2dh5jfb.jpg

icpk7p.jpg

29d9x8w.jpg

16jh2es.jpg

112hd0w.jpg

faxv2e.jpg

nb5f1s.jpg

Nedir bu saç rengi bilen varmi? Birde saçları dümdüz ve aşırı parlak görünüyor,çok güzel. Bunun nedeni nedir? :) şimdiden sağolun canlar :)

bu rengi bende çokk beğeniyorum ama ne renk olduğunu bende bilmiyorum bilen biri varsa söylese keşkeeee...

akaju bunun saçı. o rengi kullanan arkadaşlarımla aynı duruyor en azından

açık zemin üzerine fındık kahve yada fındık kabuğu

içinde bakırda var sanırım kızlar. tek renk değildir bencee:) güzel ama gerçekten ve nasıl düzleştiriyorsa dümdüz pürüzsüz duruyor yumusacık birde ah ah benim saçımda öyle olsaydı keske :90:
kızlar o değilde yeni ekranlara çıkacak zehirli sarmaşık varya, aslı tandoğanın burdaki saç rengine ayrı bir bayıldım bunun rrengi nedir tam olarak? İkisinden birini seçeceğim ama Aslı Tandoğan'ınki daha bbir hoş göründü bakın bir bakalm kzlar:
r9revd.jpg

2mn5blz.jpg

21klbnq.jpg

e0kf7k.jpg

Son düzenleme:
içinde bakırda var sanırım kızlar. tek renk değildir bencee:) güzel ama gerçekten ve nasıl düzleştiriyorsa dümdüz pürüzsüz duruyor yumusacık birde ah ah benim saçımda öyle olsaydı keske :90:
kızlar o değilde yeni ekranlara çıkacak zehirli sarmaşık varya, aslı tandoğanın burdaki saç rengine ayrı bir bayıldım bunun rrengi nedir tam olarak? İkisinden birini seçeceğim ama Aslı Tandoğan'ınki daha bbir hoş göründü bakın bir bakalm kzlar:
r9revd.jpg

2mn5blz.jpg

21klbnq.jpg

e0kf7k.jpg

bence bu kızıl kahve gibi duruyor biraz bakırlık da var ama aslının saçları daha hoş :)

ay Nergis benimde aklıma ilk ne alakaysa kumral geldi:) taktım sanırım kumrala :) sence kahverengi için kuafore gıtmeye değer mi??
birde Rojda'nın saç rengini saç beğeniyorum şurdaki,
2rcsbas.jpg

uçları değil ama, diplere daha yakın olan kumral çok güzel ya, Aslı'nın saç rengimi daha güzel yoksa şimdi gösterdiğim Rojda'nın saç rengimi kararsız kaldım

ama rojdanın renginde altta sarılar var balyajda olabilir tek renk degıl yani...

bence en güzeli tuğçenin birinci resimdeki saçı bilen biri varsa sölesin bende öğrenmek istiyorum çok beğendim

tığçenın saçı fındık kabuğu palette 7.5 ile kolayca elde edebilrsiniz rojdanın rengide 7.0 üstüne balyaj atılmış

Teşkkür ederiz Özge, birde benim ten rengim biraz soluk bir renk, ne önerirsiniz ?

Arkadaslar kararımı verdim aslının saç renginden istiyorm, o rengi tam olarak bilen vrmı ya? birde akar mı

Az önce haberlerde somali'de 29 bin çocuğun açlıktan öldüğünü 2 milyon insanında ölmek üzere olduğunu söyledi RABBIM yardımcıları olsun kimileri iftarda sofraya gelen yemeği beğenmiyor sizin beğenmediğiniz o yemek onların hayali... LÜTFEN ! Dua Edelim LUTFEN Duyarli olalim LUTFEN Yardim edelimm

bu yaziyi yazarak topigi rahatsiz etmis olabilirim.. ama bu benim insanllik gorevim...

TURKCELL, VODAFONE VE AVEA tüm hatlardan
“ACLIK” yazıp 5777`ye SMS göndererek, 5 TL bağışta bulunabilirsiniz. ( kimseyokmu )

SMS yoluyla: Tüm operatörlerden 2868’e boş mesaj atarak 5 TL’lik bağış yapılabilir.( turk kizilay)

bu yazi ne kadar cok dagitirsaniz .katkimiz bi o kadarda cok olur.. INSALLAH ... tesekkurler

Canlarım loreal köpük boya renk katalogunda su renkte var, altın kahverengi adında. ve çok beğendim kuaföre bu renkten yapmasını söyleyeceğim, fakat benim ten rengim esmere yakın ama çok esmerde degil bugday esmer arası birsey. Bu renk nasıl gider bana? Sütlü kahve daha mı güzel gider?:
$dfdf.jpg

X