Saçlarım çok dökülüyor.

bir oneride benden sirf lavanta sabunuylada saclarini yikaya bilirsin dokulmeyi onler canimm

kizlar 6 haftalik hamileyim saclarim cok dokuluyor ya ne yapcam ben ya zaten tiroidliyim o ayri bir dokuyordu birde simdi hamilelik oldu sac kalmadi kafamda ya

kizlar 6 haftalik hamileyim saclarim cok dokuluyor ya ne yapcam ben ya zaten tiroidliyim o ayri bir dokuyordu birde simdi hamilelik oldu sac kalmadi kafamda ya[/QUOT

hamilelikte saç dökülmesi normaldir. doğumdan sonra dokülen saçların tekrar çıkacak hatta bir kaç ay kötü bir görüntü bile yaratabilir. istersen doktorunada sor için rahatlasın. bitkisel saç dökülmesini önleyici şampuanlardan destek alabilirsin. benimde çok fazla saçlarım dökülüyordu kullandım memnun kaldım ama hamile değildim tabi:) yinede sorun çözülmezse sıkma canını geçici bir durum dediğim gibi hamilelilik süreciyle ilgili sonuç her şeye değer ne de olsa:):emir_bebek:

benimde kızım 3-4 aylıkken acayip dökülüyodu banyodan sonra resmen tarayamıyodum saçımı dökülenler kafamın içinde yumak oluyodu kısacık kestirmeyi bile düşündüm o anlar.ama sonradan geçti çok şükür şimdi normal eskisi kadar dökülüyor tek tük.

benimde bebis 7 aylik olcak ve saclarim cok dökülüo yaa, zaten gür degildi :KK43: simdi hepten azaldi kel kalacam yaaa. toplayinca artik biseyede benzemiooo :KK43:( öfffffffff
eklettircem bu gidisle

Doğum sonrası birçok kadında saç dökülmesi oluyor ama
sen her ihtimale karşı doktora bir görün. Kimi insandamçinko eksiklğine
bağlı dökülmeler oluyor. Bunun içinde hap kullanıyorlar. Önce tedbir...yerimseniben

off bendede hiç yoktu 3 aydır varrr çok kötüü elimi her attığımda geliyor ya yokmu çözümü..mafoldumben

walla bende bı sac var hamılyen dokulcene gurlestı ustune bıfde aramakas attıryorum yınede azalmadı benımkıde keske dokulsede azalsa az sacım olmasını ıasterdım tabı fazla az deıl extra bısde yapmıyorum ama gurlesıyo sacalrım buarda saclrı dokulen arkdslr dırekt zeytın yagı surun ve bekleyın dokulmeye ıyı gelıyomus tabı ben goze alamam bunu bıtlenmekten korkarım bıde mayonez ıyı gelıyomus ama rev yapımı maonez derya baykalda duydum

arkadaşlar benımde dogumdan sonra saclarım dokulmeye başlkadı hemde acayıp avuc avuc akıyo. annem bebegın senı tanımaya başlayınca saçların dökülür demişti. aynen dedıgı oldu

Mrb arkadaşlar..doğumdan 4 ay sonra benim de acayip şekilde saçım dökülmeye başlamıştı. Kel kalacağım diye korkuyordum. Bioxin şampuanını kullandığımdan beri dökülme durdu ve yeni saçlar çıkmaya başladı. Tavsiye ederim size de, bi de çok fazla düşünmeyin, geçici bi süreç bu..

Benim ilk bebeğimde aynen cok dökuldu 3 yaşına geldiğinde eski saçlarım gelmişti.Üzülmeyin geri geliyor.

X